خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


بازنویسی مقاله

انتشار : 2 شهریور 1400
مطالعه : 1 دقیقه

بازنویسی مقالات فارسی و انگلیسی بدون تغییر در مفهوم و نتایج اصلی مقاله جهت کاهش درصد مشابهت مقالات از خدمات تخصصی موسسه اشراق می باشد که راه حلی اساسی جهت افزایش شانس پذیرش مقالات و جلو گیری از ریجکت مقالات بدلیل سرقت ادبی می باشد .

بازنویسی مقاله

باز نویسی مقاله چیست ؟

بازنویسی یک تخصص ویژه است که معمولا برای کاهش سرقت ادبی (plagiarism) و یا مشابهت مورد استفاده قرار می گیرد. موسسه پژوهشی تحقیقاتی افق به همراه کادر حرفه ای و مجرب خود در این زمینه با بهره مندی از محققان و ویراستاران متخصص، به یاری نویسندگان و دانشجویان عزیز آمده است تا متون و مقالات خود را در تمامی زبان ها و تخصص ها پارافریز و بازنویسی نمایند .

بازنویسی مقاله فارسی و انگلیسی باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا طبق استانداردهای مقاله نویسی و بدون لطمه زدن به محتوای علمی مقاله انجام شود کمک گرفتن از تیم های متخصص بازنویسی مقاله می تواند بهترین راه حل در این راستا باشد. آگاهی کامل به قوانین مقاله نویسی و هم چنین به کار بردن استاندارد های مقالات فارسی و انگلیسی و شبیه کردن آن به یک ساختار متفاوت، از توانایی های بارز تیم های حرفه ای بازنویسی مقاله می باشد.

ازچه روش و سیستمی برای بازنویسی مقاله استفاده کنیم ؟

اگر نیازمند بازنویسی متن بدون توجه به متون علمی آنلاین و مقالات علمی چاپ شده ، می باشید می توانید از روش Plagiarism Checker X استفاده کنید.

کاهش شباهت متن با Plagiarism Checker X

Plagiarism Checker X
Plagiarism Checker X چیست؟

Plagiarism Checker X یک نرم افزار تشخیص تشابه متن است که در حالت آفلاین درصد تشابه دو متن را می توان باهم اندازه گیری کرد. در موسسه پژوهشی تحقیقاتی افق از این نرم افزار در حالت آفلاین استفاده خواهد شد.

مبنای پارافریز با Plagiarism Checker X

مبنای پارافریز درصورت استفاده از این سرویس ، بر اساس مقایسه متن اصلی و متن پارافریز شده خواهد بود و سایر مقالات و متونی که ممکن است در مجلات آنلاین موجود باشند، لحاظ نخواهند شد.

نحوه برآورد هزینه و پکیج های بازنویسی

تصویر

جهت ثبت سفارش بازنویسی مقاله و رفع مشابهت آن از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید .

تصویر

041-33373424

👈 09911851170 خانم بهرادفرد [email protected] 👉

👈09149724933 خانم پاکرو [email protected] 👉

جهت اطلاع از جدید ترین اخبار دانشگاهی ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید.

تصویر

👇👇

کانال تلگرام موسسه اشراق

صفحه اینستاگرام موسسه اشراقلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق