خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله در الزویر

انتشار 22 اسفند 1396
مطالعه 2 دقیقه

الزویر یکی از اولین‌ها و بزرگترین‌های دنیای نشر است که بنیانگدار آن فردی بنام «لوییس الزویر» است. این مؤسسه وقایع علمی را شرح و مجلات علمی را چاپ می‌کند.

چاپ مقاله در الزویر

چاپ مقاله در الزویر

الزویر یکی از اولین‌ها و بزرگترین‌های دنیای نشر است که بنیانگدار آن فردی بنام «لوییس الزویر» است. این مؤسسه وقایع علمی را شرح و مجلات علمی را چاپ می‌کند. لوییس الزویر فعالیت مؤسسه خود را در در سال 1580 میلادی شروع کرد اما سازمان امروزي الزوير در سال 1880 ميلادي تأسيس شد. ژورنال لاسنت، سل و کتاب‌هایی شامل آناتومي گري و ساينس دايركت كه مجموع ژورنال‌هاي الكترونيكي است، از تولیدات اولیه این مؤسسه می‌باشد و در حال حاضر داده‌هاي اينترنتي خود را با نام اسكوپوس ارائه كرده است.

افراد مشهوری همچون اسكاليجر، گاليله، اراسموس و دكارت با اين مؤسسه همكاري داشته‌اند. با توجه به اینکه محل اصلي این این مؤسسه در آمستردام، مركز هلند قرار دارد، اما فعاليت‌های این مؤسسه فقط در كشور مبدأ خلاصه نمی‌شود، بلكه در كشورهاي آمريكا و انگلستان هم فعاليت‌هاي مهمي را انجام می‌دهند. دانشجویان و پژوهشگرانی که در دوران تحصیل خود بویژه در مراحل نگارش پایان نامه، مقالات علمی متعددی را مطالعه می‌کنند، حتما با نام و لوگوی الزویر و ساینس دایرکت که در مقاله نقش بسته است مواجه می‌شوند.

الزویر با ارائه راهکارهای اطلاعاتی، علاوه بر اینکه عملکرد متخصصان حوزه‌های مختلف علمی، پزشکی و فناوری را افزایش می‌دهد، آنها را قادر می‌سازد تا دستاوردهای خود را برای همگان عرضه سازند. این مؤسسه محصولات و خدمات خود را در قالب دو بخش «علم و تكنولوژي» و «علوم بهداشتي» عرضه مي‌كند و حدود دوهزار مجله و 20 هزار كتاب منتشر می‌کند.

کتب و مقالات مؤسسه الزویر از نظر موضوعی بسیار فراگیر و وسیع ‌می‌باشند، بطوریکه زمینه‌های مختلفی همچون كشاورزي و علوم زيستي، هنرها و علوم انساني، بيوشيمي، ژنتيك و زيست شناسي مولكولي، تجارت، مديريت و حسابداري، مهندس شيمي، شيمي، علوم تصميم گيري، زمين و علوم سياره‌اي، اقتصاد، اقتصادسنجي و مالي، انرژي، مهندسي، محيط زيست، ايمني شناسي و ميكروبيولوژي، علوم مواد، رياضيات، پزشكي و دندانپزشكي، علوم اعصاب، پرستاري، فارماكولوژي، سم شناسي و علوم دارويي، فيزيك و ستاره‌شناسي، روان‌شناسي، علوم اجتماعي، دامپزشكي و علوم دامي را دربر می‌گیرد.

برای پی بردن به جایگاه یک پایگاه علمی، می‌توان به میزان پرداخت‌هایی که برای چاپ مقاله در مجلات علمی بین‌المللی صورت می‌گیرد، اشتراک مجلات مذکور و استفاده از پایگاه‌های علمی مختلف اشاره کرد. پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در گزارشی اعلام کرده است که، در سال 2011 براي اشتراك مجلات پايگاه‌هاي مختلف علمي بالغ بر 230 ميليارد ريال به صورت متمركز علاوه بر پرداخت‌هاي موردي دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي پرداخت شده است كه حدود 119 ميليارد ريال آن (52درصد) مربوط به انتشارات الزوير است. از این گزارش مي‌توان دریافت كه در حال حاضر، دانشمندان و پژوهشگران ایرانی دستاوردهای علمی خود را بیشتر از طریق مؤسسه الزویر برای دیگران عرضه می‌کنند.

از آنجاییکه کیفیت یک مقاله علمی از نظر نگارش، محتوا و سایر عوامل، برای چاپ در مجلات علمی بسیار حائز اهمیت است و دلایل رد شدن آن صرفاً بر اساس محتوای آن نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد، لذا توجه به نکات دیگر علاوه بر محتوای مقاله، شانس چاپ مقاله را به شدت بالاتر می‌برد. در ادامه 7 نکته مهم چاپ مقاله در مجلات معتبر از دیدگاه الزویر را ارائه می‌دهیم.

1-برای سابمیت کردن مقاله نباید عجله کرد.

2-برای چاپ مقاله باید یک انتشارات مناسب پیدا کرد.

3-اسکوپ، اهداف و دستورالعمل‌های مجله مورد نظر را باید با دقت مطالعه کرد.

4-برای انتخاب عنوان و نگارش چکیده تأثیر گذار و خوب باید تلاش کرد.

5-مقاله بعد از نگارش حتما باید ویرایش شود.

6-حتماً باید کاورلتر نوشته شود.

7-اصلاحات داوران باید دقیق و کامل انجام شود.

شما می توانید برای ارسال مقاله به مجلات الزویر درخواستتان را از طریق ثبت سفارش برای ما ارسال نموده تا کارشناسان ما پس از بررسی عنوان و چکیده مقاله تان مجلات مرتبط خدمتتان معرفی نمایند.

موسسه اشراق با داشتن کادری خبره در زمینه فرمت بندی و سابمیت می تواند شما عزیزان را خدمات فرمت بندی و سابمیت و پیگیری های مقاله یاری رساند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
باسلام خدمت شما فرهیخته گرامی.قطعا ما می توانیم برای فرمت بندی و سابمیت و پیگیری ها در هر مجله ای که مد نظرتان باشد شما راهمراهی نماییم.همکاران بنده از طریق ایمیلی که برای ما ارسال فرمودید به شما پاسخ دادند.انشاالله بتوانیم همکاری خوبی را باهم داشته باشیم.
بازدیدکننده
لیلا
5 سال پیش
سلام امکانش هست که مقالمو در ژورنال Heart failure clinics سابمیت کنید؟
بازدیدکننده
موسسه آرمان
6 سال پیش
باسلام خدمت شما.ممنون میشم درخواستتان را برای کارشناسان ما در موسسه ایمیل نموده تا بتوانیم شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
بازدیدکننده
عارفه جمشیدی
6 سال پیش
درخواست چاپ مقاله مدیریت ورزشی در الزویر را دارم


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق