خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

برنامه جدید دانشگاه آزاد برای نظارت بر تهیه پروپوزال دانشجویان دکتری توسط گروه‌های تخصصی

انتشار 26 آبان 1401

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیش دفاع متمرکز در راستای کیفیت بخشی به رساله های دانشجویان دکتری در حال اجراست که در مرحله بعد بر نحوه تهیه پروپوزال دانشجویان دکتری توسط گروه های تخصصی نظارت خواهد شد.

برنامه جدید دانشگاه آزاد برای نظارت بر تهیه پروپوزال دانشجویان دکتری توسط گروه‌های تخصصی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، نشست معاونان علمی و آموزشی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با حضور محمد علی اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد برگزار شد.

علی اکبری در این نشست با تأکید بر تشکیل کلاس‌ها و حضور به موقع اساتید در کلاس درس گفت: تشکیل منظم کلاس ها جزء مهمترین خدمات دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان است و این موضوع باید جدی گرفته شود. کلاس های آموزشی باید دانشجو محور باشد و سرفصل های دروس باید تدریس شود.

وی از آغاز اجرای طرح یادگیری عمیق در دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: اگر می خواهیم دانشگاه موفقی باشیم باید به سمت یادگیری عمیق برویم. دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار پرچمدار این سیستم آموزشی خواهد بود. تولید محتوا در دانشگاه آزاد اسلامی شروع شده است. دانشجو قبل از حضور در کلاس درس با مفهوم درس آشنا می شود. استادان نیز دوره های مربوط به این طرح را باید بگذرانند.

علی اکبری همچنین با اشاره به پیش دفاع دانشجویان دکتری تأکید کرد: پیش دفاع متمرکز در راستای کیفیت بخشی به رساله های دانشجویان دکتری در حال اجراست که در مرحله بعد بر نحوه تهیه پروپوزال دانشجویان دکتری توسط گروه های تخصصی نظارت خواهد شد.

تمامی کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی حضوری است

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی بر تشکیل تمامی کلاس ها به صورت حضوری تاکید کرد و افزود: تمامی کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی حضوری است و در شرایط خاص با صدور مجوز از سازمان مرکزی مجازی برگزار می شود.

وی بر توجه بیش از پیش به بیانیه تعلیم و تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توسط روسای واحدها تأکید کرد و افزود: کلاس درس جایی است که می توانیم با دانشجویان حرف بزنیم. بنابراین کلاس درس را جدی بگیرید. وظیفه اول ما در دانشگاه تشکیل کلاس درس است.

علی اکبری با تأکید بر اجرایی کردن سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اولین مجموعه آموزش عالی در کشور است که سند تحول و تعالی دارد و می‌خواهیم این سند پیاده سازی شود. سند جامعیت آموزشی و پژوهشی دارد و باید اجرایی شود و تمام برنامه‌ های معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی در راستای سند تحول و تعالی دانشگاه در حال اجراست.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق