خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

توضیحات سخنگوی دانشگاه آزاد درباره غیبت و امتحانات دانشجویان

انتشار 5 آذر 1401

این مقام مسئول دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: همه امتحانات و آزمون‌ها در تمامی مقاطع تحصیلی دقیقا منطبق بر تقویم آموزشی از قبل اعلام شده، در همان ساعت و روز تعیین شده برگزار خواهد شد و به تعویق نخواهد افتاد.

توضیحات سخنگوی دانشگاه آزاد درباره غیبت و امتحانات دانشجویان

محمد قربانی معاون امور مجلس و سخنگوی دانشگاه آزاد، اظهار کرد: کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع تحصیلی و در همه واحدهای دانشگاهی براساس تقویم آموزشی از شروع سال تحصیلی به صورت حضوری برگزار شده است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بنابراین در مورد غیبت براساس آیین نامه ها و مقررات آموزشی، اقدام می شود کما اینکه در سنوات گذشته هم همین بوده است و این یک رویه قانونی است که همه دانشگاهیان بر آن اشراف و تاکید دارند.
قربانی در ادامه خاطرنشان کرد: بنابراین وقتی همه جلسات کلاس های درسی براساس تقویم آموزشی، برگزار شده است، اساسا برگزاری جلسات جبرانی موضوعیت ندارد و همانطور که قبلا هم ذکر شد، اگر دانشجویی بیش از حد مجاز تعیین شده در آیین نامه ها و مقررات آموزشی، غیبت داشته باشد، براساس مقررات و رویه های اموزشی، رفتار خواهد شد.

این مقام مسئول دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: همه امتحانات و آزمون ها در تمامی مقاطع تحصیلی دقیقا منطبق بر تقویم آموزشی از قبل اعلام شده، در همان ساعت و روز تعیین شده برگزار خواهد شد و به تعویق نخواهد افتاد.

وی ادامه داد: انتظار و مطالبه کاملا درست و دقیق اساتید و دانشجویان از مسئولین دانشگاه این هست که انضباط مدیریتی و نظم آموزشی رعایت شود و ما هم مکلف هستیم براساس مقررات نظام دانشگاهی و این مطالبه جدی، عمل کنیم.

امتحانات رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد از 24 دی ماه آغاز می‌شود و تا 16 بهمن ماه ادامه دارد. امتحانات گروه پزشکی نیز یکم بهمن ماه آغاز می شود و تا 13 بهمن ماه ادامه دارد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق