خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

ارزانترین موسسه چاپ کتاب

انتشار 25 آذر 1398
مطالعه 2 دقیقه

موسسه اشراق به عنوان یکی از ارزانترین و با کیفیت ترین موسسات در زمینه چاپ کتاب آماده همکاری با شما می باشد. ارزانترین چاپ کتاب را با موسسه اشراق امتحان نمایید.

ارزانترین موسسه چاپ کتاب

ارزانترین چاپ کتاب

نوشتن یک کتاب به احتمال زیاد دیدگاه شما را نسبت به توانایی تصمیم گیری شما تغییر می دهد. از آنجایی که در هر مرحله از سازماندهی ایده های خود در نوشتن کتاب، با گزینه های مختلفی روبرو می شوید، در نتیجه مهارت تصمیم گیری را در شما در بخش های دیگر کار و زندگیتان افزایش می دهد.
چاپ کتاب موجب افزایش اعتماد به نفس شما برای انجام کارهای پژوهشی بیشتر بخصوص نگارش و چاپ کتاب می باشد. زمانی که کتابی را با نام خودتان به عنوان نویسنده در دست میگیرد، به این باور می رسید که می توانید برای بار دوم و سوم هم این کار را انجام دهید و حتی بهتر از قبل باشید. بهترین دلیل برای نوشتن یک کتاب این است که به شما کمک می کند تا متوجه شوید که نوشتن فقط راهی برای به اشتراک گذاشتن ایده های شما با دیگران نیست، بلکه نوشتن یکی از راه های کشف ایده های ذهنی شماست.

یکی از امتیازات عالی و نقاط قوت در رزومه‌ی افراد، تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی می باشد. دانشجویان جهت مصاحبه دکتری و همچنین اساتیدی که به دنبال ارتقاء علمی خود هستند، می‌توانند از امتیازات چاپ کتاب در این زمینه بهره گیرند.

مراحل چاپ کتاب در موسسه اشراق در یک نگاه

 
تصویر
 

چاپ کتاب در موسسه اشراق

موسسه اشراق با داشتن کادری مجرب در تمامی زمینه ها چاپ کتاب با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اعم از تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب، ویراستاری کتاب، صفحه آرایی، طرح روی جلد، اخذ شابک و فیپا و تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد و در نهایت ثبت کتاب در کتابخانه ملی همراه شما عزیزان می باشد. همکاران ما در بخش چاپ کتاب با تجربه چندین ساله در امر تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. موسسه اشراق مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. ما حتی می توانیم با کتابهای شما را با کمترین تیراژ ممکن نیز به چاپ برسانیم که این امر خود باعث کاهش قیمت در زمینه چاپ می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات چاپ کتاب می توانید با کارشناسان موسسه اشراق از طریق شماره 09149724933 و یا ارسال ایمیل به آدرس isi.eshragh@gmail.com ، در ارتباط باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق