خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ کتاب تخصصی

انتشار 22 مهر 1398
مطالعه 3 دقیقه

خدماتی نوین و بی سابقه در امر چاپ و نشر کتب برای اولین بار در کشور در موسسه تحقیقاتی و پژوهشی  اشراق . خدمات ویژه موسسه اشراق در خصوص چاپ کتاب که سبب شده است تا این موسسه به عنوان اولین برند معرفی گردد مربوط می شود به کاهش زمان چاپ قابل چشمگیر در این موسسه . و همچنین نازل ترین و کمترین هزینه چاپ است .

چاپ کتاب تخصصی

چگونه کتاب چاپ کنیم

نویسندگان ادبی و علمی که موفق به نگارش دستاوردهای علمی وادبی خود شده اند برای ثبت این آثار باید آنها را به چاپ برسانند ، اما بزرگ ترین سوال این است که چگونه و از چه طریقی باید آثار خود را به چاپ برسانند .

برای هر نویسنده ای آثار و نوشته های او بسیار ارزشمند است و همواره در تلاش است تا این آثار ارزشمند خود را به ثبت برساند . یکی از راه های ثبت و جاودانه ساختن آثار ادبی و علمی نویسندگان چاپ آنها در قالب کتاب است . با این کار علاوه بر اینکه آثار و نوشته های آنها در دسترس همگان قرار می گیرد بلکه با ثبت آثارشان به نام خودشان در کتاب خانه ملی سبب جاودانه شدن آن اثر نیز می شوند. همچنین این امر سبب می شود تا امتیاز تالیف کتاب را نیز کسب نمایند .

با این تفاسیر در میابیم که کسب چنین افتخار و امتیازی برای یک دانشجو و یا نویسنده رویایی زیبا و دور از دسترس است 

خدماتی نوین و بی سابقه در امر چاپ و نشر کتب برای اولین بار در کشور در موسسه تحقیقاتی و پژوهشی  اشراق . خدمات ویژه موسسه اشراق در خصوص چاپ کتاب که سبب شده است تا این موسسه به عنوان اولین برند معرفی گردد مربوط می شود به کاهش زمان چاپ قابل چشمگیر در این موسسه . و همچنین نازل ترین و کمترین هزینه چاپ است .

چاپ کتاب در موسسه اشراق در سریع ترین زمان ممکن یعنی در مدت زمان 30 روز به طول می انجامد و کتب را چاپ شده درب منزل تحویل می دهند که این امر به نوبه ی خود خدماتی بی سابقه در کشور می باشد . همچنین موسسه اشراق تمام هزینه های مربوط به چاپ کتاب را از ویراستاری و صفحه آرایی گرفته تا اخذ مجوز ها و طراحی جلد  و چاپ و صحافی را به حداقل ممکن رسانده است .

بنابراین محققان و کارشناسان مجرب و حرفه ای موسسه اشراق در خدمت شما هستند تا تمامی نوشته های ادبی و علمی شما را به چاپ برسانند .

اصول چاپ کتاب

چاپ کتاب دارای مراحل مختلفی است . از تبدیل فرمت نوشته ها به فرمت کتاب گرفته تا طراحی جلد و صحافی آن . که به طور مختصر به معرفی این مراحل می پردازیم .

  1. تبدیل فرمت نوشته ها به فرمت کتاب
  2. رعایت اصول نگارشی
  3. ویرایش متن
  4. صفحه آرایی
  5. طراحی جلد
  6. اخذ شابک
  7. اخذ مجوز فیپا
  8. اخذ مجوز وزارت ارشاد
  9. چاپ و صحافی کتاب

این 9 مرحله ، گام های چاپ کتاب هستند که برای چاپ نوشته های خود باید آنها را طی نماییم .

تصویر

 

هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد. کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب و رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در برآورد هزینه چاپ کتاب می باشد.  نحوه ی پرداخت هزینه چاپ کتاب در موسسه ی افق بدین گونه است که نویسنده موقع ارسال فایل نهایی کتاب به موسسه ،قراردادی دریافت می کند که بر طبق آن،70 درصد کل مبلغ دریافت شده و انتشارات شروع به انجام صفحه آرایی و کارهای اداری چاپ (دریافت شابک فیپا ،مجوزهای چاپ ) می کند.بعد از دریافت مجوزهای لازم به نویسنده اطلاع داده می شود تا مابقی مبلغ را نیزواریز نماید و کار چاپ کتاب تکمیل گردد.

 

 

 

 

هزینه

تعداد جلد

تعداد صفحات

 

 

 

 

750.000

10 جلد

100-1 صفحه

 

 

 

 

850.000

20 جلد

 

 

 

 

800.000

10 جلد

101 تا 200 صفحه

 

 

 

 

900.000

20 جلد

 

 

 

 

950.000

10 جلد

201 تا 300صفحه

 

 

 

 

1050.000

20 جلد

 

 

 

 

1000.000

10جلد

301 تا 400

 

 

 

 

1100.000

20 جلد

 

موسسه اشراق مسیر چاپ حاصل تلاش پژوهشگران و محققین را در مجلات مورد تایید وزارت علوم هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه می دهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند. متخصصین موسسه اشراق با خدمات رسانی در بخش های استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات ، پذیرش و چاپ فوری مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ کتاب می توانند در تقویت رزومه دکتری شما را کمک رسانی نمایند و با کمک کارشناسان و خدمات آنان می توانید روز مصاحبه را با خیالی آسوده و بدون استرس و رزومه ای پر بار و قوی با موفقعیت بگذرانید . و وارد مقطع دکتری شوید .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق