خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ارائه 70 درصد دروس فنی و حرفه‌ای به صورت کارگاهی

انتشار 26 بهمن 1402

سوفیانیوز: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: 70 درصد از دروس این دانشگاه به صورت عملی و کارگاهی ارائه می‌شود.

ارائه 70 درصد دروس فنی و حرفه‌ای به صورت کارگاهی

به گزارش موسسه انتشاراتی اشراق به نقل از پایگاه خبری سوفیانیوز، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از بازنگری در سرفصل دروس ارائه شده در این دانشگاه درحال حاضر 70 درصد از دروس به صورت عملی و کارگاهی و 30 درصد در قالب تئوری ارائه می‌شوند.

رسول خداویردی وند ادامه داد: 70 درصد از دانش‌آموختگان دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی در بخش‌های مختلف صنعتی، خدماتی و واحد‌های تولیدی استان مشغول به کار هستند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر سه هزار و 949 دانشجو در 56 رشته کاردانی و 2 هزار و 233 دانشجو نیز در 48 رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته در چهار دانشکده فنی و حرفه‌ای استان مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی از برگزاری نخستین همایش دانشگاه، اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی خبرداد و افزود: این همایش با هدف تقویت ارتباط دانشگاه و اقتصاد و با حضور 200 نفر کارآفرینان استان در حوزه صنعت و در 29 بهمن در ارومیه برگزار می‌شود.

خداویردی وند می‌گوید: نخستین همایش دانشگاه، اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در چهار محور دانشگاه و نقش آن در اشتغال پایدار، اقتصاد مقاومتی و تولید ملی، نقش دانشگاه در کار آفرینی و نیروی کار برای بازاریابی برگزار خواهد شد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق