خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ کتاب دانشجویان

انتشار : 20 دی 1397
مطالعه : 4 دقیقه

دانشجویان مستعد و خلاق می توانند به راحتی نوشته های علمی و ادبی خود را به چاپ برسانند . دانشجویانی که با ذوق و علایق خود دست به نگارش ادبی و یا سرودن اشعار زیبا می زنند ، همواره به دنبال چاپ نوشته های خود هستند و شاید چاپ دست نوشته هایشان برای آنان یک رویا و آرزو باشد.

چاپ کتاب دانشجویان

دانشجویان مستعد و خلاق می توانند به راحتی نوشته های علمی و ادبی خود را به چاپ برسانند . دانشجویانی که با ذوق و علایق خود دست به نگارش ادبی و یا سرودن اشعار زیبا می زنند ، همواره به دنبال چاپ نوشته های خود هستند و شاید چاپ دست نوشته هایشان برای آنان یک رویا و آرزو باشد.

دانشجویان رشته های ادبیات که دستی در نویسندگی دارند بیشتر به فکر چاپ نوشته های خود هستند و در پی یافتن راهی برای چاپ راحت و سریع نوشته های خود با کمترین هزینه هستند .

علاوه بر این دانشجویان بسیاری که با انجام تحقیقات علمی به نتایج نابی دست یافته اند و برای ارائه آن به سایر دانشجویان و پژوهشگران قصد چاپ آن در قالب کتاب را دارند نیز در پی یافتن روشی برای چاپ کتب خود هستند .

همچنین دانشجویانی که قصد شرکت در مصاحبه دکتری را دارند برای بدست آوردن امتیازات لازم برای قبولی از مصاحبه دکتری و ورود به مقطع دکتری در فکر چاپ کتاب و یا ترجمه کتاب هستند . که شاید در ذهنشان چاپ یک کتاب و یا تالیف آن کار بسیار سختی باشد .

اما برای تحقق رویاهای نویسنده خوش ذوق و شاعر و همچنین آسان و راحت ساختن چاپ دست نوشته های نویسنده و همچنین کمک به کسب امتیاز لازم مصاحبه دکتری ، راه حل ویژه ای داریم. 

تمامی دانشجویان عزیزی که در فکر چاپ کتاب هستند می توانند از طریق موسسه اشراق اقدام به چاپ کتاب نمایند و در کوتاه ترین زمان ممکن کتاب های چاپ شده خود را تحویل بگیرند .

کارشناسان بخش چاپ کتاب در موسسه اشراق با مهارت و تخصص خود می توانند تمامی مراحل چاپ کتاب را به درستی و در سریع ترین زمان طی نمایند .

چاپ کتاب دانشجویان از ابتدا از دریافت فایل کتاب از دانشجویان عزیز وارد پروسه چاپ می شود و مراحل ویرایش ، ویراستاری ، صفحه آرایی ، طراحی جلد ، اخذ شماره شابک ، اخذ مجوز فیپا ، اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد ، چاپ و صحافی را طی می نماید.

با دانستن مراحل چاپ کتاب در میابیم که طی این مراحل در توان دانشجویان عزیز و نویسندگان نیست و نیازمند کمک و یاری رسانی کارشناسی در این زمینه هستند تا تمامی این مراحل را طی نمایند .

نکته قابل توجه چاپ کتاب در موسسه اشراق در این است که تمامی این مراحل در مدت زمان 22 روز کاری انجام می شود که مسلما این امری است بی سابقه در زمینه چاپ کتاب و تمامی کتب چاپ شده را درب منزل تحویل دانشجویان و نویسندگان عزیز می دهند . 

اما در خصوص آن دسته از دانشجویانی که موفق به قبولی در آزمون دکتری شده اند و برای شرکت در مصاحبه دکتری آماده می شوند و به دنبال کسب امتیاز چاپ کتاب هستند ولی شاید موفق به نگارش و تالیف کتاب نشده اند ، نیز راه حل ویژه ای داریم . این دانشجویان نیز می توانند امتیازات چاپ کتاب را برای مصاحبه دکتری بدست آورند .

این دسته از دانشجویان می توانند باتبدیل پایان نامه های خود به کتاب و چاپ آن ، امتیاز چاپ کتاب را بدست آورند .

محققان و کارشناسان موسسه اشراق می توانند در مدت زمان 3 الی 4 روز کاری پایان نامه های دانشجویان را به کتاب تبدیل نمایند و تمام استاندارد ها و فرمت های خاص کتاب را رعایت نمایند و بعد از آماده شدن فایل کتاب وارد پروسه چاپ کتاب شوند .

دانشجویان فارق التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری نداشته باشند و نیازی به امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری نداشته باشند ، می توانند با تبدیل پایان نامه های خود به کتاب و چاپ آن ، پایان نامه های علمی خود را در کتابخانه ملی ثبت نمایند و علاوه بر کسب امتیاز علمی به افتخارات خود بیافزایند .

و اما در خصوص امتیاز ترجمه کتاب و چاپ آن نیز موسسه اشراق در کنار شما است . دانشجویان عزیز برای کسب امتیاز ترجمه کتاب می توانند از طریق موسسه اشراق کتب جدیدالنشری که تاکنون ترجمه نشده اند را شناسایی نمایند و با انتخاب کتاب مورد نظر در حوزه علمی و فعالیتی خود ، اقدام به ترجمه آن نمایند . مترجمین متخصص در موسسه اشراق می توانند در کوتاه ترین زمان کتاب انتخابی شما را ترجمه نمایند و بعد از آماده شدن ترجمه ، وارد پروسه چاپ شود و با چاپ آن ترجمه کتاب به نام دانشجو در کتاب خانه ملی به ثبت می رسد .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق