خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ کتاب با کمترین هزینه

انتشار 21 آذر 1398
مطالعه 3 دقیقه

موسسه اشراق با داشتن سابقه طولانی در تمامی زمینه های پژوهشی می تواند به عنوان یکی از بهترین موسسه های چاپ کتاب شما عزیزان را در زمینه چاپ کتاب با کمترین تیراژ و کمترین هزینه همراهی نماید.

چاپ کتاب با کمترین هزینه

چاپ کتاب با کمترین هزینه

خیلی از افراد در رشته تحصیلی و یا حرفه شغلی خود تجربیاتی را کسب می کنند که مایل هستند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند تا همه بتوانند از آن بهره بگیرند. ما برای این افراد چاپ تجربیات و تحقیقات شان را در قالب کتاب پیشنهاد می دهیم. در واقع چاپ کتاب انتقال دهنده تفکرات و تحقیقات فرد می باشد که در اختیار عموم قرار داده است. چاپ کتاب یکی از عوامل خوب و امتیازآور برای تقویت روزمه تحصیلی و شغلی می باشد. دانشجوان و اساتید با تبدیل پایان نامه به کتاب و یا تالیف کتاب و همچنین ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی می توانند به راحتی و با هزینه مناسب رزومه خود را تقویت نمایند. 

از امتیازهای عالی چاپ کتاب می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1.  با چاپ کتاب دیگر دغدغه افزایش تعداد مجلات فیک و بلک لیست نشریات را نخواهید داشت.
  2.  چاپ کتاب و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب با قیمتی بسیار معقول انجام میپذیرد.
  3. امتیازات مثبت در آزمون های استخدام و مصاحبه دکتری.
  4.  دریافت امتیازهای لازم در مصاحبه دکترا برای دانشجویان و ارتقاء سطح استادان.
  5. مهمترین اثر فرهنگی پژوهشی ماندگار شما در بین عامه مردم.

همه این موارد اعلام شده مستلزم آن است تا انتشاراتی قوی و قابل اعتماد در زمینه چاپ اندیشه ها و تحقیقات خود پیدا نمایید. قطعا با توجه به انتشارات زیادی که امروزه با آن روبه رو هستیم انتخاب یک انتشارات برای چاپ کتاب با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه نیاز بسیار امر مهمی می باشد

موسسه اشراق با داشتن کادری مجرب در تمامی زمینه ها چاپ کتاب با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اعم از تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب، ویراستاری کتاب، صفحه آرایی، طرح روی جلد، اخذ شابک و فیپا و تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد و در نهایت ثبت کتاب در کتابخانه ملی همراه شما عزیزان می باشد. همکاران ما در بخش چاپ کتاب با تجربه چندین ساله در امر تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. موسسه اشراق مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. ما حتی می توانیم با کتابهای شما را با کمترین تیراژ ممکن نیز به چاپ برسانیم که این امر خود باعث کاهش قیمت در زمینه چاپ می باشد.

برآورد هزینه چاپ کتاب در موسسه اشراق با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد. کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در برآورد هزینه چاپ کتاب می باشد. نحوه پرداخت هزینه چاپ کتاب نیز به این صورت می‌باشد که پس از ارسال فایل توسط نویسنده و مورد تأیید قرار گرفتن فایل توسط انتشارات، هزینه دقیق خدمت مولف اعلام و در ابتدا انتشارات 70% مبلغ قرارداد را بابت پیش پرداخت دریافت می‌شود و مابقی مبلغ پس از اخذ مجوز توسط انتشارات و قبل از چاپ دریافت می‌گردد. همچنین زمان تحویل کتاب هم معمولا 25 الی 35 روزه کاری خواهد بود. توجه داشته باشید که این برآورد زمان به دلیل اخذ تمامی مجوزات و مراحل قانونی چاپ کتاب خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات چاپ کتاب از پایان نامه، با کارشناسان موسسه اشراق از طریق شماره 09149724933 و یا ارسال ایمیل به آدرس isi.eshragh@gmail.com ، در ارتباط باشید.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
سلام و ادب میتونیم براتون کتاب خارجی معرفی کنیم و ترجمه بشه و به اسم شما چاپ شود. با تشکر
بازدیدکننده
Sakin
3 سال پیش
با سلام واحترام در زمینه شعر و یا داستان کودک و رمان آیا کتاب آماده چاپ دارید که به اسم من چاپ کنید.؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق