خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ کتاب با کیفیت بالا و هزینه کم

انتشار 10 آبان 1399
مطالعه 4 دقیقه

چاپ کتاب با کیفیت بالا و هزینه کم . کیفیت کتاب در بخش فروش ان بسیار تاثیرگذار می باشد. در کنار کیفیت خوب برای چاپ کتاب هزینه مناسب نیز ملاک مهمی در به چاپ رساندن کتاب می باشد.موسسه اشراق می تواند کتاب های شما را با هزینه کم و بهترین کیفیت به چاپ برساند.چاپ کتاب با هزینه پایین.

چاپ کتاب با کیفیت بالا و هزینه کم

چاپ کتاب با کیفیت بالا و هزینه کم

تقریبا برای بسیاری از نویسندگان و مترجمین دو فاکتور هزینه مناسب و کیفیت بالا از مهم ترین موارد برای انتخاب یک موسسه جهت چاپ کتابشان می باشد. چاپ کتاب یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای تقویت رزومه در هر مقطع و ارتقا شغلی می باشد. برای چاپ کتاب هم می توان کتابی تالیفی داشت و هم می توان پایان نامه خود را تبدیل به کتاب کرد. یکی دیگر از روش ها برای داشتن کتاب، ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی می باشد که در آن شما می توانید هر کتاب با موضوع دلخواه خود را به ترجمه و به با نام خودتان به عنوان مترجم به چاپ برسانید.

شرایط چاپ کتاب

برای اینکه کتاب خود ر با کیفیت عالی و قیمت مناسب به چاپ برسانید نیاز دارید تا موسسه ای را برای این امر پیدا کنید. موسسه اشراق با داشتن چندین سال در زمینه چاپ کتاب می تواند انتخاب خوبی برای چاپ کتاب شما با تیراژ دلخواه شما باشد. برای این کار تنها نیاز است فایل نهایی کتاب تان را در اختیار دپارتمان چاپ کتاب قرار دهید. همکاران ما در این بخش تمامی خدمات مربوط به ویرایش، صفحه آرایی، طرح روی جلد و تمامی مجوزات لازم اعم از شابک و فیپا و وزارت ارشاد را دریافت و در نهایت کتاب را با نام شما به چاپ رسانده و به آدرس پستی تان ارسال خواهند کرد. 

در رابطه با ترجمه کتاب نیز موسسه ما می تواند برای شما کتابهای جدیدالنشر در حوزه تخصصی و مورد علاقه تان را خریداری و سپس آن را به صورت فوق تخصصی ترجمه و در نهایت با نام شما به عنوان مترجم به چاپ برساند.

تصویر

مراحل چاپ کتاب در موسسه اشراق

  • ارسال فایل کتاب و یا پایان نامه برای کارشناسان موسسه
  • تنظیم قرارداد چاپ کتاب و تیراژ آن و تایید آن توسط شما
  • صفحه آرایی کتاب در قالب رقعی و وزیری و رحلی 
  • ارسال نامه از انتشارات همراه با شماره شابک به صاحب اثر
  • طراحی جلد کتاب که بخش مهمی از چاپ می باشد. زیرا اگر طراح جلد زیبا باشد باعث جذب مخاطب میشود اولین بخشی که مخاطب یا خواننده از کتاب را مشاهده میکند جلد آن میباشد.

نکته: در نظر داشته باشید هم صفحه آرایی و هم طراحی جلد پس از اتمام آن برای شما ارسال و با تایید نهایی شما کار ادامه خواهد یافت.

  • دریافت فیپا برای کتاب که اداره كل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و كتابخانه ملی مسئول مستقیم صدور فیپا میباشد.یک شماره چندرقمی را به هر کتاب اختصاص میدهد.
  • دریافت مجوزهای لازم برای کتاب که شامل وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و چند موسسه دیگر می باشد. دریافت این مجوز ها ممکن است کمی زمان بر و طولانی باشد ولی اگر از سمت موسسه اشراق صورت گیرد می توانیم این مجوز ها را در کمترین زمان ممکن نسبت به موسسات دیگر دریافت نماییم.
  • و در اخر چاپ کتاب و ارسال آن به آدرس پستی شما

زمان لازم برای چاپ کتاب

معمولا بازه زمانی چاپ کتاب باتوجه به محتوا و موضوع کمی متفاوت می باشد اما معمول آن بین 25 روز الی 45 روز می باشد. که البته بیشترین زمان آن به اخذ فیپا مربوط می شود. معمولا اخذ فیپا کتابهای شعر و رمان بیشتر از مابقی  متون می باشد.

هزینه چاپ کتاب

هزینه نهایی چاپ کتاب پس از بررسی فایل با توجه به تعداد صفحات آن و تیراژ مد نظر برای چاپ برآورد هزینه می شود. کمترین تعداد جلدی که می توانیم برای شما داشته باشیم 5 جلد به بالا می باشد. شما می توانید تنها با ارسال فایل و درخواست خود برای تعداد تیراژ کتاب هزینه دقیق را در ابتدا استعلام نمایید. در نظر داشته باشید هزینه به صورت بخش بندی و در دو بخش از شما دریافت می شود.

تصویر

چاپ کتاب در موسسه اشراق

موسسه اشراق با داشتن کادری مجرب در تمامی زمینه ها چاپ کتاب با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اعم از تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب، ویراستاری کتاب، صفحه آرایی، طرح روی جلد، اخذ شابک و فیپا و تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد و در نهایت ثبت کتاب در کتابخانه ملی همراه شما عزیزان می باشد. همکاران ما در بخش چاپ کتاب با تجربه چندین ساله در امر تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. موسسه اشراق مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. ما حتی می توانیم با کتابهای شما را با کمترین تیراژ ممکن نیز به چاپ برسانیم که این امر خود باعث کاهش قیمت در زمینه چاپ می باشد.

" تا خط پایان با شما هستیم "

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق