خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

برگزاری دومین جشنواره «شهید آوینی» ویژه دانشجویان سراسر کشور

انتشار 6 فروردین 1403

اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان به منظور ترویج تولید محتوای باکیفیت در حوزه ایثار و شهادت، دومین دوره جشنواره فرهنگی «شهید آوینی» را در بهار سال جاری در شیراز برگزار می‌کند.

برگزاری دومین جشنواره «شهید آوینی» ویژه دانشجویان سراسر کشور

به گزارش موسسه انتشاراتی اشراق به نقل از پایگاه خبری سوفیانیوز، اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان به منظور تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها، توانمندسازی دانشجویان و استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های آنها برای تولید محتوای باکیفیت در حوزه ایثار و شهادت، ایجاد و تعمیق ارتباط صمیمانه بین دانشجویان، متبلور کردن توانمندی، فعالیت گروهی، کاهش استرس و ایجاد نشاط اقدام به اجرای طرح جشنواره قرآنی فرهنگی و هنری شهید آوینی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر و سایر دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور کرده است.

این جشنواره از جمله برنامه‌هایی است که در حوزه ترویج آموزه‌های دینی و قرآنی و متبلور کردن توانمندی‌های هنری و ادبی دانشجویان به‌ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌ها گام برداشته و چشم‌انداز فراهم آوردن زمینه‌ای برای انس بیش از پیش دانشجویان با کلام انسان‌ساز الهی و مفاهیم تعالی بخش آن و همچنین نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن و عترت در محیط دانشگاهی همواره مورد اهتمام متصدیان و مسئولین بوده است.

بر این اساس طرح پیش‌رو تدوین شده و در سطح دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قابل اجراست.

گفتنی است، اولین دوره طرح مذکور با همکاری دانشگاه هنر در زمستان 1401 در تهران برگزار شد. دومین دوره این طرح نیز با همکاری دانشگاه شیراز در بهار 1403 در شیراز برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از محورها، فراخوان هر رشته و شرایط تهیه و ارسال آثار به آدرس https://shahed.saorg.ir/avini مراجعه کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق