خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ماچاپ مقاله در مجلات

چاپ مقاله در مجلات

اگر شما بهترین پژوهش را هم انجام بدهید تا زمانی که نتوانید در مجلات معتبر خارجی و داخلی چاپ و نشر دهید پژوهش های شما ارزشی نخواهند داشت اما به دلیل اینکه هر یک از مجلات روند و روش دریافت پذیرش و هزینه‌های متفاوتی برای نشر مقاله دارند ما در موسسه انتشاراتی اشراق به همراه متخصصان با تجربه در این زمینه آماده ایم تا مقاله شما را در مجلات معتبر بین المللی چاپ و نشر دهیم.


ثبت سفارش چاپ مقاله
isi
ieee
scopus
pubmed
springer
isc
wiley
elsevier
webofscience

مراحل چاپ مقاله در مجلات معتبر توسط موسسه انتشاراتی اشراق

01

ثبت سفارش چاپ

ابتدا یک پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید تا هزینه محاسبه و اعلام شود.

02

بررسی توسط پشتیبان

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و اطلاعیه های مربوط به سفارش از طریق ایمیل یا تلفن برایتان ارسال می شود.

03

معرفی مجلات مرتبط

مجلات پیشنهادی شما و مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما بررسی می شود تا بهترین مجله را انتخاب کنید.

04

تائید نهایی مجله مرتبط

بهترین مجله مرتبط با موضوع مقاله شما انتخاب می شود تا سفارش تایید نهایی شود و همچنین روند چاپ مقاله شروع می شود.

05

ارسال مقاله به مجله

ارسال مقاله به مجله مورد نظر و پرداخت هزینه های مربوط به انتشار مقاله و قرار دادن مقاله در پروسه داوری

06

پیگیری وضعیت مقاله

پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسبت به ایمیل نویسندگان مقاله)
اکسپت فوری و تضمینی مقاله

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد. نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد. پذیرش تضمینی مقاله نیز کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد. برخی از ژورنالهایی که دارای ایمپکت فکتور بالایی هستند به هیچ عنوان مقالات را به صورت تضمینی پذیرش نمی‌کنند. اما برخی دیگر از ژورنالها پذیرش کاملا به صورت تضمینی می‌باشد. برای اینکه روند داوری هر چه سریعتر اتفاق بیفتد و نتیجه پذیرش مشخص شود لازم است تغییراتی در ساختار مجلات به وجود آورید تا بیشتر مورد توجه داوران قرار بگیرد و سریعتر پذیرفته شود و به این خاطر هم متخصصان با تجربه در تیم موسسه انتشاراتی اشراق آماده انجام سفارشات چاپ مقاله شما در مجلات معتبر هستند.

اکسپت فوری و تضمینی مقالهانواع مجلات

یکی از معیارهای طبقه بندی مجلات نوع دسترسی آن‌‌ها است که به دو دسته اوپن اکسس یا دسترسی باز و کلوز اکسس یا دسترسی بسته تقسیم می‌شوند.

مجلات کلوز اکسس

مجلات کلوز اکسس

مجلات کلوز اکسس در واقع آن دسته از مجلاتی هستند که اجازه دسترسی آزاد به مقالات آنها وجود ندارد، در نتیجه خوانندگان یا کتابخانه ‌ها باید برای دسترسی داشتن به مقالات این مجلات حق اشتراک مجلات را پرداخت کنند. همچنین در این مجلات، بین مولفین مقاله و مجله قرارداد کپی رایت امضا می‌شود و مجله حقوق اشتراک گذاری و تکثیر محتوای مقاله را به عهده می‌گیرد. به طور کل می‌توان گفت مجلات کلوز اکسس مجلات پولی هستند.

مجلات اوپن اکسس

مجلات اوپن اکسس

مجلات اوپن اکسس آن دسته از مجلاتی هستند که امکان دسترسی به مقالات آن‌ها به صورت آنلاین و بدون پرداخت هزینه وجود دارد و خوانندگان به راحتی می‌توانند مقاله مورد نظرشان را از روی سایت دانلود کنند. در این مجلات معمولا هزینه چاپ و انتشار مقاله از مولفین گرفته می‌شود تا خوانندگان بتوانند بدون پرداخت هزینه به محتوای مقاله دسترسی پیدا کنند. یعنی برعکس مجلات کلوز اکسس این بار مولفین باید برای اینکه مقاله‌شان در اختیار خوانندگان قرار بگیرد پول پرداخت کنند و این مجلات برای خوانندگان رایگان هستند.

دسته بندی مجلات خارجی

مجلات آی اس آی (ISI)

مجلات آی اس آی (ISI)

ای اس ای یا همان موسسه ی اطلاعات علمی، مرکزی است که مهمترین مجلات علمی دنیا را پوشش می دهد و خود دارای سطح مختلفی از مجلات می باشد. تعداد مجلات این پایگاه علمی ثابت نیست. چون ممکن است مجلات جدیدی به آن اضافه شده و یا مجلاتی نیز از این پایگاه خارج شوند. هر اندازه کیفیت مقاله ای بالا باشد شانس پذیرش و چاپ آن در مجلات معتبر و قوی بیشتر است. از بالاترین سطح مجلات ISI می توان به مجلات دارای ضریب تاثیر ایمپکت فکتور یا همان مجلات جی سی آر (JCR) اشاره داشت. معمولا بیشتر افراد به دلیل امتیاز بالای در این مجلات به دنبال چاپ مقالات خود در مجلات جی سی آر هستند.

مجلات اسکوپوس (SCOPUS)

مجلات اسکوپوس (SCOPUS)

اسکوپوس یکی از مشهورترین و محبوب ترین پایگاه مجلات و کتب می باشد که بسیاری از دانشگاه های معتبر آن را به عنوان علمی ترین مرجع استنادی به رسمیت می شناسند. این پایگاه برای بسیاری از مجامع علمی به عنوان معیار رتبه بندی دانشگاه ها و میزان تولیدات علمی کشورها به شمار می رود. مجلات اسکوپوس (Scopus) بر اساس میزان Q رتبه بندی می شود. نمره Q برای نشان دادن درجه یا رتبه مجله به شمار می رود که بین کیو یک تا کیو 4 متغیر است.

مجلات پابمد (PUBMED)

مجلات پابمد (PUBMED)

مجلات پابمد یکی از مهمترین ابزار ها برای جستجوی منابع حوزه ی علوم پزشکی در سطح اینترنت است که توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی واقع در کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا تهیه شده است. پایگاه های پابمد و مدلاین یکی از مهمترین پایگاه ها برای اطلاعات پژوهشی و تحقیقات رشته های پزشکی و زیست شناسی به شمار می روند. این پایگاه ها بصورت کاملا رایگان برای تمامی محققین گروه پزشکی و علوم پایه پزشکی در دسترس است.

مجلات آی اس سی (ISC)

مجلات آی اس سی (ISC)

ای اس سی از مجلات جهان اسلام هستند. این مجموعه در ایران واقع شده و هدف آن، ارتقای دانش در سطح بین‌المللی برای دانشمندان و محققان مسلمان است. ISC از سوی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری شیراز راه‌اندازی شده است. در این پایگاه، مجلات علمی کشورهای مسلمان به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند و یکی از مهمترین هدف های ISC ترویج همکاری میان دانشمندان اسلامی و مراکز علمی و ارائه ابزار و ساز و کارهای مورد نیاز میباشد.
دسته بندی مقالات داخلی

مقالات علمی ترویجی

هدف این دسته از مقالات، ترویج دانش درباره یک موضوع ویژه علمی است. برای نوشتن مقاله علمی ترویجی لزوما نباید به سراغ مطرح کردن نکاتی جدید رفت. بلکه امکان استفاده از نتایج و بررسی‌های مقالات دیگر در قالبی منسجم هم وجود دارد. در حقیقت، این دسته از مقالات، کمکی به مخاطبان هستند تا درباره موضوعات علمی که قبلا مطرح شده‌اند به منابعی به صورت یکجا برسند.

مقالات علمی پژوهشی

مقالات علمی پژوهشی که در میان مقالات داخلی از بالاترین ارزش و امتیاز برخوردارند باید به ارائه پژوهش و عنوان نو و تازه بپردازند. یعنی اگر قرار است مقاله‌ای از این نوع بنویسید باید موضوعتان تازه باشد و کسی قبلا به آن نپرداخته باشد. همان‌طور که از نام این نوع از مقالات هم برمی‌آید، نقش و وظیفه آنها، ارائه نتایج پژوهش و ابداعی است که از سوی نویسنده صورت گرفته است.

مقالات علمی تخصصی

مقالات علمی تخصصی درباره حوزه‌های تخصصی هستند. معمولا مقالات این دسته‌بندی وابسته به نهادها و سازمان‌های خاص هستند و نگارنده یک مقاله در حوزه‌ای تخصصی، نتیجه کار و اثرش را برای سازمان‌ها و نهادهای ویژه که با موضوعش در ارتباط هستند، ارسال می‌کند.
چرا موسسه انتشاراتی اشراق؟

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
راهکار های ویژه برای شرکت ها
راهکار های ویژه برای شرکت ها
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها


ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر

ثبت سفارش چاپ مقاله
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاری


می خواهید مقاله چاپ کنید اما نیاز به راهنمایی دارید؟

می خواهید مقاله چاپ کنید اما نیاز به راهنمایی دارید؟

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفرش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
1 ماه پیش
در پاسخ به:
با سلام و احترام، ميانگين زماني براي چاپ مقاله چه مدتي است؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما این مدت زمان بستگی به مجله انتخابی دارد. اما معمولا در ابتدا سردبیر مجله، مقالات ارسالی را بررسی می کند که نتیجه این بررسی نهایتا در عرض یکماه مشخص می گردد.
بازدیدکننده
مينا
1 ماه پیش
با سلام و احترام، ميانگين زماني براي چاپ مقاله چه مدتي است؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
1 ماه پیش
در پاسخ به:
نحوه نوشتن وثبت مقاله را توضیح بفرمایید
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما . احتراما در زمینه نگارش صفر تا صد مقاله، خدماتی ارائه نمی دهیم اما اگر پایان نامه داشته باشید، جهت استخراج مقاله از پایان نامه ارزشمندتان در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
غزل
1 ماه پیش
نحوه نوشتن وثبت مقاله را توضیح بفرمایید
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
4 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وعرض ادب اگر ممکنه هزینه چاپ مقاله رو بفرمایید
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت دریافت مشاوره تلفنی، با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید. با سپاس 09149724933 04133373424
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید
سلام وعرض ادب اگر ممکنه هزینه چاپ مقاله رو بفرمایید
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
7 ماه پیش
در پاسخ به:
از بابت حسن رفتار پشتیبان گرامی تان بسیار متشکرم همه چی عالی پیش رفت 🙏
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از اعتماد شما. از این که توانسته ایم رضایتتان را در خصوص انجام خدمات در موسسه انتشاراتی اشراق جلب کنیم بسیار خرسندیم. موفق و موید باشید.
بازدیدکننده
شایان فر
7 ماه پیش
از بابت حسن رفتار پشتیبان گرامی تان بسیار متشکرم همه چی عالی پیش رفت 🙏
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
هزینه پذیرش وچاپ یک مقاله علمی پژوهشی چقدر است؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر با شماره 09149724933 و یا 04133373424 تماس حاصل بفرمایید. با سپاس.
بازدیدکننده
علی محمد
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید
هزینه پذیرش وچاپ یک مقاله علمی پژوهشی چقدر است؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید
با سلام و احترام شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
10 ماه پیش
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید