خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

بخشنامه دانشگاه آزاد

انتشار 23 خرداد 1400
مطالعه 1 دقیقه

بخشنامه دانشگاه آزاد، شرایط دفاع از رساله و چاپ مقاله از خدمات موسسه اشراق

بخشنامه دانشگاه آزاد

کلیه دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد موظفند دو مرحله پیش دفاع و دفاع از رساله ی خود را بگذرانند و برای هر دو مرحله نیاز به پذیرش یا چاپ مقاله دارند که برای انتخاب مجله طبق ماده 3 بخشنامه 10/79534 مورخ 98/12/07 موارد زیر لازم الاجراست:

شرایط کفایت دستاوردهای علمی جهت پیش دفاع و دفاع

طبق بخشنامه که از 15آبان ماه 99 در حال اجرا می باشد، دانشجویان دکتری برای دفاع باید حداقل 5 امتیاز پژوهشی خود را کسب کنند و سپس مقاله ی دوم خود را در مجلات دانشگاه آزاد اسلامی بصورت چاپ شده ارائه دهند. البته در مجلات معتبر علمی پژوهشی وزارتین نیز می توانند به چاپ برساند. امتیاز بندی مجلات پژوهشی به شرح زیر می باشد:

عنوان دستاوردهای پژوهشی

طبق این بخشنامه جدید دانشگاه آزاد، دانشجویان با ارائه تنها یک مقاله بطور مثال (JCR) Q1 که دارای بیش از 5 امتیاز می باشد این امتیاز را کسب کنند، می توانند تنها با یک مقاله نسبت به دفاع و تسویه حساب اقدام کنند. دیگر نیازی نیست مقاله دوم ارائه بدهند.

برای دریافت کامل بخشنامه جدید دانشگاه آزاد لینک زیر را کلیک نمایید.

دانشجویان عزیز برای مشاوره جهت چاپ مقاله می توانید از کارشناسان مجرب موسسه اشراق کمک بگیرید چاپ مقاله برای شما میتوانید یک پروسه زمان بر و سختی باشد اما ما می توانیم در کمترین زمان مقاله ی ارزشمندتان را از رساله شما استخراج نماییم و مجلات معتبری معرفی و اقدام به سابمیت کنیم.

ما در موسسه اشراق با جمعی از فرهیختگان و اساتید گردهم آمدیم تا مسیر سخت شما دانشجویان و اساتید محترم را با ارائه خدمات اصلی زیر هموار نماییم:

  1. چاپ مقاله
  2. استخراج مقاله از پایان نامه
  3. ترجمه تخصصی (برای تمامی حوزه ها می باشد ).

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

04133373424 -09149724933- 09911851170

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق