خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله پابمد pubmed

انتشار 25 شهریور 1398
مطالعه 3 دقیقه

پاب‌مِد (PubMed) مهمترین ابزار برای جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین است، که حاوی اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌ای علوم پزشکی و زیست‌شناسی است.

چاپ مقاله پابمد pubmed

    PubMed    

👩‍⚕️👨‍⚕️PubMed مجموعه‌ای از اطلاعات کیفی مرکز ملی اطلاعات زیست‌ فناوری و سایر نهادهای و سازمان‌های دولتی حوزه سلامت ایالات متحده آمریکا می باشد. این موسسه تا سال ۲۰۰۸ میلادی دارای ۱۷ میلیون عنوان مقاله بوده که قدیمی ترین آن ها در سال ۱۸۶۵ میلادی چاپ شده است. پاب‌ مـد (PubMed) حاوی اطلاعات bibliography پژوهشی برای همه‌ی رشته‌های علوم پزشکی و زیست‌ شناسی است. این پایگاه بدون دریافت هزینه برای جهانیان قابل دسترسی می باشد.

📌"مدلاین" بزرگترین زیر مجموعه از پابمد می باشد؛ امروزه این پایگاه اطلاعاتی شامل بیش از 16 میلیون مقاله از 4500 نشریه در رشته های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، دامپزشکی و علوم پایه (پیش بالینی) منتشر شده در آمریکا و هفتاد کشور جهان می شود. علاوه بر مدلاین ارجاعات دیگری نیز در پابمد وجود دارد تقریبا ۵۴۰۰ مجله منتشره در امریکا و بیش از هشتاد کشور انتخاب شده است که در حال حاضر برای مدلاین ایندکس می شوند.
📜ژورنال های چاپ شده در مجلات پابمد (pubmed) ژورنال هایی هستند که مناسب گروه علوم پزشکی و زیست شناسی و در این اسکوپ قرار دارند و دارای ایندکس pubmed پابمد می باشند. پایگاه داده پابمد از محیط های جستجو منابع و مقالات حوزه پزشکی و سلامت می باشد که توسط موسسه مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی NCBI= National Center for Biotechnology Information و کتابخانه‌ی ملی پزشکی آمریکا (NLM) گردآوری و چاپ می شود. هم اکنون پایگاه اطلاعاتی پابمد pubmed بیش از 16 میلیون مقاله و بیش از 4500 ژورنال های رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، دامپزشکی، و علوم پایه پزشکی و غیره را داراست.

🌍 برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پابمد می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد:

🌐 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/nlmcatalog/

   اکسپت مقالات پابــمد  

نیاز پژوهشگران، محققان و اساتید دانشگاهی جهت پذیرش، اکسپت، انتشار و چاپ پژوهش ها، تحقیقات، پایان نامه ها، مقاله ها و طرح های خود در این نوع مجلات امری آشکار است. بطور کلی مجلات پابمد pubmed بیشتر برای دانشجویان و محققان گروه علوم پزشکی و علوم پزشکی پایه مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات پابمد با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها را دارند. همچنین برای دانشجویانی که تمایل به گرفت اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و مصاحبه دکتری دانشگاه های علوم پزشکی، دکتری پژوهش محور دانشگاه های علوم پزشکی مناسب می باشد.

تصویر

  خدمات موسسه اشراق در چاپ مقاله در مجلات Pubmed  

🏴مشاوره رایگان جهت معرفی مجلات Pubmed با توجه به رشته و عنوان مقاله

🚩معرفی مجلات مناسب و مورد تایید وزارت علوم، دانشگاه آزاد، دولتی، پیام نور، وزارت بهداشت در اسکوپ مقاله شما

🏴ترجمه تخصصی مقالات با کیفیت عالی برای چاپ در مجلات بین المللی توسط تیم مترجمین مجرب

🚩ویراستار گرامری مقالات

🏴قالب بندی و فرمت بندی مقالات بر اساس ساختار مجله قبل از چاپ در Pubmed

🚩Submit یا ارسال مقاله به مجله Pubmed

🏴انجام مکاتبات با مجله و گرفتن پذیرش مقاله برای چاپ در مجله Pubmed

🚩پیگیری و اخذ نامه پذیرش از مجله Pubmed و ارسال آن به نویسندگان

🏴ارسال اصلاحات ارائه شده از سوی سردبیر مجله Pubmed به نویسندگان 

🚩ارسال گالری پروف نهایی مقاله به نویسندگان برای تائید نهایی برای چاپ در مجلات Pubmed

  مـوسـسه اشــراق  

💥موسسه اشراق در زمینه اکسپت و چاپ مقالات و مجلات گروه پابمد Pub med برای محققان، دانشجویان و اساتید شامل موارد زیر است که می توانید از هر یک از خدمات بصورت جداگانه یا تمامی امکانات موسسه بهره ببرید: ترجمه تخصصی مقاله جهت چاپ در مجلات پابمد، ویراستاری، فرمت بندی مقاله در قالب مجله هدف، انتخاب مجله مناسب پابمد به توجه به رشته و مقبول وزارت بهداشت و علوم پزشکی در مجلات نمایه شده در ژورنال های گروه پابمد پزشکی، سابمیت مقاله به مجلات گروه pubmed پزشکی و انجام کلیه مکاتبات لازم برای گرفتن اکسپت سریع مقاله در مجلات پابمد، و پیگیری چاپ مقاله از مجله پابمد مورد نظر در سریعترین زمان ممکن در موسسه اشراق انجام می پذیرد.💥

  جهت سفارش کلیک کنید  

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق