خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ویراستاری تخصصی مقاله علمی پژوهشی

در برخورد اول با یک مقاله نگارش و خوانایی متن مقاله است که خواننده را تحت تاثیر قرار می‌دهد در این حالت اگر محتوای مقاله از لحاظ علمی بسیار غنی باشد اما چنانچه از لحاظ نگارشی دارای ایراد باشد مقاله نمی‌تواند نظر خواننده را جلب کند و به دلیل اینکه نحوه ویراستاری مقاله یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در نحوه امتیازدهی و در عین حال یکی از دلایل اصلی ریجکت مقاله در مجلات علمی و پژوهشی است ما در موسسه انتشاراتی اشراق آماده ویراستاری تخصصی مقالات شما توسط متخصصان با تجربه هستیم.
isi
ieee
scopus
pubmed
springer
isc
wiley
elsevier
webofscience

مراحل ثبت سفارش ویراستاری مقاله

01
ثبت سفارش ویرایش

ابتدا یک پروژه ویرایش ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات مورد نیاز را ارسال می کنید.

02
ویرایش مقاله توسط ویراستار

پروژه شما توسط تیم پشتیبانی بررسی شده و به مناسب ترین ویراستار متخصص ارسال می شود.

03
کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ویرایش توسط مترجم جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.

04
صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی

مقاله ویرایش شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود.
ویراستاری مقاله چه ضرورتی دارد؟

اگر قصد پذیرش مقاله‌ در مجلات معتبر خارجی و داخلی برای ارتقا جایگاه علمی‌ دارید، حتما باید کیفیت مقاله تان بالا باشد به دلیل اینکه مجلات بین‌المللی معتبر از سوی مخاطبانی از سراسر دنیا دنبال می‌شوند پس بدیهی است که استاندارد هایی جهت پذیرش و چاپ مقالات مختلف در نظر می گیرند حالا اگر نشریه‌ای، مقاله‌ای با سطح ویرایش ضعیف، متن انگلیسی نامفهوم و محتوایی نامناسب را بپذیرد، در درجه نخست، ارزش و اعتبار خود را زیر سوال خواهد برد. پس مطمئن باشید که اگر مقاله شما از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد در مجلات معتبر پذیرش نخواهد شد و اگر هم در مجله ای پذیرش شود مطمئن باشید آن مجله معتبر نیست. و همچنین همان‌طور که حتما خودتان هم بهتر می‌دانید، فرایند انتخاب موضوع، نگارش، ویرایش، داوری و…، برای هر مقاله بسیار طولانی است. پس برای اینکه وقت خود را بیهوده در مسیرهای نامطلوب تلف نکنید باید قبل از ارسال مقاله تان برای پذیرش در مجلات معتبر ویراستاری تخصصی انجام دهید که در صورت نیاز برای آماده‌سازی آن، می توانید از افراد متخصص و باتجربه و موسسات کمک بگیرید. همچنین با انجام ویرایش مقاله به صورت حرفه‌ای می‌توانید کیفیت نگارش خود را در سطح استانداردهای بین‌المللی بالا ببرید و زمان پذیرش و اکسپت مقاله خود را هم کوتاه‌تر کنید.

ویراستاری مقاله چه ضرورتی دارد؟ارائه فایل ترک چنج برای مقاله ویراستاری شده در موسسه انتشاراتی اشراق

پس از تکمیل پروژه و انجام فرآیندهای ویرایش تخصصی، فایل نهایی ویراستاری شده به همراه یک فایل وُرد به اسم ترک چنج برای شما ارسال می‌شود. در این فایل تمامی تغییراتی که توسط ویراستار انجام شده است وجود دارد که با مطالعه فایل می توانید از میزان کار صورت گرفته بر روی مقاله خود مطلع شوید و همچنین مطالعه این فایل به شما کمک می‌کند تا با یادگیری تغییرات انجام شده در آینده از تکرار اینگونه ایرادات و اشتباهات بپرهیزید.
تقسیم ‌بندی‌ های ویرایش مقاله چگونه است؟

تقسیم‌بندی‌های مختلفی برای معرفی انواع ویرایش در نظر گرفته می‌شود. اما به طور کلی و عمومی، ویرایش به سه بخش قابل تقسیم است:

ویرایش فنی

ویرایش فنی

ویراستاری فنی عموما برای یک دست کردن و حفظ انسجام و یکپارچگی متون انجام می‌شود به این ترتیب که به شکل و ظاهر نوشته‌ها و هر آنچه که انسجام ظاهری نوشته‌ها و مقالات را بهبود می‌بخشد دقت می کند.

 • اصلاح رسم‌ الخط کلمات
 • کنترل سایز و فونت حروف
 • غلط‌های املایی و تایپی
 • بررسی جداول، نمودارها، تصاویر
 • کنترل پاراگراف ‌بندی
 • کنترل قواعد عددنویسی، اعراب‌گذاری
 • کنترل قواعد اختصارنویسی، نقل‌قول‌ها، یادداشت‌ها
 • یک‌دست کردن اصطلاحات و معادل ‌سازی
 • رابطه محتوایی بین جملات یک پاراگراف
 • و ...
ویرایش زبانی و ساختاری

ویرایش زبانی و ساختاری

ویرایش دستوری و زبانی هم همان‌طور که از نامش پیداست به مقوله رعایت دستور زبان و قواعد زبان در ویراستاری مقاله می‌پردازد. ویراستار باید تلاش کند تا تمام نکات دستوری مرتبط با فعل‌ها، اسم‌ها، صفت‌ها، قیدها و هر سرفصل دیگری از دستور زبان در متن به ‌درستی استفاده شده باشد.

 • کوتاه‌کردن جملات طولانی
 • ساده‌سازی و روان ‌سازی متن
 • بررسی و انتخاب واژگان و مترادف مناسب
 • ویرایش گرامری و خطاهای دستوری، ساختاری
 • ابهام‌زدایی از بخش‌های نامفهوم متن
ویرایش علمی و محتوایی

ویرایش علمی و محتوایی

این مرحله مهم ترین مرحله از ویرایش مقالات تخصصی است و نیازمند داشتن تخصص در زمینه تخصصی مقاله است. این مرحله از ویراستاری توسط فردی صورت می‌پذیرد که کاملا با موضوع و بدنه مقاله آشنا است و در موضوع مقاله تخصص داشته باشد.

 • کنترل قسمت‌های مختلف متن برای رسایی بیشتر و انسجام درانتقال مفهوم
 • افزودن عبارات و اصطلاحات ذکر ‌نشده یا فراموش‌ شده به مقاله
 • حذف مطالب غیرضروری، غیر مستند و نامتعارفاستفاده از ابزارهای ویراستاری برای ویرایش مقاله

نرم‌افزارهایی مانند ویراستیار وجود دارند که ویراستاری مقالات فارسی و انگلیسی را ساده و سریع می‌کنند. اما اگر می‌خواهید مقاله‌ای مهم و حساس را برای انتشار در مجله‌ای علمی یا هر نشریه دیگری آماده کنید نباید به این مدل نرم افزار ها اعتماد کنید و باید به ویراستاری خبره مراجعه نمایید. چون هیچ‌ چیز نمی‌تواند جایگزین هوشمندی و خرد انسانی شود. البته شاید ویراستاران باتجربه و ماهر هم از ابزارهای ویراستاری استفاده کنند و نرم‌افزارهای مختلفی را در این زمینه به کار بگیرند اما قطعا فقط در حد ایده گرفتن به کار گرفته می شوند وگرنه ویراستار از نظرات و ایده‌ها و تصمیم گیری های خود برای بهتر کردن متون و مقالات بهره می برد.

استفاده از ابزارهای ویراستاری برای ویرایش مقالهچرا موسسه انتشاراتی اشراق؟

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
راهکار های ویژه برای شرکت ها
راهکار های ویژه برای شرکت ها
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها


ثبت سفارش ویراستاری مقاله در مجلات معتبر

برای دانشجویان و اساتیدی که قصد دارند ویرایش مقالات تخصصی خود را به یکی از مراکز ویراستاری و یا سایت های ویرایش بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویرایش است. هزینه ویراستاری تخصصی اغلب متون از طریق شمارش و تعداد کلمات فایل به دست می آید و همچنین عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت ویراستاری مقاله تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی دقیق هر کدام از عوامل پرداخته ایم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویراستاری مقاله :

تعداد کلمات و صفحات
تعداد کلمات و صفحات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصصی و زبان
زمینه تخصصی و زبان

برای ترجمه و ویرایش و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. و چون برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم است بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد و همچنین زبان مبدا و مقصد نیز در تعیین قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است و دقیقا مثل تخصص است یعنی اینکه اگر زبان مبدا و مقصد از زبان های رایج باشد تعداد مترجمین و ویراستاران زیاد است و هزینه کم است ولی اگر زبان مبدا و مقصد جزو زبان های رایج نباشد هزینه بیشتر می شود.

کیفیت و نوع خدمات
کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای خدمات ترجمه و سه نوع ویرایش تطبیقی, ویرایش فقط گرامری و ویرایش ادبی برای ویراستاری وجود دارد و طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود و همچنین قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت هست.

زمان تحویل
زمان تحویل

زمان یکی دیگر از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به دو نوع مختلف عادی و فشرده دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند.

خدمات درخواستی
خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده
تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.

ثبت سفارش ویراستاری مقاله
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاری


به خدمات ویراستاری مقاله نیاز دارید؟

به خدمات ویراستاری مقاله نیاز دارید؟

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای خدمات ویراستاری مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای ویرایش تخصصی مقاله را برطرف سازد.

سوالات متداول

هزینه ویرایش مقاله بر اساس تعداد کلمات متن و زمینه مشخص می‌شود. برای قیمت‌ گذاری رایگان می‌توانید فایل خود را ارسال نمایید تا در همان لحظه هزینه و زمان تحویل آن را مشاهده کنید.

در موسسه انتشاراتی اشراق در بیش از ۱۰۰ رشته دانشگاهی خدمات ویرایش مقاله ارائه می‌شود.

متون ویراستاری شده گارانتی دارند و اگر نظر داور بر بررسی مجدد متن از لحاظ انگلیسی و گرامری باشد حتما مطابق با قوانین سایت قابل بررسی است.

بله، گواهی ویرایش معتبربرای مجلات داخلی و خارجی صادر می شود.

تغییرات با توجه به درخواست سفارش دهنده مشخص می شوند. اگر تمایل به رنگی کردن یا هایلایت باشد، هایلایت می شود. ولی درخواست اکثر مجلات بر ترک چنج کردن متن است که بصورت ترک چنج تحویل داده می شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر از کجا تشخیص بدیم چه نوع ویرایشی انتخاب کنیم که خوب باشه؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما در کنار هر ویرایش علامت سوالی وجود دارد که اگر بر روی آن کلیک فرمایید، مشخصات ویرایش نشان داده می شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام یه ویراستاری کتاب دارم
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما درخواست خود و فایل ارزشمندتان را ارسال فرمایید تا بررسی شود.
بازدیدکننده
فاطیما امیری
9 ماه پیش
سلام وقت بخیر از کجا تشخیص بدیم چه نوع ویرایشی انتخاب کنیم که خوب باشه؟
بازدیدکننده
سامان فاضل زاده
9 ماه پیش
سلام یه ویراستاری کتاب دارم
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام برای ویرایش های فارسی هم گواهی صادر می کنید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بله برای تمامی سفارشات ترجمه و ویرایش، در صورت تمایل، گواهی صادر می گردد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام معمولا چند روز طول میکشه ویرایش فایل رو تحویل بدید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما این موضوع بستگی به تعداد کلمات و تخصص مقاله ارزشمندتان دارد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام برای زبان عربی هم خدمات ویراستاری دارید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بله موسسه انتشاراتی اشراق در تمامی زمینه ها خدمات ویراستاری انجام می دهد.
بازدیدکننده
غلامرضا سیدخانی
10 ماه پیش
سلام برای ویرایش های فارسی هم گواهی صادر می کنید؟
بازدیدکننده
عقیلی زاده
10 ماه پیش
سلام معمولا چند روز طول میکشه ویرایش فایل رو تحویل بدید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
10 ماه پیش
سلام برای زبان عربی هم خدمات ویراستاری دارید؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و ادب خسته نباشید اگر بخواهیم یک ویرایش تخصصی انجام بدید برای 12 صفحه از مقاله، چقدر طول میکشه و هزینه اش؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما می توانید هزینه ویراستاری را به کمک لینک زیر به صورت آنلاین برآورد نمایید: https://isi-isc.com/editing-project/create
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام من میتونم مستقیما با ویراستارتون صحبتی داشته باشم قبل از سفارش؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما می توانید هر موردی که داشتید با پشتیبان سایت در میان بگذارید تا به ویراستار مربوطه انتقال داده شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و روز خوش بهترین ویرایشتون برای مقاله انگلیسی کدومه؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما بهترین نوع ویرایش برای مقالات انگلیسی، ویرایش نیتیو می باشد.
بازدیدکننده
مطلب زاده
10 ماه پیش
سلام و روز خوش بهترین ویرایشتون برای مقاله انگلیسی کدومه؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
10 ماه پیش
سلام من میتونم مستقیما با ویراستارتون صحبتی داشته باشم قبل از سفارش؟
بازدیدکننده
رسولی پور
10 ماه پیش
سلام و ادب خسته نباشید اگر بخواهیم یک ویرایش تخصصی انجام بدید برای 12 صفحه از مقاله، چقدر طول میکشه و هزینه اش؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید سوالم از شما اینه که آیا میشه همزمان هم ویرایش گرامری انتخاب کرد هم تطبیقی؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بله امکان انتخاب آن وجود دارد؛ اما اگر می خواهید به صورت جامع و کامل ویرایش انجام شود، می توانید ویرایش نیتیو را انتخاب فرمایید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام ویرایش فایل ترکی استانبولی هم انجام میدید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بله در موسسه اشراق ویرایش در تمانی زبان ها و حوزه ها انجام می شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت شما بخیر سردبیر یک نشریه از من خواستن گواهی ویراستاری چکیده مبسوط را باید از موسسه شما بگیرم. لطفا شرایطش را توضیح می دهید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما پس از اتمام خدمات ترجمه و یا ویرایش، گواهی آن به صورت رایگان در اختیار شما دوست عزیز قرار خواهد رفت.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر با معرفی یکی از دوستانم می خواهم کار ویراستاری مقاله ای که 2 سال هست دارم روش کار می کنم رو به دست شما بسپارم. واقعیتش کمی نگرانم چه تضمینی می دهید که فایل من به سرقت نرود؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. موسسه اشراق 9 سال هست که در این حوزه فعالیت دارد و سایت ما نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. علاوه بر آن موسسه خدمات محتوایی انجام نمیدهد. فلذا امانت دار فایل های ارزشمند شما هستیم.
بازدیدکننده
مژگان شکورزاده
10 ماه پیش
سلام خسته نباشید سوالم از شما اینه که آیا میشه همزمان هم ویرایش گرامری انتخاب کرد هم تطبیقی؟
بازدیدکننده
مژگان شکورزاده
10 ماه پیش
سلام خسته نباشید سوالم از شما اینه که آیا میشه همزمان هم ویرایش گرامری انتخاب کرد هم تطبیقی؟
بازدیدکننده
آیهان
10 ماه پیش
سلام ویرایش فایل ترکی استانبولی هم انجام میدید؟
بازدیدکننده
سبحان منجی
10 ماه پیش
سلام وقت شما بخیر سردبیر یک نشریه از من خواستن گواهی ویراستاری چکیده مبسوط را باید از موسسه شما بگیرم. لطفا شرایطش را توضیح می دهید؟
بازدیدکننده
ناشناس
10 ماه پیش
سلام وقت بخیر با معرفی یکی از دوستانم می خواهم کار ویراستاری مقاله ای که 2 سال هست دارم روش کار می کنم رو به دست شما بسپارم. واقعیتش کمی نگرانم چه تضمینی می دهید که فایل من به سرقت نرود؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام برای مقاله فارسی میشه ویرایش گرامری انتخاب کرد که قواعد فارسی را در نظر بگیرد و اصلاح کند؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما این نوع ویرایش مخصوص متون انگلیسی می باشد. شما می توانید از ویرایش فنی یا ساختاری برای متون فارسی بهره ببرید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید بابت خدمات بسیار با کیفیت و خوبی که ارائه می دهید از شما سپاسگزارم. موفق باشید
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از اینکه توانسته ایم رضایت شما را در انجام خدمات جلب کنیم بسیار خرسندیم. به امید همکاری های بیشتر با شما پژوهشگر عزیز.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر هزینه ویرایش مقاله فارسی و انگلیسی متفاوت هست؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بله هزینه ها متفاوت می باشد. از لینک زیر می توانید هزینه ها را برآورد کنید https://isi-isc.com/editing-project/create
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روز خوش سپاس از توضیحاتتون ببخشید در ویراستاری صوری چه نوع اصلاحاتی انجام میشه؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما.در ویرایش صوری اصلاح غلط های املایی، نیم فاصله ها و رسم الخط مد نظر می باشد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید تفاوت خدمات ویراستاری با فرمت بندیتون چیه؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما در ویراستاری، خطاهایی که در جمله بندی و... وجود دارد اصلاح می شود ولی در فرمت بندی، مقاله بر طبق فرمت و تمپلیت مجله انتخابی فرمت بندی می شود.
بازدیدکننده
شمسی پور
10 ماه پیش
سلام برای مقاله فارسی میشه ویرایش گرامری انتخاب کرد که قواعد فارسی را در نظر بگیرد و اصلاح کند؟
بازدیدکننده
حسین رهبری
10 ماه پیش
سلام خسته نباشید بابت خدمات بسیار با کیفیت و خوبی که ارائه می دهید از شما سپاسگزارم. موفق باشید
بازدیدکننده
رها مدبر
10 ماه پیش
سلام وقت بخیر هزینه ویرایش مقاله فارسی و انگلیسی متفاوت هست؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
10 ماه پیش
سلام روز خوش سپاس از توضیحاتتون ببخشید در ویراستاری صوری چه نوع اصلاحاتی انجام میشه؟
بازدیدکننده
مخلص زاده
10 ماه پیش
سلام خسته نباشید تفاوت خدمات ویراستاری با فرمت بندیتون چیه؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
خسته نباشید اگر بخواهیم فقط خطاهای دستوری و مواردی مانند جمله‌بندی و... اصلاح شود باید برای کدام نوع ویرایش ثبت سفارش انجام شود؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از شما بابت انتخاب موسسه اشراق. برای اصلاح این موارد از متن باید ویرایش زبانی-ساختاری را انتخاب فرمایید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام آیا اگر متن را به صورت دستی ارسال کنیم، امکان ویراستاری آن ها وجود دارد؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما جهت ثبت سفارش فرمت فایل بهتر است pdf یا word باشد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و درود آیا در هنگام ویراستاری مقاله، از لحاظ محتوایی و ایراداتی که مقاله دارد نیز توسط ویراستار چک می شود؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما در انواع ویرایش، هر ویراستاری که مد نظر شما باشد، محقق بر طبق آن ویرایش را اعمال خواهد کرد. همچنین ویرایش محتوایی مقاله جز خدمات موسسه اشراق نمی باشد. باتشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام ممنون میشم هزینه های ویرایش ادبی رو هم بذارید.
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما به دلیل اینکه هزینه های ویرایش بسته به تعداد کلمات هر فایل، متفاوت است. فلذا می توانید از طریق لینک زیر هزینه ها را برآورد فرمایید: https://isi-isc.com/editing-project/create
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر خواستم یه تشکر ویژه از پشتیبانی و پیگیری های خوبتون بکنم که هر موقع سوال یا باهامی پیش میاد سریعا رفع می کنید. موفق باشید و خدا قوت
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خرسندی. به امید همکاری های بیشتر با شما پژوهشگر عزیز.
بازدیدکننده
یاسمن
11 ماه پیش
خسته نباشید اگر بخواهیم فقط خطاهای دستوری و مواردی مانند جمله‌بندی و... اصلاح شود باید برای کدام نوع ویرایش ثبت سفارش انجام شود؟
بازدیدکننده
محسن ایوبی
11 ماه پیش
سلام آیا اگر متن را به صورت دستی ارسال کنیم، امکان ویراستاری آن ها وجود دارد؟
بازدیدکننده
محمود صدوق
11 ماه پیش
سلام و درود آیا در هنگام ویراستاری مقاله، از لحاظ محتوایی و ایراداتی که مقاله دارد نیز توسط ویراستار چک می شود؟
بازدیدکننده
شیوا سهیلی زاده
11 ماه پیش
سلام ممنون میشم هزینه های ویرایش ادبی رو هم بذارید.
بازدیدکننده
حکیمه محمدپور
11 ماه پیش
سلام وقت بخیر خواستم یه تشکر ویژه از پشتیبانی و پیگیری های خوبتون بکنم که هر موقع سوال یا باهامی پیش میاد سریعا رفع می کنید. موفق باشید و خدا قوت
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
salam mamnoon babate peygiri va poshtibani haye khubetun
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خشنودیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و خسته نباشید ایا شما خودتون تشخیص میدین که کدوم ویرایش بهتره؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. با توجه به نیاز فایلتون و توضیحاتی که شما ارائه می دهید نوع ویرایش انتخاب می شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید از خدمات جامع و کاملتون سپاسگزارم گواهی و ویراستاری به موقع ارسال شد و به دادم رسید. خدا قوت و بسیار سپاس
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم. به امید همکاری های بیشتر با شما پژوهشگر عزیز.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم من میخوام ویرایش تطبیقی انجام بدم ولی فایل فارسی رو ندارم میشه باز انجامش داد؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بهتر است جهت افزایش کیفیت ویراستاری، فایل فارسی به ویراستار ارسال شود.
بازدیدکننده
erfan
11 ماه پیش
salam mamnoon babate peygiri va poshtibani haye khubetun
بازدیدکننده
سیده زهرا موسوی نیا
11 ماه پیش
سلام و خسته نباشید ایا شما خودتون تشخیص میدین که کدوم ویرایش بهتره؟
بازدیدکننده
حامد مشفق
11 ماه پیش
سلام خسته نباشید از خدمات جامع و کاملتون سپاسگزارم گواهی و ویراستاری به موقع ارسال شد و به دادم رسید. خدا قوت و بسیار سپاس
بازدیدکننده
فاطمه عهدی
11 ماه پیش
سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم من میخوام ویرایش تطبیقی انجام بدم ولی فایل فارسی رو ندارم میشه باز انجامش داد؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام بهترین نوع ویرایشتون برای مقاله انگلیسی کدومه؟
سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بهترین نوع ویرایش برای مقالات انگلیسی ویرایش نیتیو می باشد.
بازدیدکننده
سهیلا مودب
11 ماه پیش
سلام بهترین نوع ویرایشتون برای مقاله انگلیسی کدومه؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خدمت شما بنده مقاله ای را جهت چاپ به یک مجله ارسال کرده ام و داوران آن مجله برای بعضی قسمت ها کامنت گذاشته اند که اصلاح بشه. شما می تونید انجام بدید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما چنانچه اصلاحات محتوایی باشد موسسه در این حوزه خدماتی ارائه نمی دهد اما اگر در خصوص موارد غیر محتوایی باشد، ارسال فرمایید تا بررسی گردد.
بازدیدکننده
علیخانی
11 ماه پیش
سلام خدمت شما بنده مقاله ای را جهت چاپ به یک مجله ارسال کرده ام و داوران آن مجله برای بعضی قسمت ها کامنت گذاشته اند که اصلاح بشه. شما می تونید انجام بدید؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خودم چطوری می تونم هزینه ویرایش را تخمین بزنم؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما با مراجعه به لینک زیر می توانید هزینه انواع ویرایش را به صورت آنلاین برآورد کنید: https://isi-isc.com/editing-project/create
بازدیدکننده
نسیم صفرزاده
11 ماه پیش
سلام خودم چطوری می تونم هزینه ویرایش را تخمین بزنم؟