خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

انتشار : 19 دی 1396
مطالعه : 4 دقیقه

اگر به اکسپت و چاپ مقاله ی ISI در کمترین زمان نیاز دارید موسسه اشراق می تواند پذیرش مقاله ی شما را در عرض 2 الی 3 هفته فراهم سازد و آن را به چاپ برساند.

چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

تاریخچه ی ISI

Institute for Scientific Informationبه اختصار ISI، بزرگترین و معتبرترین موسسه اطلاعات علمی در جهان محسوب می شود که در سال 1960 توسط Eugene Garfield جهت نمایه سازی مقالات علمی تاسیس گردید. و در سال 1992 به شرکت بزرگ Thomson Reuters واگذار شد. در واقعISI، بانک اطلاعات مرکزی برای فهرست کردن و پوشش دادن جامع مهمترین مجلات علمی منتشره در جهان برای تبادل اطلاعات در بین پژوهشگران جهان می باشد. هر مجله علمی برای انتخاب شدن و فهرست شدن در ISI باید قوانین و استانداردهای تعیین شده از طرف تامسون رویترز را رعایت کنند و مورد ارزیابی قرار بگیرند. کیفیت و تنوع بین المللی مقالات چاپ شده در مجلات، چاپ به موقع مجله و جایگاه نشر آن از جمله مواردی هست که مورد ارزیابی قرار می گیرد.

مجلات ISI

لیست مجلات و ژورنال های ISI ای که موسسه تامسون رویترز Thomson-Reuters پیشنهاد شده است به قرار زیر است:

Master Journal List
Science Citation Index Expanded Source Publication
Social Science Citation Index Source Publication
Arts and Humanities Citation Index Source Publication

مجلات ISI به دو دسته ISI WOSو ISI LISTED تقسیم بندی می شوند از بین دسته بندی بالا، سه دسته آخر جزوء مجلات Web Of Sciences (WOS ) به شمار می روند. و با شاخص ایمپکت فاکتور یا همان ضریب تاثیر ارزیابی می شوند شاoص ارزیابی در واقع ایمپکت فاکتور نشان می دهد که به یک مقاله منتشرشده، چند بار استناد شده است و هر مجله ای که دارای ایمپکت فاکتور باشد به JCR نیز شهرت دارند. و از نظر اعتبار علمی معتبرترین مجلات جهان محسوب می شوند.

مزایای چاپ مقاله ISI

دانشجویان عزیز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای تحصیلات تکمیلی خود و اساتید محترم برای ارتقاء علمی و شغلی نیاز به چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی دارند، از آنجایی که در ایران چاپ مقاله در مجلات ISI، از امتیاز بالای برخوردار هست بطوری که برای اخذ دو نمره ی پایاننامه در مقطع کارشناسی ارشد 1.5 الی 2 نمره و در مصاحبه ی دکتر بالای 7 امتیاز برای هر مقاله ی ISI محسوب می شود و همچنین در مقاطع دکتری جهت اخذ مجوز دفاع رساله مقاله ای باید در مجلات ISI چاپ شود و برای اساتید ارجمند جهت ارتقاء شغلی و دیگر مزایای چاپ مقاله بیشترین امتیاز برای مقالات ISI در نظر گرفته می شود .

نحوه ی بررسی مجلات ISI

قبل از انتخاب مجله باید از ISI بودن آن مطمئن باشید برای همین منظور ابتدا باید به سایت تامسون رویترز مراجعه کنید:

تامسون

http://mjl.clarivate.com

با وارد کردن شناسه و یا عنوان مجله اگر در لیست Master Journal List نمایه شود یعنی مجله ی مورد نظر ایندکس ISI دارد. و از قسمت Coverage می توانید WOS بودن مجله طبق لیست بالا و یا LISTED بودن آن مطلع شوید. در صورت انتخاب یک مجله ی JCR جهت اطمینان از ایمپکت فاکتور آن می توانید اعتبار مجله مورد نظر را از سایت های زیر بررسی کنید:

1. scimagojr.com

2. bioxbio.com

3. citefactor.com

پذیرش مقاله ISI

موسسه تحقیقاتی پژوهشی افق با فعالیت تخصصی خود در زمینه چاپ مقاله طی سال ها متوالی، با داشتن کادری مجرب و بهره گیری از توانمندی های طیف وسیعی از متخصصین و گروهی از پژوهشگران و اساتید خود سعی نموده با رایزنی موثر با مجلات معتبر ISI شما دانشجویان و اساتید ارجمند را در چاپ مقاله های علمی و ارزشمندتان یاری رساند تا بتوانید با اکسپت و چاپ مقاله ISI در کمترین زمان ممکن امتیاز آن را کسب نمایید و علاوه بر امتیاز یافته های علمی خود را برای دیگر پژوهشگران انعکاس دهید.

تصویر

خدماتی که موسسه اشراق در خصوص چاپ مقاله ارائه می دهد به شرح زیر می باشد:

  1. ابتدا با دریافت عنوان و چکیده ی مقاله ،، مجلات مرتبط و معتبر ISI معرفی می گردد.
  2. اگر مقاله آماده نباشد ، جهت استخراج مقاله از پایان نامه اقدام می گردد .
  3. اگر مقاله ی شما به زبان فارسی باشد برای ترجمه تخصصی انگلیسی آن اقدام می نمایید
  4. ویراستاری ادبی و ساختاری مقاله در سطح مقالات ISI انجام می گیرد.
  5. با آماده بودن مقاله جهت سابمیت اقدام می شود و تمامی مراحل پذیرش و تا چاپ نهایی توسط موسسه انجام می شود.

اگر به اکسپت و چاپ مقاله ی ISI در کمترین زمان نیاز دارید موسسه اشراق می تواند پذیرش مقاله ی شما را در عرض 1 الی 2 ماه فراهم سازد و آن را به چاپ برساند.

جهت ارسال سفارشات و مشاوره رایگان در این زمینه می توانیدبا شماره های

04133373424 – 09149724933 – 09911851170

تماس حاصل فرماییدلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر آخرین لیست نشریات معتبر ISI (تخصصی) به همراه هزینه و زمان نهایی پذیرش و نهایی چاپ رامیخواستم
با سلام و احترام درصورت تمایل به دریافت لیست مجلات لطفا عنوان و چکیده مقاله ، مقطع تحصیلی ، رشته تحصیلی ، دانشگاه محل تحصیل ، نام و شماره تماس را به آدرس ایمیل زیر و یا تلگرام و واتساپ ارسال فرمایید تا کارشناسان ما پس از دریافت درخواست شما لیست مجلات مرتبط را ارسال نمایند. isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
مهدی
2 سال پیش
سلام وقت بخیر آخرین لیست نشریات معتبر ISI (تخصصی) به همراه هزینه و زمان نهایی پذیرش و نهایی چاپ رامیخواستم
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
در پاسخ به:
باسلام هزينه پزيرش وصدور گواهي مقاله داخلي چيقدر است واگرچاپ شود چند ميشه
با سلام . هزینه پذیرش و چاپ مقالات در مجلات مختلف متفاوت است جهت اطلاع از هزینه مجله موردنظرتون می توانید با شماره های موسسه تماس حاصل بفرمایید
بازدیدکننده
ناشناس
4 سال پیش
باسلام هزينه پزيرش وصدور گواهي مقاله داخلي چيقدر است واگرچاپ شود چند ميشه


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق