خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

اکسپت فوری مقاله

انتشار 26 بهمن 1398
مطالعه 8 دقیقه

گاهی زمان به نتیجه رسیدن برخی از فعالیت های پژوهشی حکم مرگ و زندگی را برای بسیاری از دانشجویان و اساتید دارد و اگر موفق به اخد نتیجه تا زمان مقرر نشوند یقینا نتیجه ارزشمندی نخواهد داشت و امتیاز چاپ مقاله و کتاب را از دست خواهند داد.

اکسپت فوری مقاله

با توجه به اینکه امروزه ارزش و اعتبار امتیازات پژوهشی بسیار بالا می‌باشد و برای رسیدن به موفقیت اجتماعی شغلی و تحصیلی عالی لازم است که رزومه تقویت شود برای تقویت رزومه احتیاج به امتیازات پژوهشی دارید تا بتوانید از طریق آن در مصاحبه ها شرکت کنید و امتیازات لازم را کسب نمایید. زمان ارسال رزومه به مراکز علمی و تحصیلی و شغلی محدود می‌باشد و شرکت کننده اگر تا موید مقرر نتواند رزومه خود را تقویت کند و امتیازات لازم را کسب نماید در جلسه مصاحبه موفق نخواهد شد و امتیازات کافی را کسب نخواهد کرد. زمان به نتیجه رسیدن فعالیت های پژوهشی بسیار حائز اهمیت می‌باشد و باید به صورت فوری و در کمترین زمان نتیجه پذیرش مقاله اخذ شود. مجلات معتبر که اقدام به رونمایی از مقالات علمی در دنیا می‌کنند زمان و نحوه پذیرش مقاله در آنها به صورت محدود می‌باشد و شرایط خاصی برای پذیرش مقاله دارند. برای اکپست فوری مقاله باید قبل از سابمیت سعی کنید سطح کیفی مقاله را بالا ببرید نحوه سابمیت و چاپ مقاله بسیار حائز اهمیت می‌باشد. مطالعه نکات کلیدی زیر در اکسپت فوری مقاله شما کمک خواهد:

انتخاب عنوان که اولین گام برای نگارش مقاله می‌باشد باید عنوانی که برای مقاله انتخاب می‌شود ناب و جدید باشد و در برگیرنده موضوع اصلی مقاله باشد. عناوین طولانی و تکراری قابل پذیرش در ژورنالهای معتبر نمی‌باشند بهتر است عناوینی که برای مقاله انتخاب می‌کنید در برگیرنده کلمات کلیدی باشند.

تصویر

محتوای مقاله باید کاملا ناب و تخصصی باشد. کیفیت بالای محتوای مقاله بسیار ضروری می‌‍باشد محتوای مقاله باید سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشند و همچنین عاری از مشابهت های علمی و تکرار باشند. محتوای مقاله ساختار نظام مندی دارد باید چهارچوب را کاملا رعایت کنید و اطمینان حاصل فرمایید که تمامی بخش های مقاله در چهارچوب و نظم مشخص شده نوشته شده باشند. چهارچوب و بخش های مقاله شامل موارد زیر می‌باشند:
 • عنوان
 • افیلیشن
 • چکیده کلمات کلیدی
 • مقدمه
 • روش تحقیق
 • یافته های تحقیق
 • بحث و نتیجه گیری
 • فهرست منابع

بر حسب ژورنالی که انتخاب می‌کنید هر یک از بخش‌های مقاله می‌بایست تعداد کلمات محدودی داشته باشند بنابراین اطلاعات دقیق در مورد تعداد کلمات هر بخش را می‌توانید با مراجعه به مجله مربوطه مشخص نمایید. 

رفع سرقت علمی

برای اینکه سرعت پذیرش مقاله را بالا ببرید بهتر است مقاله عاری از هر گونه مشابهت های علمی باشد. شباهت های علمی موجود در متن مقاله باعث می‌شوند در مرحله داوری مقاله ریجکت شود. رفع سرقت علمی از مقالات با کمک ابزارهایی باید انجام شود که قدرت بالایی در تشخیص میزان مشابهت دارند و سپس با کمک روش هایی که تسلط دارید میزان مشابهت ها را از بین ببرید و مقاله را اصلاح نمایید. اصلاح مقاله و رفع سرقت علمی بسیار مهم است و کمک می‌کند تا مقاله ناب و جدید شود.

ویرایش

متن مقاله بهتر است قبل از سابمیت به ژورنال ویرایش شود و ایرادات آن اصلاح شوند. ایرادات دستور زبانی و محتوایی در متن مقاله نشانه ضعف علمی نویسنده می‌باشد و عامل اصلی در ریجکت مقاله به حساب می‌آید. ایرادات موجود در متن مقاله باید به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا اصلاح شوند. برای اینکه زمان پذیرش مقاله در ژورنالهای معتبر کاهش یابد بهتر است مقاله توسط ادیتور باسابقه و متخصص ویرایش شود.   

رفرنس نویسی

نویسنده باید به تمامی منابعی که از آنها استفاده کرده است استناد نماید و در بخش پایانی مقاله که متعلق به بخش رفرنس می‌باشد اشاره به نام نویسنده و نام اثر داشته باشد. رفرنس های مقاله باید دقیق و روشن نوشته شوند. اگر در رفرنس نویسی مقاله دچار اشتباه شوید نه تنها امتیاز چاپ مقاله را از دست خواهید داد بلکه اعتبار نویسندگی خود را نیز  از دست خواهید داد. بخش رفرنس ها بسیار مهم می‌باشند.

ترجمه

کیفیت ترجمه مقاله بیانگر کیفیت محتوای مقاله می‌باشد با توجه به اینکه کیفیت محتوای در گروی ترجمه با کیفیت می‌باشد لذا باید به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا ترجمه انجام شود. مقاله باید با کیفیت طلایی ترجمه شود. 

انتخاب ژورنال

مجله ای که برای چاپ مقاله انتخاب می‌کنید باید هم تراز با سطح کیفی مقاله باشند از طرفی باید متناسب با حوزه موضوعی مقاله باشد. عدم تناسب ژورنال از لحاظ سطح کیفی و حوزه موضوعی باعث می‌شود که مقاله توسط سردبیر ژورنال ریجکت گردد و به بخش داوی نرسد.

فرمتبندی

مقاله را به فرمت و ساختاری تبدیل کنید که از طرف ژورنال مشخص شده باشد. فرمت مقاله قابل توجه و حائز اهمیت می‌باشد. بهتر است مقاله را با کیفیت بسیار بالا و تضمینی تبدیل به فرمت تعیین شده از طرف ژورنال نمایید.

نگارش کاورلتر

همان طور که از نام کاورلتر مشخص است یک نامه پوششی است. نامه ای است که به منظور پوشش صحیح و معرفی درست مقاله نوشته می‌شود. نویسنده ای که قصد ارسال مقالات نوشته شده و یا استخراج شده خود به مجلات معتبر داخلی و خارجی دارد، باید به همراه مقاله ارسالی خود کاورلتر نیز ارسال نماید بنابراین نویسنده کاورلتر همان نویسنده مقاله ارسالی می‌باشد.

هدف از نوشتن کاورلتر معرفی مختصر نویسنده مقاله و همچنین اهداف او از نوشتن مقاله است. این کاورلتر با مقاله باهم برای مجله ارسال میشود. و از آنجایی که مقالات ارسالی به مجله در ابتدا توسط سردبیر مورد مطالعه و بررسی قرار می‌گیرد بنابراین می‌توان که مخاطب نامه کاورلتر سردبیر مجله است. پس کاورلتر برای مجله مورد نظر برای ارسال مقاله و سردبیر مجله نوشته می‌شود. 

تصویر

سابمیت

سابمیت مقاله به ژورنال باید توسط راههای ارتباطی انجام شود که خود ژورنال تعیین کرده است برخی از ژورنالها سابمیت مقاله را به صورت آنلاین توسط راههای مکانیزه از طریق سایت انجام می‌دهند و برخی دیگر توسط ایمیل برای اطمینان از نحوه سابمیت مقاله به ژورنال می‌توانید به آدرس سایت مجلات مراجعه فرمایید.

رعایت و توجه به هریک از مراحل فوق شانس پذیرش مقاله شما را در مرحله داوری بالا خواهد برد. زمان داوری برای مجلات اصولا بین یک ماه تا 3 ماه تخمین زده می‌شود که با عملکرد صحیح می‌توانید در زمان صرفه‌جویی کنید و مدت داوری مقاله خود را کاهش دهید. نویسندگان مقالات باید به این نکته توجه داشته باشند که چاپ مقاله یک فرآیند کامل تخصصی می‌باشد و مقالات برای اینکه به مرحله چاپ برسند باید پروسه طولانی طی کنند.  مقاله شما در بخش داوری ژورنال در مقایسه با هزاران مقاله‌ای قرار می‌گیرد که به این ژورنال سابمیت شده اند. چنانچه ایرادی در مقاله وجود داشته باشد یقینا ریجکت خواهد شد. زیرا مدت داوری برای هر مقاله محدود می‌باشد و در این زمان چنانچه نتیجه داوری مثبت نباشد حتما ریجکت خواهد شد. البته برخی از ایرادات جزئی وجود دارد که داوران در صورت برخورد و مشاهده آنها فرصت بازبینی و سابمیت دوباره می‌دهند ایرادات از دیدگاه داوران شامل موارد زیر می‌باشند:

 • ایرادات کلی که موجب ریجکت قطعی مقاله می‌باشند.
 • ایرادات جزئی که با بازبینی و سابمیت دوباره حل می‌شوند.
 • انتخاب ژورنال نادرست که در این صورت توسط سردبیر ریجکت می‌شود و بلافاصله مقاله را می‌توانید به یک ژورنال دیگر سابمیت کنید. 
 • ایراداتی از جمله سرقت علمی که باعث ریجکت مقاله می‌شوند و به هیچ عنوان نمی‌توان سابمیت دوباره مقاله را انجام داد.

داوران با دید یکسان و بی طرف مقاله شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و یقین داشته باشید که امکان خطا در بخش داوری وجود ندارد بنابراین اگر مقاله ازیک ژورنال ریجکت شد دوباره سابمیت انجام ندهید زیرا دوباره ریجکت خواهد شد. زمان داوری را نیز می‌توانید با توجه به کیفیت مقاله خود کاهش دهید داوان مقالاتی را که بار علمی بالایی داشته باشند بدون شک در یک مرحله پذیرش خواهند کرد. توصیه می‌شود قبل از سابمیت مقاله مطالعه کامل در مورد ژورنال‌ها را انجام دهید و مقاله را با کیفیت بسیار بالایی ویراستاری و ترجمه کنید. زمان داوری هر ژورنال با دیگری متفاوت می‌باشد و برای کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه و زمان پذیرش می‌توانید با کارشناسان موسسه اشراق در ارتباط باشید.

این مجموعه با عملکردی دقیق و سازماندهی شده تضمین پذیرش فوری مقالات تخصصی را به شما می‌دهد. در هر یک از حوزه های تخصصی که تمایل داشته باشید می‌توانید با همکاری این مجموعه به صورت فوری برای مقالات خود نامه پذیرش دریافت نمایید.

تصویر

خدمات موسسسه شامل موارد زیر می‌باشند:
 • معرفی مجلات تخحصصی و معتبر از هر حوزه برای مقاله. لیست ژورنالهای قابل تایید وزارت علوم با توجه به حوزه تخصصی و سطح کیفی مقاله معرفی می‌شوند.
 • ترجمه متون تخصصی و مقالات به صورت تضمینی و با 72 ساعت گارانتی بسیار معتبر 
 • پارافریز و رفع سرقت علمی از مقالات تخصصی به صورت تضمینی
 • ویرایش نیتیو و تخصصی مقالات به صورت تضمینی و با کیفیت بسیار بالا
 • چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر و تخصصی به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت بسیار بالا

این موسسه با سالها سابقه در حوزه پذذیرش و چاپ مقالات تخصصی هم اکنون در ارائه خدمات با کیفیت و تضمینی آماده همکاری با شما عزیزان می‌باشد برای دریافت نامه پذیرش مقاله به صورت فوری درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال فرمایید. ارائه کلیه خدمات در این مجموعه با هزینه بسیار پایین و کاملا تضمینی می‌باشد. اخذ پذیرش فوری و تضمینی از ژورنالهای isi, isc, pubmed, scopus, jcr,  اخذ پذیرش از تمامی ژورنالهای داخلی و خارجی به صورت تضمینی و با هزینه بسیار پایین انجام می‌شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام دوست ارجمند, در صورتی که پایان نامه داشته باشید می توانیم مقاله استخراج کنسم خدمتتان و همان مقاله را برای پذیرش و چاپ به مجله ی مرتبط ارسال کنیم. برای کسب اطلاعات کافی با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید: 09149724933- پورباقر 09149724933- شکاری
بازدیدکننده
ف
3 سال پیش
مقاله و اکسپت میخوام
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
سلام وقت بخیر لطفا خدمات مد نظر را از طریق زیر با همکاران موسسه در میان بگذارید تا لیست و شرایط حضورتان ارسال گردد . شکاری 09149724933 پورباقر 09149724933
بازدیدکننده
مصطفی فرامرزی
4 سال پیش
اطلاعات هزینه


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق