خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


ترجمه آنلاین

انتشار : 6 آذر 1397
مطالعه : 4 دقیقه

سایت ترجمه آنلاین فرصتی را فراهم می نماید تا   ارائه ی انواع خدمات ترجمه به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعات حضوری و بدون نیاز به صرف زمان و هزینه های اضافی انجام یابند. سایت ترجمه به عنوان واسطه و پل ارتباطی میان متقاضی ترجمه و مترجم  است .

ترجمه آنلاین

منظور از ترجمه آنلاین و یا سایت ترجمه آنلاین چیست ؟

مترجم آنلاین (Online Translator) به وبسایت هایی گفته می شوند که به صورت آنلاین خدمات مربوط به فرهنگ لغات فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

سایت های بسیاری به صورت آنلاین خدمات مربوط به ترجمه را ارائه می دهند . برخی از این سایت ها بصورت ماشینی بوده و با هوش مصنوعی ترجمه می نمایند . و برخی دیگر توسط مترجمین آنلاین و افراد تحصیل کرده در این حیطه انجام می شود

در مورد سایت هایی که خدمات ترجمه ماشینی را ارائه می دهند ، می توان گوگل ترنسلیت را نام برد . در این سایت متن خود را در بخش زبان مبداء چه به زبان فارسی و چه زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگر نوشته و ترجمه به زبان مقصد هر زبانی که تمایل داریم را دریافت می نماییم. با آنکه متخصصان و دانشمندان سایت گوگل پیوسته در سعی و تلاش هستند که هوش مصنوعی مترجم این سایت را ارتقاء بخشند ؛ اما همچنان ترجمه های ارائه شده توسط گوگل یک ترجمه انتزاعی و بیشتر کلمه به کلمه می باشد که رضایت بخش نمی باشد.

در مورد سایت ها و شبکه هایی که کارشان ارائه خدمات ترجمه انسانی است. می توان به معتبرترین و اولین سایت ترجمه آنلان ، شبکه مترجمین افق اشاره کرد .

سایت ترجمه آنلاین فرصتی را فراهم می نماید تا ارائه ی انواع خدمات ترجمه به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعات حضوری و بدون نیاز به صرف زمان و هزینه های اضافی انجام یابند. سایت ترجمه به عنوان واسطه و پل ارتباطی میان متقاضی ترجمه و مترجم است . در این سایت ها، درخواست کننده ی ترجمه می تواند سفارش ترجمه بدهد، مدت زمان و هزینه ی لازم برای ترجمه به وسیله ی مترجم بسته به نوع درخواستی و نیاز متقاضی و همچنین بسته به درجه ی سختی، میزان تخصصی بودن متن و نوع ترجمه اعلام می شود.

در سایت های ترجمه معمولا سفارش هایی مانند ترجمه متن تخصصی، بازرگانی و اداری، اسناد و مدارک، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و سایت پذیرفته می شود.

شبکه مترجمین افق سایت ترجمه آنلاین

شبکه مترجمین افق نامی آشنا برای تمامی پژوهشگران و محققان است زیرا که معتبرترین و جامع ترین وب سایتی است که خدمات منحصر به فرد ترجمه را بصورت آنلاین و براساس استاندارد های روز دنیا برای تمامی آحاد جامعه در تمامی رشته ها و گرایش ها در ۳۷ زبان زنده دنیا ارائه می دهد.

شبکه مترجمین افق این امکان را برای متقاضیان عزیز فراهم ساخته است تا متقاضی ترجمه به راحتی و در هر زمان و مکانی امکان دسترسی به سایت ترجمه افق و سفارش ترجمه را داشته باشد.

از خدمات دیگر این مجموعه می توان به سرعت ترجمه اشاره نمود . مترجمین موسسه افق قادر به ترجمه سریع و فوری متون تخصصی می باشند . در سایت شبکه مترجمین افق ادعایی مبنی بر تحویل سریع و به موقع طبق آنچه که هنگام سفارش از سوی مترجم به متقاضی اعلام گشته است ، وجود دارد . بنابراین اگر به هر دلیلی ارسال ترجمه به متقاضی دچار تاخیر شود ، که تا کنون همچین موردی در سوابق موسسه وجود نداشته است ؛ به اندازه مدت تاخیر، هزینه به عنوان خسارت به پنل کاربری سفارش دهنده عودت داده می شود.

علاوه بر تمامی خدمات و فعالیت هایی که در زمینه رشد و توسعه علم با ترجمه تخصصی از سوی موسسه افق انجام می گیرد ؛ خدماتی دیگر در حوزه اشتغال زایی در کل کشور نیز انجام می پزیرد. به این صورت که مترجمین بسیاری به صورت غیر حضوری بدون این که برای رفت و آمد هزینه ای کنند و نیاز به حضور فیزیکی در محل خاص و در زمانی معین داشته باشند در این مجموعه مشغول فعالیت می باشند .

شبکه مترجمین اشراق، برای مشتریان وفادار خود کوپن تخفیفی را در نظر گرفته است تا از حسن نیت آنها قدردانی نماید.

نکته قابل توجه و متمایز موسسه اشراق در پشتیباتی ۲۴ ساعته مجموعه در تمامی ایام حتی روزهای تعطیل و بصورت شبانه روزی می باشد .

تصویر

با بررسی ها و نظرسنج های انجام شده تنها سایت ترجمه آنلاین در ایران است که این تنوع پشتیبانی را دارد و این امر باعث رضایت صددرصدی کاربرانی است که از خدمات این سایت جهت ترجمه استفاده کرده اند.

با توجه به آنچه که بیان شد می توان به طور قطعیت و یقین اعلام نمود که شبکه مترجمین اشراق به عنوان بهترین سایت ترجمه آنلاین در ایران است که مورد اعتماد و تایید بیش از ۶۰۰ برند اعم از دانشگاه ها، نهادها، صنعتگران، سازمان ها، ادارات متفاوت و غیره می باشد . همچنین در حال حاضر شبکه مترجمین افق دارای بیش از ۱۵ هزار کاربر فعال اعم از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می باشد .

پکیج های ترجمه تخصصی

تصویر

راههای ارتباطی موسسه افق

041-33373424

09149724933

09911851170لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

خدمات موسسه انتشاراتی اشراق