خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

ویراستاری نیتیو | ویرایش نیتیو مقاله علمی

اشکالات نگارشی یکی از عمده دلایل ریجکت مقالات علمی پژوهشی می باشند. در راستای اصلاح همین موارد موسسه انتشاراتی اشراق آماده ارائه خدمات ویراستاری نیتیو توسط ویراستاران بومی و متخصص جهت افزایش شانس پذیرش مقالات در مجلات معتبر خارجی بصورت آنلاین و با ارائه گواهی کیفیت می باشد.
ویراستاری نیتیو | ویرایش نیتیو مقاله علمی


مراحل ویراستاری نیتیو در موسسه انتشاراتی اشراق

01

ثبت سفارش ویراستاری نیتیو

ابتدا فایل پروژه خود را به همراه اطلاعات موردنیاز برای ما ارسال می کنید.

02

ویرایش مقاله و متون توسط ویراستار

فایل ارسالی توسط تیم پشتیبانی به مناسب ترین ویراستار بومی و انگلیسی زبان داده می شود.

03

ارزیابی و کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ویرایش جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.

04

صدور گواهی ویرایش نیتیو و تحویل نهایی

متون ویراستاری شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهینامه ویرایش نیتیو و همچنین فایل ترک چنج تحویل داده می شود.ویرایش نیتیو مقالات علمی پژوهشی

در ویراستاری نیتیو موارد زیر بررسی و تصحیح می شوند:

 • ویرایش ایرادات نگارشی و گرامری متن شامل اشتباهات املایی
 • اعمال تغییرات مربوط به سبک نگارش مانند فونت، رنگ‌بندی، اندازه قلم، فاصله خطوط، اشکال، زیرنویس‌ها و…
 • ایجاد یکپارچگی و تصحیح زمانی افعال
 • ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات
 • تصحیح لحن بیان جملات
 • اصلاح ارتباطات فعل و فاعل، معلوم و مجهول
 • تصحیح کاربرد حروف تعریف، سجاوندی
 • تصحیح واژگان
 • بررسی و ویرایش جملات تکراری یا طولانی
 • اصلاح ساختار جملات
 • رفع ابهام در متن مقاله
 • ایجاد یکنواختی در متن
ویراستاری نیتیو مقاله


ویراستار نیتیو کیست؟

ویراستار نیتیو فردی است که اولا زبان مادریش انگلیسی باشد، دوما دوره های تخصصی ویراستاری مقاله انگلیسی را گذرانده باشد. این دوره ها توسط موسسه های بسیار معتبر بین المللی برگزار می شود و افراد بعد از طی کردن این دوره ها به ادیتور نیتیو تبدیل می شوند. در نهایت ویراستار نیتیو باید هم رشته با مقاله ای باشد که قرار است، ادیت کند. دلیلش این است که ادیتور باید اول مقاله را درک کند، با کلمات تخصصی رشته آشنا باشد تا بتواند مقاله را ادیت تخصصی کند.اهمیت ویرایش نیتیو برای پذیرش مقاله در مجلات معتبر

مجلات علمی معتبر برای پذیرش مقالات، علاوه بر بررسی ارزش محتوایی و نکات علمی مطرح‌شده در یک متن، به زبان انگلیسی به کاررفته در نگارش متن و سطح استاندارد بودن آن هم توجه ویژه‌ای دارند. اینجاست که اهمیت ویراستاری خود را نشان می‌دهد. چون بیشتر ردشدن‌ها یا همان ریجکت مقالات علمی به خاطر عدم وجود ترجمه و ویراستاری صحیح شکل می‌گیرد که اگر به درستی صورت بگیرد، به راحتی می‌تواند تضمینی برای انتشار یک مقاله در ژورنالی علمی باشد. پس یا باید خودتان ویراستار حرفه ای باشید و یا باید کار ویراستاری مقاله تان را به متخصصان با تجربه و کاربلد بسپارید به همین دلیل هم ویراستاران نیتیو موسسه انتشاراتی اشراق آماده ویرایش حرفه ای مقالات شما برای تسهیل و تسریع روند پذیرش مقاله‌تان در ژورنالی علمی هستند پس با خیال راحت می توانید سفارش ویراستاری نیتیو مقاله تان را به ما بسپارید.

isi
ieee
scopus
pubmed
springer
isc
wiley
elsevier
webofscience


ارائه ترک چنج فایل برای ویراستاری نیتیو

پس از اتمام فرآیند ویراستاری نیتیو، فایل نهایی ویراستاری شده به همراه یک فایل وُرد به اسم ترک چنج برای شما ارسال می‌شود. در این فایل تمامی تغییراتی که توسط ویراستار انجام شده است وجود دارد که با مطالعه فایل می توانید از ایرادات و اشکالات موجود در فایل اصلی مقاله و همچنین از میزان کار صورت گرفته توسط ویراستار نیتیو مطلع شوید.گواهی تا زمان چاپ مقاله

در موسسه انتشاراتی اشراق گواهی کیفی برای مقاله ویراستاری شده بعد از اتمام کار صادر می شود که تا زمان پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر اعتبار دارد تا از بابت کیفیت ویراستاری انجام شده اطمینان حاصل کنید. این گواهی به همراه یک کد تحویل داده می شود که در هر لحظه به صورت آنلاین قابل استعلام است.
چرا موسسه انتشاراتی اشراق؟

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
راهکار های ویژه برای شرکت ها
راهکار های ویژه برای شرکت ها
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها


ثبت سفارش ویراستاری نیتیو

برای دانشجویان و اساتیدی که قصد دارند ویراستاری نیتیو مقالات تخصصی خود را به یکی از مراکز و یا سایت های ویراستاری بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویراستاری است. هزینه ویراستاری نیتیو تخصصی غالبا از طریق شمارش و تعداد کلمات فایل به دست می آید و همچنین عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت ویراستاری نیتیو مقاله تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی دقیق هر کدام از عوامل پرداخته ایم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویراستاری نیتیو :

تعداد کلمات و صفحات
تعداد کلمات و صفحات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصصی و زبان
زمینه تخصصی و زبان

برای ترجمه و ویرایش و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. و چون برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم است بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد و همچنین زبان مبدا و مقصد نیز در تعیین قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است و دقیقا مثل تخصص است یعنی اینکه اگر زبان مبدا و مقصد از زبان های رایج باشد تعداد مترجمین و ویراستاران زیاد است و هزینه کم است ولی اگر زبان مبدا و مقصد جزو زبان های رایج نباشد هزینه بیشتر می شود.

کیفیت و نوع خدمات
کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای خدمات ترجمه و سه نوع ویرایش تطبیقی, ویرایش فقط گرامری و ویرایش ادبی برای ویراستاری وجود دارد و طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود و همچنین قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت هست.

زمان تحویل
زمان تحویل

زمان یکی دیگر از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به دو نوع مختلف عادی و فشرده دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند.

خدمات درخواستی
خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده
تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.

ثبت سفارش ویراستاری نیتیو
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاری


به خدمات ویراستاری نیتیو مقاله نیاز دارید؟

به خدمات ویراستاری نیتیو مقاله نیاز دارید؟

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای خدمات ویراستاری نیتیو، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای ویرایش نیتیو مقاله برای افزایش شانس پذیرش در مجلات خارجی را برطرف سازد.

سوالات متداول

برآورد هزینه و زمان انجام پروژه براساس تعداد کلمات، فوریت و کیفیت مدنظر مشتری محاسبه و نتیجه از طریق پروفایل، ایمیل و پیامک به مشتری اعلام خواهد شد.

مقاله در سطح کیفی و زمان مدنظر مشتری توسط مناسب ترین ویراستار بومی و انگلیسی زبان دارای تخصص علمی دانشگاهی که مهارت و تجربه انجام ویرایش نیتیو شما را دارد انجام می شود. از طرفی دیگر پس از پایان ویرایش توسط ویراستار، پروژه شما توسط کارشناسان و بازرسان خبره جهت کنترل کیفیت و رفع هرگونه اشکالی بازبینی و ارزیابی می شود تا در نهایت متنی بدون هیچ‌گونه ایراد به مشتری ارائه شود.

بله، بعد از اتمام ویراستاری متن و پس از طی مراحل کنترل کیفی، متن ویراستاری شده در سطح کیفی و زمان مدنظر مشتری به همراه گواهی نامه ویرایش نیتیو تحویل داده می شود.

بله، می‌توانید با ثبت سفارش ویرایش نیتیو به صورت فوری، متن‌ های ویرایش شده خود را در نیمی از زمان معمولی تحویل بگیرید.

موسسه انتشاراتی اشراق ، خدمت ویراستاری نیتیو مقالات را در بیش از ۱۰۰ رشته دانشگاهی ارائه می‌نماید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری