خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ فوری مقاله ISC

انتشار 26 اردیبهشت 1397
مطالعه 2 دقیقه

چاپ مقالات علمی دانشجویان و پژوهشگران در مجلات معتبر ISC در کمترین زمان در موسسه اشراق صورت می پذیرد.

چاپ فوری مقاله ISC

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) سیستم اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای سنجشی معتبر است.

چاپ مقاله ISC

 ایران با تولید مقالات ISC بعد از ایالات متحده و هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیانگذاری کرده است. اکنون، این تحلیل علمی توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) در دنیای انتشارات به خصوص در مورد نشریات صورت می‌پذیرد. ISI می‌کوشد تا چنین تحلیلی را انجام دهد و هم اکنون با استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده از انتشارات فارسی، به خصوص مجلات علمی، در تحلیل محتوایی، ارزیابی مجلات و رتبه‌بندی موسسات علمی، نویسندگان و مجلات در سطح ملی موفقیت‌هایی کسب کرده است. از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری شده‌اند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC تولید می‌شوند برابر با فرآورده‌های تولید شده توسط ISI می‌باشند.  

اکسپت فوری مقاله ISC

مجلات ISC  داخلی که در داخل کشور نمایه شده اند و مجلات ISC  خارجی  که وابسته به کشور های اسلامی هستند. انتخاب موضوع مقاله ISC با توجه به اصول نگارش علمی تفاوت چندانی با مقالات دیگر ندارد. اما با توجه به مجلات نمایه شده در این بانک اطلاعاتی، باید با دانش کافی و شناخت کامل به نگارش مقاله در این حیطه پرداخت. همکاران پژوهشگر ما در موسسه ایران تحقیق آماده ارائه مشاوره رایگان در انتخاب موضوع مناسب برای انجام مقاله ISC هستند. برای این منظور با ما تماس بگیرید. دانشجویان و اساتیدی که به غیر از رشته‌های اعلام شده فوق قصد نگارش مقاله ISC دارند نیز از صفحه ثبت سفارش، با ما در تماس باشند. یقیناً همکاران متخصص این گروه تا حد نیاز اطلاعات کاملی را ارایه خواهند نمود. پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد. پس از تامسون و اسکوپوس، ISC (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) سومین پایگاه استنادی برای سنجش عملکرد پژوهشی کشورها محسوب می شود که ۵٧ کشور در آن مشارکت دارند.

برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پاب مد می توانید به آدرس سایت زیر مراجعه کنید: http://mjl.isc.gov.ir/Default.aspx?lan=en 

مزایای چاپ مقاله ISC

 • پذیرش راحت در مقطع دکتری
 • افزایش اعتبار علمی
 • هزینه ی کم نسبت به چاپ مقالات در ISI
 • پذیرش راحت تر نسبت به ژورنال های ISI
 • افزایش مزایای شغلی و حقوق

زمان داوری برای مجلات علمی پژوهشی داخلی حدودا 3 الی 4 هفته به طول می انجامد که قطعا  کارشناسان ما با مکاتبات و پیگیری های لازم این زمان را به حداقل می رسانند.

مراحل چاپ مقاله در مجلات معتبر ISC

 1. ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل  isiisc2011@gmail.com 
 2. ارسال عنوان مقاله  ورشته تحصیلی خودبه موسسه جهت معرفی مجلات در اسکوپ مقاله تان
 3. بررسی مقاله و پیشنهاد مجلات ISC مرتبط با مقاله
 4. انتخاب یکی از مجلات پیشنهادی توسط سفارش دهنده
 5. فرمت بندی در ساختار وچارچوب مجله درخواستی
 6. ارسال مقاله به مجله 
 7. داوری مقاله
 8. دریافت نامه پذیرش
 9. چاپ مقاله
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق