خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


اکسپت و چاپ مقاله ISI

انتشار : 23 خرداد 1400
مطالعه : 5 دقیقه

موسسه اشراق مقالات علمی شما را با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در نشریات و مجلات معتبر مانند ISI , ISC , SCOPUS , PUBMED اکسپت و چاپ می نماید.

اکسپت و چاپ مقاله ISI

پذیرش مقاله ی علمی و چاپ آنها در همه ی رشته های علمی و دانشگاهی در مجلات و ژورنال های معتبر نظیر ISI ,ISC ,SCOPUS, PUBMED, ELSEVIER و مجلات مورد تایید وزارت علوم ، وزارت بهداشت و مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی و کنفرانس ها، همایش ها و کنگره ها در کمترین زمان ممکن در موسسه اشراق توسط کارشناسان و محقق با تجربه.

اکسپت و چاپ مقاله ISI

داشتن مقاله ISI یکی از مهم ترین بخش های رزومه ی تحصیلی و پژوهشی هر دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد .

چاپ مقاله ISI امتیازات زیر را برای هر دانشجو و محققی به همراه دارد :

 • دریافت 2 نمره پایان نامه کارشناسی ارشد
 • تقویت رزومه ی علمی در مصاحبه ی دکتری
 • امتیازات پژوهشی برای داوطلبان دوره ی دکتری و ارتقاء اعضای هیئت علمی
 • تقویت رزومه برای اپلای و اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر بین المللی
 • دریافت مجوز دفاع دکتری برای دانشجویان مقطع دکتری
 • تسویه حساب و اخذ مدرک دکتری برای دانشجویان دوره ی دکتری

مراحل اکسپت و چاپ مقاله ISI

 1. نگارش و یا استخراج مقاله
 2. ترجمه تخصصی مقاله
 3. انتخاب مجله
 4. فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله
 5. ارسال و یا سابمیت مقاله
 6. داوری و نتیجه مقاله

1. نگارش و یا استخراج مقاله isi

مقالات علمی isi را باید به این ترتیب و در این فرمت نگارش نمایید :

 1. عنوان TITLE
 2. نویسندگان AUTHORS
 3. خلاصه ABSTRACT
 4. کلمات کلیدی Key words
 5. مقدمه INTRODUCTION
 6. مواد و روش ها - MATERIALS AND METHODS
 7. نتایج RESULTS
 8. بحث DISCUSSION
 9. تشکر و قدردانی ACKNOWLEDGMENTS
 10. منابع REFERENCES
تکنیک تقویت نگارش مقاله

نوشتن مقاله ISI از پایان نامه و یا استخراج مقاله از پایان نامه درواقع نکته برداری از محتوای پایان نامه و یا خلاصه کردن محتوای پایان نامه در قالب و فرمت یک یا دو مقاله است . اگر هدف شما چاپ مقاله ISI هست باید در نظر داشته باشید که این مجلات ، مجلات معتبر بین المللی و شناخته شده هستند، در نتیجه دریافت پذیرش از این نوع مجلات بسیار سخت می باشد . ولی با رعایت نکات اصلی و استاندارد استخراج تخصصی ، ترجمه نیتیو و فرمت بندی استاندارد ، می توایند پذیرش مقاله را از مجلات ISI دریافت نمایید .

2. ترجمه تخصصی مقاله :

مقالات علمی از حساسیت زیادی برخوردارند و نمی توان با سهل انگاری نتیجه پژوهش را زیر سؤال قرار داد. ترجمه مقالات علمی می بایست از لحاظ گرامری کاملاً صحیح و بدون کوچک ترین مشکل نگارشی باشد. علاوه بر آن ترجمه مقاله باید روان، سلیس و قابل فهم باشد. مقالات علمی که شایسته چاپ در ژورنال های بین المللی می باشند متاسفانه در موارد بسیاری با توجه به ترجمه ضعیف و غیر حرفه ای، مشکلات نگارش به زبان انگلیسی و عدم رعایت قوانین ژورنال ها، این مقالات مورد پذیرش قرار نمی گیرند و این لطمه جبران ناپذیری است بر جایگاه علمی نویسندگان مقاله . جهت جلوگیری از بروز چنین صدماتی مترجمین متخصص موسسه اشراق با تخصص و مهارت خود در امر ترجمه و نیز تخصص لازم در رشته موضوع مقاله در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به دانشجویان و پژوهشگران عزیز می باشند.

3. انتخاب مجله:

برای ارسال مقاله به مجلات خارجی از جمله مجلات isi و scopus لیست مجلات خارجی معتبر با تمامی شرایط توسط کارشناسان موسسه افق خدمت نویسندگان معرفی می شود و تمامی توضیحات بابت مدت زمان داوری و اسکوپ مجله ارسال می گردد تا با بررسی اسکوپ و یا محور های پذیرش مقاله بهترین انتخاب را داتشه باشید . حتما دقت فرمایید که اگر مقاله مرتبط با محورهای پذیرش مجله نباشد سریعا ریجکت خواهد شد .

4. فرمت بندی مقاله :

فرمت بندی مقاله کار دشواری نیست فقط کافی است ژورنال مد نظرتان را پیدا کنید و وارد سایت ژورنال شوید سپس تمام جزئیات را که نیاز دارید می توانید از بخش راهنمای نویسندگان بیابید. توجه و دقت به نحوه استفاده جداول و شکل ها و ... مهم است. توجه داشته باشید که چون فرمت مقاله ویژگی ظاهری و بارز مقاله می باشد اگه با دقت انجام نشود یقینا مقاله توسط سردبیر ریجکت خواهد شد و به بخش داوری نخواهد رسید.اگر در انجام فرمت بندی مقاله دچار مشکل شدید ، زمان و یا توانایی لازم را نداشتید می توانید از خدمات فرمت بندی مقاله موسسه افق بهره مند شوید .زمانبندی برای فرمت بندی در موسسه افق در کمترین زمان ممکن و طی 48 ساعت صورت می پذیرد البته با درنظر گرفتن اصلاحات و استاندارد های مجله و اصلاحات مورد نیاز مقاله و حجم کاری متفاوت می باشد .

5. ارسال و یا سابمیت مقاله :

در سایت برخی مجلات ، گزینه ای وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن، وارد مراحل ارسال آنلاین مقاله میشوید. به این ترتیب که صفحات متعددی باز میشود و از شما میخواهد عنوان، اسامی نویسندگان، آدرس، تلفن، فکس، پست الکترونیک و متن اصلی مقاله را وارد کنید. در هر قسمت باید آنچه را که از شما خواسته شده است از روی متن مقاله کپی کنید و در کادر مربوطه قرار دهید.مجالتی که هنوز به سیستم ارسال آنلاین مقاله تجهیز نشده اند، از شما میخواهند مقاله تان را بر اساس دستورالعملی که در قسمت راهنمای نویسندگان ارائه شده است، تنظیم و در کنار نامه همراه، به پست الکترونیک سردبیر ارسال نمائید.

6. داوری و نتیجه مقاله :

مقاله شما پس از داوری در اختیار سردبیر قرار می گیرد. سردبیر، محوری ترین نقش را در تصمیمگیری نهایی بر عهده دارد. وضعیت مقاله پس از تصمیم سردبیر معمولا به یکی از مراحل زیر در می آید:

 • پذیرش برای چاپ
 • پذیرش برای چاپ پس از اصالحات جزئی
 • پذیرش برای چاپ پس از اصالحات کلی
 • بررسی مجدد احتمالی برای چاپ پس از اصالحات اساسی
 • بررسی احتمالی برای چاپ در قالب نامه به سردبیر یا گزارش کوتاه
 • غیر قابل چاپ


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق