post

هزینه مقالات و کنفرانس ها

هزینه و مدت زمان پایه (پیش فرض) استخراج مقاله و اخذ پذیرش از ژورنال های معتبر در روند کاری هر شخص، تیم یا موسسه ای است که کار چاپ مقالات ISI را دنبال می کنند

 واریز هزینه دلاری مجلات و کنفرانس های خارجی

واریز پول  از طریق وسترن یونیون

اگر برای شما هم پیش آمده که می خواستید برای دوستان یا آشنایان خود در خارج از کشور مبلغی را واریز کنید، اما برای ارسال با مشکل مواجه شدید، وسترن یونیون یک راه برای حل این مشکلات است.

وسترن یونیون یکی از بزرگترین سیستم های انتقال پول در سراسر جهان است و با داشتن بیش از ۳۰۰ هزار کارمند در تمام نقاط جهان بزرگترین شبکه پولی جهان را تشکیل داده است. برای استفاده از سرویس وسترن یونیون هیچ نیازی به داشتن حساب دلاری توسط فرستنده و گیرنده نیست. بلکه کافی است مبلغی را که تمایل دارید به دست شخص دیگری برسانید به ما اعلام کنید. ما هزینه ارسال آن مبلغ را به نزدیک ترین نماینده وسترن یونیون در مقصد مورد نظر شما محاسبه کرده و به شما اعلام می کنیم.

به عنوان مثال شما اگر بخواهید ۱۰۰۰ دلار به دست فرد دیگری در کشوری دیگر برسانید ، با ارسال مشخصات فرد دریافت کننده برای ما ، می توانید مبلغ را به صورت نقد بعد از ۲۴ ساعت به دست او برسانید. پروسه ارسال وجه نقد از طریق وسترن یونیون برای فردی دیگر در خارج از کشور به این صورت است که شما مشخصات فرد دریافت کننده مبلغ را مطابق با پاسپورت برای ما ارسال می کنید و همچنین شهری که مد نظر شماست می فرستید. هزینه کارمزد وسترن یونیون بسته به شهر مقصد و همچنین مبلغ ارسالی ، تغییر می کند. پس از مشخص شدن کارمزد ، با توجه به قیمت روز دلار ، برآورد هزینه خدمت شما ارسال می شود تا نسبت به پرداخت اقدام فرمایید و سپس حداکثر بعد از ۲۴ ساعت فرد دریافت کننده می تواند با مراجعه به یکی از شعب وسترن یونیون در شهر محل سکونت خود ، با نشان دادن مدارک شناسایی خود ، وجه نقد را دریافت کند.

پس از انجام عملیات انتقال به شما یک کد رهگیری داده می شود که فرد دریافت کننده با در دست داشتن مدارک شناسایی و کد رهگیری می تواند در کمتر از یک روز مبلغ ارسال شده را نقدا دریافت کند.

نحوه سفارش

گام اول: ارسال درخواست به ایمیل i[email protected]

در این ایمیل نام مجله، آدرس وب سایت مجله، هزینه چاپ و مشخصات حساب بانکی مجله را ارسال نمایید.

گام دوم: درخواست شما بررسی می شود و پیش فاکتور صادر می گردد.

گام سوم: معادل ریالی (هزینه چاپ مقاله + کارمزد) را به حساب بانکی موسسه اشراق واریز نمایید و واریز مبلغ را  اطلاع دهید.
گام چهارم: حواله طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط موسسه اشراق انجام می شود و رسید بانکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت
موسسه اشراق به منظور ارج نهادن به دوستان بزرگوار و همچنین شفاف سازی خدمات خود هزینه های واریزی را تقدیم می کند.

 

واریز پول از طریق پی پال،

وبمانی، پرفکت مانی

.

 

پی پال یکی از پر استفاده ترین حساب های اینترنتی دلاری است. در حال حاضر اکثر وبسایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی از این حساب پشتیبانی می کنند و شما می توانید پرداخت پی پال را از طریق این حساب انجام دهید. علاوه بر قابلیت خرید کردن، پی پال قابلیت های دیگری هم در اختیار کاربرانش قرار می دهد. به عنوان مثال شما می توانید به راحتی و تنها با داشتن ایمیل یک فرد که با آن اکانت پی پال ساخته است، به حسابش پول منتقل کنید و این انتقال به صورت آنی انجام می شود و مبلغ ناچیزی (کمتر از ۳ درصد) بابت انتقال از فرستنده کسر می شود.

هم اکنون سایت های بسیاری برای خرید کتاب ، خرید نرم افزار ، خرید قالب های آماده وبسایت و بسیاری موارد دیگر امکان پرداخت پی پال را فراهم کرده اند. شما در صورتی که خود یک حساب پی پال داشته باشید می توانید اقدام به پرداخت پی پال نمایید.

همانطور که در بالا توضیح داده شد، شما می توانید پرداخت پی پال هزینه خرید های خود در سایت هایی که پی پال را پشتیبانی می کنند را به ما بسپارید. همچنین اگر قصد ارسال پول برای شخص دیگری را دارید، کافی است آدرس ایمیل او را دریافت و به ما بدهید. پس از پرداخت هزینه، انتقال پول به حساب فرد مورد نظر به سرعت انجام می پذیرد.

نرخ کارمزد بانکی از طریق پی پال، پرفکت مانی، وبمانی

هزینه ی واریز تا کمتر از ۵۰۰دلار۴٫۵ درصد کارمزد.

هزینه واریز بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار ۳٫۵ درصد کارمزد.

هزینه واریز بیش از هزار دلار ۲٫۵ درصد کارمزد

 

 سرعت، صداقت و تعهد در معاملات شعار واقعی ماست.

Save

ارسال سفارش  

پر بازدید ترین نوشته ها


شبکه مترجمین اشراق، ترجمه کتاب
اطلاعات بلاگ
بخش: بدون دسته بندی
تاریخ :
12 مهر 1395
تعداد مشاهده:
3109
نویسنده : ادمین
آخرین اخبار