خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته مجازین آزمون ارشد

انتشار 7 تیر 1403

مهلت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی امشب پایان می پذیرد.

امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته مجازین آزمون ارشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز، داوطلبان آزمون ورودی کارشناسی ارشد برای مشاهده نتایج اولیه آزمون خود می‌توانند به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه کنند و آن دسته از افرادی که بر اساس محتوای کارنامه مذکور مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، لازم است نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام کنند.

تعداد 476 هزار و 96 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 شرکت کرده اند از این تعداد 366 هزار و 259 نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند از این تعداد 54 درصد زن و 46 درصد مرد هستند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی روز جمعه 11 خرداد ماه منتشر شد، این دفترچه شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها است و به متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی توصیه می‌شود ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی را به دقت مطالعه کرده تا پایان امشب چهارشنبه 16 خرداد ماه نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی حداکثر تا 100 کدرشته‌ محل اقدام کنند. تاکنون بیش از 63 هزار نفر انتخاب رشته کرده اند.

به داوطلبان توصیه می‌شود، قبل از اقدام به تکمیل نهایی فرم انتخاب رشته خود اطلاعیه‌های منتشر شده، توضیحات و اطلاعات مربوط به محل تحصیل، نوع دوره، میزان شهریه و... همچنین اطلاعات مندرج در بخش پیوست‌های دفترچه راهنمای انتخاب رشته را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق