post

ویرایش کتاب

ویرایش کتاب برای افرادی که به چاپ کتاب خود علاقه مند هستند ولی تجربه و زمان کافی برای ویرایش آن ندارند. می توانند از طریق موسسه اشراق به اهداف خود برسند ویرایش کتاب در کمترین زمان وبا مناسب ترین قیمت به طور تضمینی در موسسه اشراق انجام می پذیرد.

ویرایش کتاب خود را به ما بسپارید

ویرایش ادبی و ساختاری یکی از متداول ترین نوع ویراستاری در متون فارسی مانند مقالات علمی و پایاننامه و کتاب و... می باشد که پس از اتمام پیش نویس برای روان سازی متن، رفع اشتباهات املایی، انطباق با قوانین نگارشی و یکدست سازی متن با اعمال ویرایش ادبی امری  ممکن خواهد بود و باید همه این نکات رعایت شود. افراد بسیاری هستند که در شغل و  دانش  خود از تخصص بالایی برخوردار هستند که می خواهند دانش خود را به کتاب تبدیل کنند این امر نه تنها باعث می شود نتایج  اطلاعات و تجربیات ایشان در اختیار عموم قرار بگیرد بلکه خود یک رزومه بسیار قوی و ماندگار برای ایشان خواهد بود. اما  یک موضوع شاید همیشه مانع از این امر شده و  آن نداشتن مهارت و تجربه کافی برای ویرایش کتاب خود می باشد. ویرایش متن کاربسیار پیچیده ای است حتی تنها داشتن مهارت ویرایشگری کافی نیست باید تجربه لازم را نیز داشته باشید.  موسسه اشراق در این حوزه با بهره گیری از کارشناسان مجرب و خبره قادر ساخته  تا کارهای ویراستاری ادبی را به بهترین شکل و با کیفیت بالایی  انجام و ارائهدهد. یکی دیگر از بخش عمده خدمات ویرایش مربوط به متن های  ترجمه شده انگلیسی ( از انگلیسی به فارسی و یا از فارسی به انگلیسی) می باشد که داشتن تسلط بر زبان انگلیسی ویرایشگر امری مهم می باشد.

ویرایش متون انگلیسی

ارائه خدمات جهت ویرایش کتاب به شرح زیر می باشد:

  1. یکی از مهترین مسائل مطرح محرمانه بودن و حفظ امنیت می باشد موسسه اشراق با تمهیداتی که در نظرگرفته است در جهت بهره برداری غیرقانونی و سوء استفاده از تمامی اطلاعات مشتری را به صفر رسانده است.
  2. هزینه و زمان تحویل سفارش نسبت به تعداد صفحات در جدول زیر توضیح داده شده است:

    هزینه ویرایش کتاب

    *زمان تحویل به ازای هر 1000کلمه ویراستاری  24 ساعت در نظر گرفته خواهد شد
  3. در تمامی مراحل شما نیز در جریان کار خواهید بود به طور مثال یکی از مهارت ویرایشگر حرفه حذف موارد غیر  ضروری متون می باشد که پس از هماهنگی  با شما صورت می پذیرد. 
  4. تحویل کتاب عاری از هر گونه اشتباهات ادبی وساختاری خواهد بود.
  5. و موارد دیگر

جهت مشاوره رایگان در این زمینه با شماره های 04133373424 - 09149724933  تماس حاصل نمایید. و برای سفارش خود ابتدا عضو سامانه شده و سپس درپنل کاربری سفارش خود را ثبت کنید. و یا به ایمیل  [email protected]  درخواست را ارسال کنید.

ارسال سفارش  

پر بازدید ترین نوشته ها


شبکه مترجمین اشراق، ترجمه کتاب
اطلاعات بلاگ
بخش: بدون دسته بندی
تاریخ :
12 مهر 1395
تعداد مشاهده:
3034
نویسنده : ادمین
آخرین اخبار