خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ فوری مقالات ایمپکتدار

انتشار 26 اردیبهشت 1397
مطالعه 2 دقیقه

مجلات ایمپکتدار که جز معتبرترین مجلات علمی بشمار می روند و در موسسه اشراق چاپ فوری مقالات ایمپکتدار را برای شما انجام می دهیم.

چاپ فوری مقالات ایمپکتدار

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری  جهت دریافت مدرک تحصیلی و اعضاء هیات علمی جهت ارتقاء رزومه ی علمی خود،نیازمند چاپ حدااقل یک مقاله درمجلات ISI ایمپکتدار معتبر هستند.

مجلات ایمپکت دار (JCR) 

 ایمپکت فاکتور یا به زبان لاتین impact factor عموما به صورت مخفف با کلمه IF نمایش داده می شود و در واقع، یک عدد بر مبنای فرمول ریاضی می باشد. ایمپکت فاکتور به وسیله بنیانگذار موسسه تامسون ISI بنیان گذاری گشت. ایمپکت فاکتور مجلات، سالیانه برای مجلاتی که در لیست مجلات تامسون رویترز هستند تعیین می گردد.ایمپکت فاکتور از تقسیم تعداد استنادات به تعداد مقالات چاپ شده در دو سال قبل بر تعداد کل مقالات چاپ شده در بازه زمانی دو سال قبل به دست آورده می شود.
مجلات ISI خود بر دو نوع ایمپکت دار (JCR)  و بدون ایمپکت (Listed) تقسیم بندی می شوند که طبیعتا مقالاتی که در نشریات JCR به چاپ می رسند امتیاز پژوهشی  بیشتری نسبت به مقالاتی دارند که در مجلات آی اس آی ISI Listed  منتشر می شوند.

موسسه ی ISI)  Institute for Scientific Information) هر سال تعدادی مجله جدید را مورد بررسی قرار می دهد و آنهایی که مطابق با استاندارهای ISI هستند وارد لیست خود (Master Journal List) می کند. از بین مجلات مستر لیست،فقط تعداد محدودی می تواند ایمپکت فاکتور دریافت کرده و وارد لیست JCR شود. جی سی آر (JCR) ،معیاری برای اندازه گیری سالانه ی ایمپکت فاکتور (IF) مجلات است که هر سال به صورت لیستی از مجلات ایمپکت دار در فایل اکسل صادر می شود. 

نحوه محاسبه ایمپکت فاکتور

بار علمی مقالات از جمله ایمپکت فاکتور تاثیر به سزایی در پذیرش مقاله دارد. شاخص ایمپکت فاکتور برای یک مقاله و یا یک نویسنده تعیین نمی‌ گردد بلکه تمامی ارجاعات به یک نشریه در محاسبات اعمال می‌ شود. از این رو دانشجویان در مقاطع تحصیلی دکترا یا کارشناسی‌ارشد، تلاش دارند تا با بالا بردن کیفیت مقالات خود و بهبود بخشیدن به محتوای آن، مقاله خود را در یک مجله با ایمپکت ‌فاکتور بالا چاپ نمایند. این موضوع اعتبار نویسنده‌ی مقاله را بالا می برد. برای دسترسی به میزان Impact factor یک ژورنال می بایست به سایت همان مجله علمی مراجعه نمود. ایمپکت فاکتور از تقسیم تعداد استنادات به تعداد مقالات چاپ شده در دو سال قبل بر تعداد کل مقالات چاپ شده در بازه زمانی دو سال قبل به دست آورده می شود.

ISI listed و WOS یا JCR تمامی این مجلات ISI هستند. فعالیت این مجلات به صورت سالانه تعیین می گردد و گزارش آن در مجله JCR چاپ می گردد. در حال حاضر از بین  مجلات نمایه شده در Master Journal List  تعداد کمی از مجلات توانسته اند ایمپکت فاکتور بگیرند و وارد لیست JCR شوند، به مجلاتی که وارد JCR می گردند WOS می گویند. مجلات جی سی آر (JCR) به دلیل تخصصی بودن، داوری سختی دارند و هر مقاله ای را با هر موضوعی پذیرش نمی کنند و مقالاتی که دراسکوپ تخصصی مجله  باشد را مورد بررسی و داوری قرار می دهند.

در موسسه اشراق مجلاتی که متناسب با موضوع مقاله شما می باشد، را برایتان معرفی می کنیم تا پس از بررسی و تائید آنها، مقاله شما را در آن سابمیت نماییم. مجلات معرفی شده تماما معتبر بوده و مورد تائید دانشگاه های کشور و وزارتین علوم و بهداشت می باشند.  
برای چاپ مقاله در مجلات ایمپکتدار JCR تنها مبلغ 250 هزار تومان از شما بابت فرمت بندی و گالی پرووف دریافت می شود و بابت چاپ هیچ هزینه دیگری دریافت نمی شود.

مراحل چاپ مقاله در مجلات ایمپکت دار رایگان (JCR)

  1. ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل  isiisc2011@gmail.com 
  2. ارسال عنوان مقاله  ورشته تحصیلی خودبه موسسه جهت معرفی مجلات در اسکوپ مقاله تان
  3. بررسی مقاله و پیشنهاد مجلات JCR مرتبط با مقاله
  4. انتخاب یکی از مجلات پیشنهادی توسط سفارش دهنده
  5. فرمت بندی در ساختار وچارچوب مجله درخواستی
  6. ارسال مقاله به مجله 
  7. داوری مقاله
  8. دریافت نامه پذیرش
  9. چاپ مقاله
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق