post

مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی برگزار می‌شود

مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی (winter School) برای دهمین دوره در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود. در این مدرسه زمستانی 3 دانشمند برجسته از آلمان، فرانسه و امریکا حضور خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی موسسه اشراق، مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی توسط آزمایشگاه الگوریتم و هندسه محاسباتی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای قدمتی 10 ساله است که در این دوره اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ‌های مختلف شرکت می‌کنند و علاوه برحضور در کارگاه‌های آموزشی در بحث‌های تحقیقاتی نیز مشارکت دارند.

این مدرسه زمستانی با هدف «آشنایی محققان، اساتید و دانشجویان علوم کامپیوتر با مرزهای دانش در زمینه هندسه محاسباتی و الگوریتم»، « ایجاد گروه‌های پژوهشی و تحقیقاتی متناسب با زمینه‌های دوره»، «آشنایی مشاهیر علوم کامپیوتر جهان با شرایط مناسب علمی – آموزشی کشور»، «ایجاد ارتباط بین محققان داخلی و مشاهیر علمی خارجی» و «ایجاد ارتباط داخلی علمی – پژوهشی و تحقیقاتی» برپا خواهد شد.

دهمین مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی از 5 اسفندماه 1396 به مدت 10 روز در دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

همچنین دستاوردهای جدید این حوزه در قالب مقالات علمی ارائه می‌شوند.

در این مدرسه زمستانی 3 دانشمند برجسته از آلمان، فرانسه و امریکا حضور خواهند داشت.

مدرسه زمستانی یک فعالیت آموزشی- تحقیقاتی بین‌المللی پیشرفته و تخصصی شناخته شده است که در قالب یک Workshop انجام می‌شود. در این دوره آموزشی معمولاً تعدادی از محققان و پژوهشگران مطرح جهانی، آخرین مطالعات و جدیدترین دستاوردهای علمی خود را به زبان انگلیسی در جمع محققان و پژوهشگران طرح کرده و به بحث می‌گذارند.

ارسال سفارش  

پر بازدید ترین نوشته ها


شبکه مترجمین اشراق، ترجمه کتاب
اطلاعات بلاگ
بخش: اخبار
تاریخ :
3 بهمن 1396
تعداد مشاهده:
92
نویسنده : ادمین
آخرین اخبار