خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ماچاپ مقاله در مجلات

چاپ مقاله در مجلات

اگر شما بهترین پژوهش را هم انجام بدهید تا زمانی که نتوانید در مجلات معتبر خارجی و داخلی چاپ و نشر دهید پژوهش های شما ارزشی نخواهند داشت اما به دلیل اینکه هر یک از مجلات روند و روش دریافت پذیرش و هزینه‌های متفاوتی برای نشر مقاله دارند ما در موسسه انتشاراتی اشراق به همراه متخصصان با تجربه در این زمینه آماده ایم تا مقاله شما را در مجلات معتبر بین المللی چاپ و نشر دهیم.


ثبت سفارش چاپ مقاله
isi
ieee
scopus
pubmed
springer
isc
wiley
elsevier
webofscience

مراحل چاپ مقاله در مجلات معتبر توسط موسسه انتشاراتی اشراق

01

ثبت سفارش چاپ

ابتدا یک پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید تا هزینه محاسبه و اعلام شود.

02

بررسی توسط پشتیبان

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و اطلاعیه های مربوط به سفارش از طریق ایمیل یا تلفن برایتان ارسال می شود.

03

معرفی مجلات مرتبط

مجلات پیشنهادی شما و مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما بررسی می شود تا بهترین مجله را انتخاب کنید.

04

تائید نهایی مجله مرتبط

بهترین مجله مرتبط با موضوع مقاله شما انتخاب می شود تا سفارش تایید نهایی شود و همچنین روند چاپ مقاله شروع می شود.

05

ارسال مقاله به مجله

ارسال مقاله به مجله مورد نظر و پرداخت هزینه های مربوط به انتشار مقاله و قرار دادن مقاله در پروسه داوری

06

پیگیری وضعیت مقاله

پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسبت به ایمیل نویسندگان مقاله)
اکسپت فوری و تضمینی مقاله

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد. نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد. پذیرش تضمینی مقاله نیز کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد. برخی از ژورنالهایی که دارای ایمپکت فکتور بالایی هستند به هیچ عنوان مقالات را به صورت تضمینی پذیرش نمی‌کنند. اما برخی دیگر از ژورنالها پذیرش کاملا به صورت تضمینی می‌باشد. برای اینکه روند داوری هر چه سریعتر اتفاق بیفتد و نتیجه پذیرش مشخص شود لازم است تغییراتی در ساختار مجلات به وجود آورید تا بیشتر مورد توجه داوران قرار بگیرد و سریعتر پذیرفته شود و به این خاطر هم متخصصان با تجربه در تیم موسسه انتشاراتی اشراق آماده انجام سفارشات چاپ مقاله شما در مجلات معتبر هستند.

اکسپت فوری و تضمینی مقالهانواع مجلات

یکی از معیارهای طبقه بندی مجلات نوع دسترسی آن‌‌ها است که به دو دسته اوپن اکسس یا دسترسی باز و کلوز اکسس یا دسترسی بسته تقسیم می‌شوند.

مجلات کلوز اکسس

مجلات کلوز اکسس

مجلات کلوز اکسس در واقع آن دسته از مجلاتی هستند که اجازه دسترسی آزاد به مقالات آنها وجود ندارد، در نتیجه خوانندگان یا کتابخانه ‌ها باید برای دسترسی داشتن به مقالات این مجلات حق اشتراک مجلات را پرداخت کنند. همچنین در این مجلات، بین مولفین مقاله و مجله قرارداد کپی رایت امضا می‌شود و مجله حقوق اشتراک گذاری و تکثیر محتوای مقاله را به عهده می‌گیرد. به طور کل می‌توان گفت مجلات کلوز اکسس مجلات پولی هستند.

مجلات اوپن اکسس

مجلات اوپن اکسس

مجلات اوپن اکسس آن دسته از مجلاتی هستند که امکان دسترسی به مقالات آن‌ها به صورت آنلاین و بدون پرداخت هزینه وجود دارد و خوانندگان به راحتی می‌توانند مقاله مورد نظرشان را از روی سایت دانلود کنند. در این مجلات معمولا هزینه چاپ و انتشار مقاله از مولفین گرفته می‌شود تا خوانندگان بتوانند بدون پرداخت هزینه به محتوای مقاله دسترسی پیدا کنند. یعنی برعکس مجلات کلوز اکسس این بار مولفین باید برای اینکه مقاله‌شان در اختیار خوانندگان قرار بگیرد پول پرداخت کنند و این مجلات برای خوانندگان رایگان هستند.

دسته بندی مجلات خارجی

مجلات آی اس آی (ISI)

مجلات آی اس آی (ISI)

ای اس ای یا همان موسسه ی اطلاعات علمی، مرکزی است که مهمترین مجلات علمی دنیا را پوشش می دهد و خود دارای سطح مختلفی از مجلات می باشد. تعداد مجلات این پایگاه علمی ثابت نیست. چون ممکن است مجلات جدیدی به آن اضافه شده و یا مجلاتی نیز از این پایگاه خارج شوند. هر اندازه کیفیت مقاله ای بالا باشد شانس پذیرش و چاپ آن در مجلات معتبر و قوی بیشتر است. از بالاترین سطح مجلات ISI می توان به مجلات دارای ضریب تاثیر ایمپکت فکتور یا همان مجلات جی سی آر (JCR) اشاره داشت. معمولا بیشتر افراد به دلیل امتیاز بالای در این مجلات به دنبال چاپ مقالات خود در مجلات جی سی آر هستند.

مجلات اسکوپوس (SCOPUS)

مجلات اسکوپوس (SCOPUS)

اسکوپوس یکی از مشهورترین و محبوب ترین پایگاه مجلات و کتب می باشد که بسیاری از دانشگاه های معتبر آن را به عنوان علمی ترین مرجع استنادی به رسمیت می شناسند. این پایگاه برای بسیاری از مجامع علمی به عنوان معیار رتبه بندی دانشگاه ها و میزان تولیدات علمی کشورها به شمار می رود. مجلات اسکوپوس (Scopus) بر اساس میزان Q رتبه بندی می شود. نمره Q برای نشان دادن درجه یا رتبه مجله به شمار می رود که بین کیو یک تا کیو 4 متغیر است.

مجلات پابمد (PUBMED)

مجلات پابمد (PUBMED)

مجلات پابمد یکی از مهمترین ابزار ها برای جستجوی منابع حوزه ی علوم پزشکی در سطح اینترنت است که توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی واقع در کتابخانه ی ملی پزشکی آمریکا تهیه شده است. پایگاه های پابمد و مدلاین یکی از مهمترین پایگاه ها برای اطلاعات پژوهشی و تحقیقات رشته های پزشکی و زیست شناسی به شمار می روند. این پایگاه ها بصورت کاملا رایگان برای تمامی محققین گروه پزشکی و علوم پایه پزشکی در دسترس است.

مجلات آی اس سی (ISC)

مجلات آی اس سی (ISC)

ای اس سی از مجلات جهان اسلام هستند. این مجموعه در ایران واقع شده و هدف آن، ارتقای دانش در سطح بین‌المللی برای دانشمندان و محققان مسلمان است. ISC از سوی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری شیراز راه‌اندازی شده است. در این پایگاه، مجلات علمی کشورهای مسلمان به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند و یکی از مهمترین هدف های ISC ترویج همکاری میان دانشمندان اسلامی و مراکز علمی و ارائه ابزار و ساز و کارهای مورد نیاز میباشد.
دسته بندی مقالات داخلی

مقالات علمی ترویجی

هدف این دسته از مقالات، ترویج دانش درباره یک موضوع ویژه علمی است. برای نوشتن مقاله علمی ترویجی لزوما نباید به سراغ مطرح کردن نکاتی جدید رفت. بلکه امکان استفاده از نتایج و بررسی‌های مقالات دیگر در قالبی منسجم هم وجود دارد. در حقیقت، این دسته از مقالات، کمکی به مخاطبان هستند تا درباره موضوعات علمی که قبلا مطرح شده‌اند به منابعی به صورت یکجا برسند.

مقالات علمی پژوهشی

مقالات علمی پژوهشی که در میان مقالات داخلی از بالاترین ارزش و امتیاز برخوردارند باید به ارائه پژوهش و عنوان نو و تازه بپردازند. یعنی اگر قرار است مقاله‌ای از این نوع بنویسید باید موضوعتان تازه باشد و کسی قبلا به آن نپرداخته باشد. همان‌طور که از نام این نوع از مقالات هم برمی‌آید، نقش و وظیفه آنها، ارائه نتایج پژوهش و ابداعی است که از سوی نویسنده صورت گرفته است.

مقالات علمی تخصصی

مقالات علمی تخصصی درباره حوزه‌های تخصصی هستند. معمولا مقالات این دسته‌بندی وابسته به نهادها و سازمان‌های خاص هستند و نگارنده یک مقاله در حوزه‌ای تخصصی، نتیجه کار و اثرش را برای سازمان‌ها و نهادهای ویژه که با موضوعش در ارتباط هستند، ارسال می‌کند.
چرا موسسه انتشاراتی اشراق؟

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
پشتیبانی از اکثریت مجلات معتبر
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
انتخاب کیفیت مواد اولیه برای چاپ کتاب
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
راهکار های ویژه برای شرکت ها
راهکار های ویژه برای شرکت ها
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
انجام سفارشات توسط کارشناسان متخصص
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
ضمانت کاهش تشابه تا پایین‌ترین حد برای پارافریز
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
امکان استفاده از نرم‌افزار iThenticate
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
تایپ رایگان و ترک چنج فایل برای ویراستاری کتاب
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها


ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر

ثبت سفارش چاپ مقاله
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاری


می خواهید مقاله چاپ کنید اما نیاز به راهنمایی دارید؟

می خواهید مقاله چاپ کنید اما نیاز به راهنمایی دارید؟

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفرش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
3 ماه پیش
با سلام و عرض ادب. با تشکر از دیدگاه ارزشمند حضرتعالی. لطفا جهت دریافت لیست و شرایط و هزینه های مجلات، عنوان و چکیده مقاله ارزشمندتون رو از طریق ایمیل موسسه به نشانی isi.eshragh@gmail.com ارسال بفرمایید تا پس از بررسی لیست رو خدمت حضورتون ارسال کنیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام هزینه چاپ لطفا؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما درخواست خود را از طریق سایت و یا به آدرس ایمیل isi.eshragh@gmail.com ارسال فرمایید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
6 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام هزینه چاپ لطفا؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. هزینه و شرایط هر مجله متفاوت هست، جهت دریافت مشاوره می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید: 04133373424 09149724933 isi.eshragh@gmail.com
بازدیدکننده
صوفی
6 ماه پیش
سلام هزینه چاپ لطفا؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روز خوش شما مقالات در حال چاپ در رشته عمران هم دارید که اسم من رو به عنوان نویسنده اضافه کنید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما در این زمینه خدماتی ارائه نمی گردد. با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید. برای مقاله ای که 5 بار در مجلات مختلف ارسال شده اما متاسفانه پذیرش نشده است چه راهکاری دارید؟ :((
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا عنوان و چکیده مقاله ارزشمندتان را ارسال فرمایید تا بررسی شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر بنده استاد دانشگاه هستم و با دانشجویانم مقالات زیادی برای چاپ داریم. ممنون میشم شرایط را ارسال فرمایید.
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما درخواست خود را از طریق سایت و یا به آدرس ایمیل isi.eshragh@gmail.com ارسال فرمایید تا در خدمت باشیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر برای مجله زبان شناسی کدام مجلات را میشناسید که اکسپت سریع بدهند؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت دریافت لیست مجلات، درخواست خود را ارسال فرمایید.
بازدیدکننده
سمیه جهانی
9 ماه پیش
سلام و درود خسته نباشید از کجا بفهمیم که یک مجله معتبره؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
9 ماه پیش
سلام روز خوش شما مقالات در حال چاپ در رشته عمران هم دارید که اسم من رو به عنوان نویسنده اضافه کنید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
9 ماه پیش
سلام خسته نباشید. برای مقاله ای که 5 بار در مجلات مختلف ارسال شده اما متاسفانه پذیرش نشده است چه راهکاری دارید؟ :((
بازدیدکننده
دکتر حیدرلو
9 ماه پیش
سلام وقت بخیر بنده استاد دانشگاه هستم و با دانشجویانم مقالات زیادی برای چاپ داریم. ممنون میشم شرایط را ارسال فرمایید.
بازدیدکننده
منیره شادکام
9 ماه پیش
سلام وقت بخیر برای مجله زبان شناسی کدام مجلات را میشناسید که اکسپت سریع بدهند؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید مقاله ای در حوزه فیزیک دارم، چه مجلاتی را جهت چاپ مقاله به من پیشنهاد می کنید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا درخواست خود را ارسال فرمایید تا لیست مجلات مرتبط خدمتتان ارسال شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و درود روز خوش آیا مقاله ای که در یک مجله نامعتبر چاپ شده است مجددا می توان در مجله معتبر چاپ کرد؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. خیر متاسفانه این کار امکان پذیر نبوده و مقاله چاپ شده(چه در مجلات معتبر و چه غیر معتبر) مجددا قابل چاپ نیست.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر بنده معلم هست و برای ارتقای درجه ام در آموزش و پرورش نیاز به مقاله دارم. لطفا بفرمایید صفر تا صد کار چقدر هزینه بر خواهد بود؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از شما بابت انتخاب موسسه اشراق. احتراما در زمینه نگارش صفر تا صد مقاله، خدماتی ارائه نمی دهیم اما اگر پایان نامه داشته باشید، جهت استخراج مقاله از پایان نامه ارزشمندتان در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
9 ماه پیش
سلام خسته نباشید مقاله ای در حوزه فیزیک دارم، چه مجلاتی را جهت چاپ مقاله به من پیشنهاد می کنید؟
بازدیدکننده
کاربر ناشناس
9 ماه پیش
سلام و درود روز خوش آیا مقاله ای که در یک مجله نامعتبر چاپ شده است مجددا می توان در مجله معتبر چاپ کرد؟
بازدیدکننده
عقیل ابوذرنژاد
9 ماه پیش
سلام وقت بخیر بنده معلم هست و برای ارتقای درجه ام در آموزش و پرورش نیاز به مقاله دارم. لطفا بفرمایید صفر تا صد کار چقدر هزینه بر خواهد بود؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ببخشید چقد طول میکشه از یه مجله اکسپت بگیرین؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما مدت زمان داوری هر مجله متفاوت می باشد و بستگی به مجله انتخابی شما دارد. با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید ببخشید شما می تونید از مجله علوم پزشکی دانشگاه شیراز اکسپت بگیرید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما در حوزه فرمت بندی و سابمیت مقاله می توانیم در خدمتتان باشیم. با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و درود چاپ مقاله پیراپزشکی هم انجام میدین؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت دریافت لیست مجلات، درخواست خود را ارسال فرمایید. با تشکر
بازدیدکننده
بهاری
9 ماه پیش
سلام وقت بخیر ببخشید چقد طول میکشه از یه مجله اکسپت بگیرین؟
بازدیدکننده
مبین رسولی
9 ماه پیش
سلام خسته نباشید ببخشید شما می تونید از مجله علوم پزشکی دانشگاه شیراز اکسپت بگیرید؟
بازدیدکننده
محسن رستگارزاده
9 ماه پیش
سلام و درود چاپ مقاله پیراپزشکی هم انجام میدین؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
شرایط پذیرش در مجلات وزارتین چیه؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت اخذ مشاوره، با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روز خوش ببخشید یه سوال داشتم شما می تونید مقاله ای را که یکبار قبلا چاپ شده را کمی تغییر بدید در یه مجله دیگه چاپ کنید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما خدمات پارافریز و بازنویسی متن انجام می شود اما چون این محتوای مقاله تون قبلا یکبار چاپ شده است، توصیه به انجام این کار نمی شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام چاپ مقاله علمی ترویجی هم انجام میدین؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا درخواست و تخصص مقاله ارزشمندتان را ارسال فرمایید تا لیست مجلات خدمتتان تقدیم شود.
بازدیدکننده
رومینا حاذقی
10 ماه پیش
شرایط پذیرش در مجلات وزارتین چیه؟
بازدیدکننده
اعظم پور
10 ماه پیش
سلام روز خوش ببخشید یه سوال داشتم شما می تونید مقاله ای را که یکبار قبلا چاپ شده را کمی تغییر بدید در یه مجله دیگه چاپ کنید؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
10 ماه پیش
سلام چاپ مقاله علمی ترویجی هم انجام میدین؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
ممنون خوب بود
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از حسن توجه شما سپاسگزاریم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و خسته نباشید من یه مقاله مروری نوشتم می خواستیم ببینم در چه مجلاتی می تونم پذیرشش رو بگیرم؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت معرفی مجله، درخواست خود را از طریق همین سایت ارسال فرمایید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
درود برای چاپ مقاله جهت شرکت در مصاحبه دکتری سال آینده، مشاوره می خواستم.
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. جهت دریافت مشاوره می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید: 09149724933 isi.eshragh@gmail.com
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید و وقت بخیر مجلات open access راحت تر پذیرش میدن؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما اکسپت مقاله منافاتی با اوپن یا کلوز بودن مجله ندارد و هر کدام شرایط خاص خود را در داوری مقالات دارند.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام و ادب سوالی ازتون داشتم. دوست من یه مقاله نوشته ولی چاپ نکرده. در حال حاضر خودشون هم ایران نیستن و ارتباطی باهاشون ندارم. اینکه بخوام تو مقاله ایشون اسم خودمو بیارم (اسم دوستمم هم باشه البته) امکان چاپ وجود دارد؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. در صورتی که دوست شما از این موضوع اطلاع کافی داشته باشند و راضی باشند که اسم شما نیز به عنوان نویسنده در مقاله وجود داشته باشد، مشکلی ندارد اما در غیر اینصورت سرقت ادبی به حساب می آید.
بازدیدکننده
کاربر 1987
10 ماه پیش
ممنون خوب بود
بازدیدکننده
محیا امینی
10 ماه پیش
سلام و خسته نباشید من یه مقاله مروری نوشتم می خواستیم ببینم در چه مجلاتی می تونم پذیرشش رو بگیرم؟
بازدیدکننده
پریا تقی زاده
10 ماه پیش
درود برای چاپ مقاله جهت شرکت در مصاحبه دکتری سال آینده، مشاوره می خواستم.
بازدیدکننده
پورجعفری- امیر
10 ماه پیش
سلام خسته نباشید و وقت بخیر مجلات open access راحت تر پذیرش میدن؟
بازدیدکننده
ناشناس
10 ماه پیش
سلام و ادب سوالی ازتون داشتم. دوست من یه مقاله نوشته ولی چاپ نکرده. در حال حاضر خودشون هم ایران نیستن و ارتباطی باهاشون ندارم. اینکه بخوام تو مقاله ایشون اسم خودمو بیارم (اسم دوستمم هم باشه البته) امکان چاپ وجود دارد؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید عرض می کنم خدمت تیم موسسه اشراق از پشتیبانی و خدمات بسیار عالیتون در خصوص چاپ مقاله خیلی ممنونم.
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از اینکه توانسته ایم رضایت شما را در انجام خدمات جلب کنیم، بسیار خشنود و خرسند هستیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر آیا شما محققی دارین که تشخیص بده مقاله در مجله قابل چاپ هست یا نه؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما این مورد چون جز خدمات محتوایی به حساب می آید، موسسه اشراق در این حوزه خدماتی ارائه نمی دهد.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روز خوش میانگین مدت زمان چاپ مقاله در مجلات وزارتین چقدر هست؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما هر مجله مدت زمان داوری و چاپ متفاوتی دارد و برای هر مجله نمی توان مدت زمان مشخصی در نظر گرفت.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روزخوش برای نشریه دوفصلنامۀ ادب فارسی می خواستم برام اکسپت بگیرید. هزینه و شرایط رو می فرمایید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت اطلاع از هزینه ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید: 09149724933 04133373424
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر خسته نباشید می خواستم ببینم آیا محققین شما می تونن کاری کنن که مقاله حتما مورد پذیرش نشریه قرار بگیره؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما موسسه از لحاظ محتوایی مقاله ارزشمندتان را بررسی نخواهد کرد. اما از لحاظ ویراستاری و خدمات مربوط به چاپ مقاله در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
حسام اسدی
10 ماه پیش
سلام خسته نباشید عرض می کنم خدمت تیم موسسه اشراق از پشتیبانی و خدمات بسیار عالیتون در خصوص چاپ مقاله خیلی ممنونم.
بازدیدکننده
دل آرام
10 ماه پیش
سلام وقت بخیر آیا شما محققی دارین که تشخیص بده مقاله در مجله قابل چاپ هست یا نه؟
بازدیدکننده
بازدیدکننده
10 ماه پیش
سلام روز خوش میانگین مدت زمان چاپ مقاله در مجلات وزارتین چقدر هست؟
بازدیدکننده
احمد پریمن
10 ماه پیش
سلام روزخوش برای نشریه دوفصلنامۀ ادب فارسی می خواستم برام اکسپت بگیرید. هزینه و شرایط رو می فرمایید؟
بازدیدکننده
نسرین شالفروش
10 ماه پیش
سلام وقت بخیر خسته نباشید می خواستم ببینم آیا محققین شما می تونن کاری کنن که مقاله حتما مورد پذیرش نشریه قرار بگیره؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام سپاس از مجموعه فوق العاده کاربلدتون بی نظیر هستید
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خشنودیم. به امید همکاری های بیشتر با شما پژوهشگر عزیز.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روز خوش لطفا لیست مجلات داخلی در ارتباط با اقتصاد و مدیریت مالی را ارسال نمایید.
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا درخواست خود را از قسمت معرفی مجله ثبت بفرمایید تا لیست مجلات تقدیمتان شود. با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید آیا موسسه شما می تونه ایرادات مقاله رو رفع کنه که شانس پذیرش بره بالا؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما به غیر از ویرایش محتوایی در بقیه موارد مانند پارافریز، ویراستاری و... در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
درود سریع ترین مدت زمانی که میشه از یه مجله اکپست گرفت چقدر هست؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. این موضوع بسته به مجلات متفاوت می باشد و هر مجله مدت زمان داوری خود را دارد که اکثرا در سایت مجله نوشته میشود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
10 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر موسسه شما برای مجلات اوپن اکسس اقدام می کند یا کلوز؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما برای هر دو نوع مجلات اقدام میشود.
بازدیدکننده
سمانه بهروزی
10 ماه پیش
سلام سپاس از مجموعه فوق العاده کاربلدتون بی نظیر هستید
بازدیدکننده
بازدیدکننده
10 ماه پیش
سلام روز خوش لطفا لیست مجلات داخلی در ارتباط با اقتصاد و مدیریت مالی را ارسال نمایید.
بازدیدکننده
لعیا مطاع
10 ماه پیش
سلام خسته نباشید آیا موسسه شما می تونه ایرادات مقاله رو رفع کنه که شانس پذیرش بره بالا؟
بازدیدکننده
هانیه سبحانی
10 ماه پیش
درود سریع ترین مدت زمانی که میشه از یه مجله اکپست گرفت چقدر هست؟
بازدیدکننده
سامعی معصومه
10 ماه پیش
سلام وقت بخیر موسسه شما برای مجلات اوپن اکسس اقدام می کند یا کلوز؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام سوالی دارم از خدمتتون اگر در یک مجله خوبی مقاله مون چاپ بشه اما پس از تقریبا 7ماه دانشگاه آزاد اون مجله را بلک کرده باشد، مقاله ما سوخت می شود؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما اگر پس از چاپ شدن مقاله ارزشمندتان در مجله این اتفاق افتاده باشد، مشکلی از بابت اعتبار مقاله به وجود نمی آید.
بازدیدکننده
پریسا.م
11 ماه پیش
سلام سوالی دارم از خدمتتون اگر در یک مجله خوبی مقاله مون چاپ بشه اما پس از تقریبا 7ماه دانشگاه آزاد اون مجله را بلک کرده باشد، مقاله ما سوخت می شود؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام روز خوش مقاله ای در حوزه تربیت بدنی نوشتم ولی می خوام به مجلات خارجی فرستاده بشه باید ترجمه کنم بعد بدم زحمتشو شما بکشید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما خدمات ترجمه تخصصی در موسسه نیز انجام میشود و می تونیم در این حوزه در خدمتتون باشیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام از ارسال تا پذیرش مقاله چقدر زمان نیاز است؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما این مدت زمان بسته به مجلات می تواند متفاوت باشد. مدت زمان داوری هر مجله معمولا در سایت مجله نوشته می شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر چطوری می تونم به مجلات isi در رشته هوش مصنوعی دسترسی داشته باشم؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از شما بابت انتخاب موسسه اشراق. لطفا درخواست خود را از قسمت معرفی مجلات ارسال فرمایید تا تقدیمتان شود.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام اگر مقاله از شما باشد، صفر تا صد این پروسه چقدر هزینه بر خواهد بود؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما در زمینه نگارش صفر تا صد مقاله، خدماتی ارائه نمی دهیم اما اگر پایان نامه داشته باشید، جهت استخراج مقاله از پایان نامه ارزشمندتان و سپس اقدامات مربوط به چاپ آن در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
ناصر اللهیاری
11 ماه پیش
سلام روز خوش مقاله ای در حوزه تربیت بدنی نوشتم ولی می خوام به مجلات خارجی فرستاده بشه باید ترجمه کنم بعد بدم زحمتشو شما بکشید؟
بازدیدکننده
سمیه ادیبی
11 ماه پیش
سلام از ارسال تا پذیرش مقاله چقدر زمان نیاز است؟
بازدیدکننده
ابوالفضل مشکات
11 ماه پیش
سلام وقت بخیر چطوری می تونم به مجلات isi در رشته هوش مصنوعی دسترسی داشته باشم؟
بازدیدکننده
سینا مرادی
11 ماه پیش
سلام اگر مقاله از شما باشد، صفر تا صد این پروسه چقدر هزینه بر خواهد بود؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
نگارش مقاله مهندسی صنایع انجام میدین؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما در زمینه نگارش صفر تا صد مقاله، خدماتی ارائه نمی دهیم اما اگر پایان نامه داشته باشید، جهت استخراج مقاله از پایان نامه ارزشمندتان در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام اگه خودمون مجله رو معرفی کنیم میتونید اکسپت بگیرید از اون؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. برای مجلات پیشنهادی شما در حوزه فرمت بندی و سابمیت مقاله می توانیم در خدمتتون باشیم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
برای مصاحبه دکتری طمان کمی دارم تا اونموقع می تونین اکسپت بگیرین برام؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا با مشاوران موسسه در تماس باشید.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام پذیرش مقاله محیط زیست رو می تونید انجام بدید؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا درخواست خود را جهت دریافت لیست مجلات ارسال فرمایید. با سپاس
بازدیدکننده
بازدیدکننده
11 ماه پیش
نگارش مقاله مهندسی صنایع انجام میدین؟
بازدیدکننده
الناز پوربشاش
11 ماه پیش
سلام اگه خودمون مجله رو معرفی کنیم میتونید اکسپت بگیرید از اون؟
بازدیدکننده
ستار غیبی
11 ماه پیش
برای مصاحبه دکتری طمان کمی دارم تا اونموقع می تونین اکسپت بگیرین برام؟
بازدیدکننده
محسن خدابنده لو
11 ماه پیش
سلام پذیرش مقاله محیط زیست رو می تونید انجام بدید؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
11 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام می خواستم از تیم خوبتون تشکر کنم. پیگیری های به موقع شما باعث شد تا بتونم مقاله خودمو به چاپ برسونم.
با سلام وعرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. بسیار خرسندیم که توانسته ایم رضایت شما پژوهشگر عزیز را جلب کنیم. به امید همکاری های بیشتر در آینده.
بازدیدکننده
حبیبی
11 ماه پیش
سلام می خواستم از تیم خوبتون تشکر کنم. پیگیری های به موقع شما باعث شد تا بتونم مقاله خودمو به چاپ برسونم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
1 سال پیش
در پاسخ به:
با سلام و احترام، ميانگين زماني براي چاپ مقاله چه مدتي است؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. احتراما این مدت زمان بستگی به مجله انتخابی دارد. اما معمولا در ابتدا سردبیر مجله، مقالات ارسالی را بررسی می کند که نتیجه این بررسی نهایتا در عرض یکماه مشخص می گردد.
بازدیدکننده
مينا
1 سال پیش
با سلام و احترام، ميانگين زماني براي چاپ مقاله چه مدتي است؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
1 سال پیش
در پاسخ به:
نحوه نوشتن وثبت مقاله را توضیح بفرمایید
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما . احتراما در زمینه نگارش صفر تا صد مقاله، خدماتی ارائه نمی دهیم اما اگر پایان نامه داشته باشید، جهت استخراج مقاله از پایان نامه ارزشمندتان در خدمتتان هستیم.
بازدیدکننده
غزل
1 سال پیش
نحوه نوشتن وثبت مقاله را توضیح بفرمایید
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
1 سال پیش
در پاسخ به:
سلام وعرض ادب اگر ممکنه هزینه چاپ مقاله رو بفرمایید
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما. لطفا جهت دریافت مشاوره تلفنی، با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید. با سپاس 09149724933 04133373424
بازدیدکننده
بازدیدکننده
1 سال پیش
در پاسخ به:
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید
سلام وعرض ادب اگر ممکنه هزینه چاپ مقاله رو بفرمایید
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
از بابت حسن رفتار پشتیبان گرامی تان بسیار متشکرم همه چی عالی پیش رفت 🙏
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از اعتماد شما. از این که توانسته ایم رضایتتان را در خصوص انجام خدمات در موسسه انتشاراتی اشراق جلب کنیم بسیار خرسندیم. موفق و موید باشید.
بازدیدکننده
شایان فر
2 سال پیش
از بابت حسن رفتار پشتیبان گرامی تان بسیار متشکرم همه چی عالی پیش رفت 🙏
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
هزینه پذیرش وچاپ یک مقاله علمی پژوهشی چقدر است؟
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از دیدگاه شما لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر با شماره 09149724933 و یا 04133373424 تماس حاصل بفرمایید. با سپاس.
بازدیدکننده
علی محمد
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید
هزینه پذیرش وچاپ یک مقاله علمی پژوهشی چقدر است؟
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید
با سلام و احترام شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
2 سال پیش
سلام لطفا هزینه و تضمین امانت داری را بفرمایید