خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاران 1403 اتمام یافت

انتشار 23 خرداد 1403

سوفیانیوز: معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: 60 گروه تخصصی برای ارزیابی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مناطق نوزده گانه شهر تهران فعالیت داشتند.

ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاران 1403 اتمام یافت

به گزارش پایگاه خبری سوفیانیوز، معصومه معصومیان، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام خبر پایان ارزیابی آزمون استخدامی آموزگاران سال 1403 در شهر تهران گفت: 60 گروه تخصصی برای ارزیابی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مناطق نوزده گانه شهر تهران فعالیت داشتند.

وی تاکید کرد، برنامه ریزی اجرای ارزیابی تخصصی آزمون آموزگاری 1403 در شهر تهران از 18 اسفند 1402 همزمان با برگزاری مرحله اول این آزمون با فراخوان ارزیابان و تسهیلگران مجرب آغاز شد.

معاون آموزش ابتدایی پایتخت تاکید کرد، آموزش تخصصی ارزیابان و تسهیلگران از 8 فروردین 1403 در مناطق نوزده گانه انجام شد و ارزیابان و تسهیلگران پس از موفقیت در آزمون‌های تخصصی که از سوی نهاد‌های ذیربط برگزار شد، مجوز حضور در حوزه‌های ارزیابی را دریافت کردند.

وی اظهار داشت، تجهیز تخصصی حوزه‌های ارزیابی نیز در مرحله آماده سازی یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها بود که با تامین منابع وتجهیزات حوزه‌های معین صورت گرفت.

معصومیان افزود:کار ارزیابی تخصصی قریب 3700 نفر از داوطلبان از 22 اردیبهشت آغاز شده و هم اکنون به ایستگاه پایانی ارزیابی‌های تکمیلی داوطلبان آزمون استخدامی آموزگاری سال 1403 رسیده‌ایم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران تاکید کرد، آمادگی صد درصد در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران وجود دارد تا به محض اعلام آسامی نهایی پذیرفته شدگان این آزمون توسط سازمان سنجش وآموزش کشور، دوره‌های آموزشی برای این عزیزان با استفاده از ظرفیت گروه‌های آموزشی استان و همکاری دانشگاه فرهنگیان براساس دستورالعمل‌های صادره تشکیل شود.

وی تاکید کرد، توسعه توانمندی‌های همکاران در مدارس ابتدایی شهر تهران با اولویت نیرو‌های جدید الاستخدام یکی از برنامه‌های مهم پروژه مهر است که با برنامه ریزی مدون و با توجه به برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش در کارگروه‌های تخصصی در حال اجرا است.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق