post

آغاز همکاری دانشگاه‌ "هنر" و دانشگاه"هنرهای تجسمی و نمایشی سریلانکا"

دربازدید رئیس دانشگاه هنرهای تجسمی و نمایشی سریلانکا و هیات همراه از دانشگاه هنرتهران، تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه علمی دانشگاهی بین این دانشگاه سریلانکایی و دانشگاه هنر تهران امضاء می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه اشراق و به نقل از  ایسنا، پروفسور سارات چاندراجیوا (Professor R.M. Sarath Chandrajeewa)، رئیس دانشگاه هنرهای تجسمی و نمایشی سریلانکا (University of the Visual and Performing Arts (UVPA)) و هیأت همراهشان، با هدف بررسی راههای ایجاد و توسعه روابط علمی آموزشی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور ایران، با هماهنگی رایزن فرهنگی کشورمان و به دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، صبح امروز وارد ایران شدند.

دانشگاه هنر به منظور استفاده از این فرصت، جلسه بازدیدی را از پردیس باغ ملی و با حضور رئیس دانشگاه و اساتید مرتبط هیأت علمی در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۶ ترتیب داده است و در نظر دارد همزمان زمینه‌های همکاری فی‌مابین را بررسی و یادداشت تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه علمی دانشگاهی امضاء نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هنر، بازدید هیأت مذکور از دانشکده تجسمی (پروژه نهایی پایان نامه لیسانس) و گروه تئاتر، نشست و امضای تفاهم نامه در روز سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ است.

ارسال سفارش  

پر بازدید ترین نوشته ها


شبکه مترجمین اشراق، ترجمه کتاب
اطلاعات بلاگ
بخش: اخبار
تاریخ :
23 بهمن 1396
تعداد مشاهده:
85
نویسنده : ادمین
آخرین اخبار