خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

انتشار : 5 دی 1397
مطالعه : 4 دقیقه

چاپ مقاله در کنفرانس های داخلی امتیاز فوق العاده ای دارد . می توانید رزومه خود را با شرکت در کنفرانس های داخلی قوی تر نمایید .

چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

چاپ مقاله در کنفرانس های داخلی امتیاز فوق العاده ای دارد . می توانید رزومه خود را با شرکت در کنفرانس های داخلی قوی تر نمایید .

برای ارتقاء سطح علمی خودتان و همچنین افزایش اعتبار علمی تان شرکت در کنفرانس های داخلی بهترین و مناسب ترین گزینه است .

شرکت در کنفرانس های داخلی اهداف مختلفی دارد . ممکن است هر پژوهشگر و دانشجویی به دلایل مختلف از جمله موارد زیر در همایش ها و کنفرانس های داخلی شرکت کنند .

دلایل و اهداف شرکت در کنفرانس:

  1. شرکت در کنفرانس به منظور حمایت مالی و اسپانسر کنفرانس

معمولا شرکت ها و موسسات علمی و تحقیقاتی و تجاری، اسپانسرهای برخی از همایش های معتبر می شوند و از این فرصت استفاده کرده و از طریق کارگاه های جنبی یا نمایشگاه های جانبی، به معرفی کالا و خدمات خود اقدام می کنند که نوعی بازاریابی علمی را نیز برای آنها به ارمغان می آورد.

  1. شرکت در کنفرانس به عنوان سخنران اصلی

در صورت شرکت در کنفرانس به عنوان سخنران اصلی، باید طی نامه ای به سردبیر همایش این موضوع را اعلام نمایید و هیات علمی کنفرانس نیز بایستی با این موضوع موافقت کند.

  1. شرکت در کنفرانس به عنوان شرکت کننده عادی

اگر قصد شما جهت شرکت در کنفرانس، حضور عادی است، می بایست هزینه شرکت در کنفرانس را در اسرع وقت پرداخت کرده و از کنفرانس مذکور بخواهید نامه تایید پرداخت و دعوت شما به کنفرانس را صادر کند.

  1. شرکت در کنفرانس به منظور ارسال مقاله و پذیرش آن

اگر قصد دارید مقاله خود را در کنفرانس شرکت دهید و تنها یک نامه پذیرش دریافت نمایید . باید بدانید که ضمیمه کردن نامه پذیرش مقاله در کنفرانس به رزومه بسیار ارزشمند و دارای امتیاز می باشد . در این صورت نیازی به پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس ندارید. حتی نیاز نیست که هزینه انتشار مقاله در ژورنال کنفرانس را پرداخت کنید. کافی است از کنفرانس بخواهید تا در نامه ای، تایید پذیرش مقاله را به شما اطلاع دهد.

در رزومه خود می توانید این نامه را ضمیمه کرده و به آن ارجاع دهید. توجه داشته باشید که صرف تایید مقاله ای در یک کنفرانس داخلی بدون انتشار آن، امتیاز خاصی برای رزومه شما در فرآیند پذیرش رقابتی محسوب نخواهد شد.

در خصوص این بخش می توان اعلام نمود که کارشناسان و محققان موسسه اشراق کار شما را راحت ساخته اند و شما می توانید از طریق کارشناسان موسسه اشراق اقدام به ارسال مقالات علمی خود به کنفرانس ها نمایید و به راحتی پذیرش مقالات خود را بگیرید .

  1. شرکت در کنفرانس به منظور پذیرش و چاپ مقاله علمیتان

اگر قصد شما جهت شرکت در کنفرانسی، انتشار یافته های تحقیقاتی و پژوهشی خودتان در ژورنال کنفرانس است، به شما توصیه می کنیم که این کار را در اولویت قرار دهید. چرا که هم هزینه انتشار مقاله در یک نشریه کنفرانسی کم است و هم در اسرع وقت شاهد انتشار مقاله خواهید بود

در خصوص پذیرش و چاپ مقالاتتان در کنفرانس ها نیز موسسه اشراق بهترین گزینه می باشد. محققان ما می توانند مقالات نگارش شده شما را برای چاپ در کنفرانس ارسال نمایند. همچنین در صورتی که مقالاتتان به درستی تدوین نشده باشند. می توانند کار فرمت بندی و اصلاح ساختار مقالات شما را نیز برعهده بگیرند . همچنین درصورتی که موفق به نگارش مقالات خود نشده باشید محققان ما می توانند مقاله علمی شما را از پایان نامه شما استخراج نمایند .

  1. شرکت در کنفرانس برای ارائه پوستری از مقاله

اگر قصد شما برای شرکت در کنفرانسی، ارائه پوستری از نتایج مقالات علمی شما است، از این فرصت استفاده کرده و فایل یا اصل پوستر را به نشانی کنفرانس ارسال کنید. انتشار پوستر نیز می تواند عاملی برای تقویت رزومه شما شود.

  1. شرکت در کنفرانس به منظور شرکت در کارگاه های جنبی کنفرانس

اگر قصد شما برای شرکت در کنفرانس ، شرکت در کارگاه های جنبی است، می توانید کنفرانس هایی را پیدا کنید که کارگاه های جنبی خوبی در زمینه های مهندسی یا پزشکی دارند. این کنفرانس ها معمولا هزینه بیشتری از کنفرانس های اینترنتی و تئوریک دارند. حضور در کارگاه های جنبی کنفرانس ها، برای کسانی که به دنبال تعامل با اساتید و کارشناسان تخصصی در حوزه مورد نظر خود هستند، انتخاب خوبی خواهد بود.

  1. شرکت در کنفرانس به منظور مشارکت و دیدار با شرکت های حاضر در کنفرانس

اگر قصد شما جهت شرکت در کنفرانس، آشنایی با شرکت کنندگان، هیئت داوران، هیئت علمی کنفرانس و شرکت هایی است که در کنفرانس حاضر می شوند، دلیل خوبی برای حضور در این رویداد علمی است. چرا که در کنفرانس های تخصصی ، فعالان عرصه علمی مورد نظر حضور خواهند داشت و بستر تعاملات علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برای حاضران فراهم می شود.

پس از مشخص شدن دلایل شما از شرکت در کنفرانس داخلی که انتظار می رود اکثریت به منظور چاپ مقاله در کنفرانس شرکت می نمایید ، می توانید از طریق موسسه اشراق اقدام به استخراج مقاله و فرمت بندی آن نمایید و مقالات را به کنفرانس های داخلی معتبر ارسال نمایید و پذیرش را دریافت نمایید و همچنین در همان کنفرانس ها به چاپ برسانید .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق