خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پذیرش و چاپ مقاله در مجلات خارجی

انتشار : 3 مهر 1399
مطالعه : 6 دقیقه

دانشجویان عزیز دو نمره ی پایاننامه دوره ی کارشناسی ارشد با چاپ مقاله در مجلات خارجی SCOPUS, ISC, PUBMED, ISI و مجلات مورد تایید وزارت علوم ، وزارت بهداشت در کمترین زمان ممکن در موسسه انتشاراتی اشراق توسط کارشناسان و محقق با تجربه می توانید اقدام کنید.

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات خارجی

دانشجویان دوره ی کارشناسی ارشد برای دو نمره ی پایان‎‌نامه نیاز دارند تا یک مقاله از خود پایان‌نامه استخراج کرده و در مجلات خارجی و یا داخلی چاپ نمایند موسسه انتشاراتی اشراق در زمینه استخراج مقاله از پایان‌نامه، ترجمه تخصصی در تمامی حوزه ها و همچنین رایزنی برای چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی اعم از ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED,… در کمترین زمان با بالاترین کیفیت خدماتش را ارائه می دهد (برای استخراج مقاله تنها از پایان‎‎‌نامه ی خود دانشجو انجام می شود و ملزم به ارائه کارت ملی و یا کارت شناسایی می باشد).

چاپ مقاله در مجلات SCOPUS, ISC, PUBMED, ISI

چاپ مقاله در مجلات خارجی و یا داخلی کار آسانی نیست. علاوه براینکه مقاله باید پژوهشی بوده، موضوع جذاب، منابع معتبر و بروزی داشته باشد، باید در انتخاب مجله دقت بیشتری داشته باشید تا مرتبط باشد، باید فرمت بندی مقاله هر مجله که متفاوت هست تمامی آن رعایت شود، این پروسه برای یک فرد عادی میتواند مشکل آفرین باشد انتخاب یک مجله هایجکت و جعلی نه تنها سبب سوختن مقاله می شود بلکه پوئن منفی در جامعه ی علمی به خود تعلق می دهد و یا در صورت عدم رعایت قوانین مجله با هر بار سابمیت مقاله ریجکت خواهد شد دقت داشته باشید که ریجکت شدن یک مقاله در چندین مجله باز برای مقاله شما پوئن منفی خواهد داشت. ما در موسسه انتشاراتی اشراق با داشتن تیم حرفه ای خود به معرفی مجلات تخصصی و معتبر پرداخته با پیگیری ها و رایزنی موثر خود میتوانیم علاوه بر رعایت همه ی موارد فرمت بندی و سابمیت، زمان پذیرش و چاپ مقاله را برای شما کوتاهتر کنیم. برای استفاده از این خدمات کافی هست با مشاوران موسسه تماس گرفته و یا طریق ایمیل درخواست خود را ارسال کنید

چاپ مقاله

موسسه انتشاراتی اشراق در خصوص چاپ مقالات علمی در مجلات SCOPUS, ISC, PUBMED, ISI خدمات زیر را ارائه می دهد

استخراج مقاله از پایان‌نامه

نوشتن مقاله از پایان نامه و یا استخراج مقاله از پایان نامه در واقع نکته برداری از محتوای پایان نامه و یا خلاصه کردن محتوای پایان نامه در قالب و فرمت یک یا دو مقاله است . اگر هدف شما چاپ مقاله در مجلات معتبر هست باید در نظر داشته باشید که این مجلات، مجلات معتبر بین المللی و شناخته شده هستند، در نتیجه دریافت پذیرش از این نوع مجلات بسیار سخت می باشد . ولی با رعایت نکات اصلی و استاندارد استخراج تخصصی می توانید پذیرش مقاله را از مجلات معتبر خارجی دریافت نمایید.

ترجمه و ویرایش تخصصی فارسی به انگلیسی مقاله

مقالات علمی از حساسیت زیادی برخوردارند و نمی توان با سهل انگاری نتیجه پژوهش را زیر سؤال قرار داد. ترجمه مقالات علمی می‌بایست از لحاظ گرامری کاملاً صحیح و بدون کوچک ترین مشکل نگارشی باشد. علاوه بر آن ترجمه مقاله باید روان، سلیس و قابل فهم باشد. مقالات علمی که شایسته چاپ در مجلات بین المللی می باشند متاسفانه در موارد بسیاری با توجه به ترجمه ضعیف و غیر حرفه ای، مشکلات نگارش به زبان انگلیسی و عدم رعایت قوانین مجلات، این مقالات مورد پذیرش قرار نمی گیرند و این لطمه جبران ناپذیری است بر جایگاه علمی نویسندگان مقاله. جهت جلوگیری از بروز چنین صدماتی مترجمین متخصص موسسه انتشاراتی اشراق با تخصص و مهارت خود در امر ترجمه و نیز تخصص لازم در رشته و موضوع مقاله در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به دانشجویان و پژوهشگران عزیز می باشند.

پارافریز مقاله

بررسی سرقت ادبی و پارافریز مقاله

یکی از دلایل اصلی ریجکت مقالات علمی توسط مجلات معتبر ISI ، SCOPUS ، ELSEVIER ، ISC و ... داشتن مشابهت و یا سرقت ادبی(plagiarism) می باشد . مجلات معتبر قبل از ارسال مقالات جهت داوری مقالات سابمیت شده را توسط نرم افزارها و برنامه های آنلاین خود ، نسبت به مشابهت مقالات با مقالات آنلاین بررسی می کنند . اگر این میزان سرقت ادبی(plagiarism) از حد مجاز اعلامی مجله بیشتر باشد ، مقاله را سریعا ریجکت می کنند و یا در خوشبینانه ترین حالت اعلام ریوایز کرده و گزارش plagiarism آن را ارسال نموده و از نویسنده می خواهند که درصد پلاگیاریسم و یا سرقت ادبی را به درصد استاندارد اعلامی برساند .

معرفی مجلات مرتبط و معتبر

برای ارسال مقاله به مجلات خارجی از جمله مجلات SCOPUS, ISC, PUBMED, ISI لیست مجلات خارجی معتبر با تمامی شرایط توسط کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق خدمت نویسندگان معرفی می شود و تمامی توضیحات بابت مدت زمان داوری و اسکوپ مجله ارسال می گردد تا با بررسی محور های پذیرش مجله بهترین انتخاب را داشته باشید . حتما دقت فرمایید که اگر مقاله مرتبط با محورهای پذیرش مجله نباشد سریعا ریجکت خواهد شد .

تنظیم فرمت بندی مقاله

اگر در انجام فرمت بندی مقاله دچار مشکل شدید ، زمان و یا توانایی لازم را نداشتید می توانید از خدمات فرمت بندی مقاله موسسه انتشاراتی اشراق بهره مند شوید .زمانبندی برای فرمت بندی در موسسه انتشاراتی اشراق در کمترین زمان ممکن و طی 48 ساعت صورت می پذیرد البته با درنظر گرفتن اصلاحات و استاندارد های مجله و اصلاحات مورد نیاز مقاله و حجم کاری متفاوت می باشد .

ارسال یا سابمیت مقاله به مجله تا دریافت پذیرش و چاپ نهایی

در سایت برخی مجلات ، گزینه ای وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن، وارد مراحل ارسال آنلاین مقاله می‌شوید. به این ترتیب که صفحات متعددی باز می‌شود و از شما می‌خواهد عنوان، اسامی نویسندگان، آدرس، تلفن، فکس، پست الکترونیک و متن اصلی مقاله را وارد کنید. در هر قسمت باید آنچه را که از شما خواسته شده است از روی متن مقاله کپی کنید و در کادر مربوطه قرار دهید.مجلاتی که هنوز به سیستم ارسال آنلاین مقاله تجهیز نشده اند، از شما میخواهند مقاله تان را بر اساس دستورالعملی که در قسمت راهنمای نویسندگان ارائه شده است، تنظیم و در کنار نامه همراه، به پست الکترونیک سردبیر ارسال نمائید. موسسه انتشاراتی اشراق با بیش از 10 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی از سابمیت مقاله تا پذیرش و چاپ نهایی همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.

برای دو نمره ی پایاننامه دوره ی کارشناسی ارشد چه نوع مجلاتی باید انتخاب کنیم؟

در اینجا به نحوه امتیازدهی مقالات در هر مقطع کارشناسی ارشد می پردازیم . تا بدانید که برای کسب چه نمره ای چه نوع مقاله ای را نگارش نمایید و در چه نوع مجلاتی به چاپ برسانید .

شیوه ارزشیابی 2 نمره مقاله پایان­نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

ردیف

نوع مقاله

حداکثر امتیاز به ازای هر مقاله

حداکثر امتیاز قابل محاسبه

1

چاپ یا پذیرش مقاله علمی در مجلات علمی پژوهشی داخلی و یا خارجی ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED,…

2

2

چاپ یا پذیرش مقاله علمی در مجلات علمی ترویجی

1.75

2

ارائه یا پذیرش مقاله کامل در سمینارهای ملی یا بین المللی

1.5

1.5

ارائه یا پذیرش خلاصه مقاله در سمینارهای ملی یا بین المللی

1

3

ارائه یا پذیرش مقاله در سمینارهای داخل دانشگاه

0.75

1

تبصره: لازم به ذکر است درصورت دارا نبودن مقاله در مجلات علمی پژوهشی، علمی ترویجی یا سایر مجلات نمایه شده معتبر، مجموع امتیازات سایر موارد مربوط به مقالات حداکثر 5/1 خواهد بود.

  1. در ارزیابی مقالات لازم است مشابه بودن آن­ها مدنظر هیات داوران قرار گیرد. همانند آیین­نامه ارتقاء به مقالات مشابه امتیاز تعلق نمی­‌گیرد.

  2. ارزیابی نمره مقاله توسط هیات داوران انجام می­شود و نمرات جدول حداکثر نمره است.

  3. دانشجو برای نمره مقاله تنها از یک بند (ردیف) می­تواند استفاده نماید.

  4. لازم است دانشجو، مدارک مربوط به چاپ یا پذیرش مقاله و یک نسخه از مقاله (مقالات) را به همراه فرم­های تکمیل شده "صورتجلسه دفاع" و "ارزشیابی نمره" و "فرم گواهی مقالات" به نماینده تحصیلات تکمیلی تحویل نماید.

  5. نماینده تحصیلات تکمیلی در جلسه دفاع، پس از دفاع همه مدارک را به دفتر تحصیلات تکمیلی ارسال می‌­نماید.

خدمات ما
پذیرش فوری مقاله در مجلات معتبر بین المللی خارجی در کمترین زمان بین یک هفته تا 20 روز در موسسه اشراق توسط کارشناسان مجرب ما در این زمینه انجام می شود و شما می توانید مقالات علمی خود را در مجلات معتبری که در پایگاه های معتبر همچون الزویر نمایه می شود به چاپ برسانید و بتوانید از امتیازات چاپ مقالات علمی مانند گرفتن نمره کامل پایان‌نامه و همچنین افزایش رزومه علمی خود برای مصاحبه دکتری و دفاع از پایان نامه بهره ببرید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

لیست سیاه و سفید در سایت وزارت علوم قرار داده شده است. (https://rppc.msrt.ir/fa) همچنین هر مجله باید در پایگاه خود نمایه باشد بطور مثال اگر مجله دارای ایندکس ISI می باشد باید در سایت زیر نمایه شود: https://mjl.clarivate.com/home

دو مقاله، یک مقاله پژوهشی و دیگری مروری

مجلاتی که اقدام می کنیم اکثرا هر دوماه چاپ انجام می شود.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق