خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله از صفر تا صد

انتشار 9 تیر 1400
مطالعه 3 دقیقه

آیا دغدغه ی چاپ مقاله دارید؟ نمی توانید مجله انتخاب کنید؟ می خواهید بدانید مجلات معتبر در کدام پایگاه ها نمایه می شود؟ همه این سوالات شما توسط مشاوران و کارشناسان موسسه اشراق بصورت رایگان داده خواهد شد. موسسه اشراق با بکارگیری بیش از 3000 محقق و مترجم در تمامی تخصص ها، کار چاپ مقاله ی شما دانشجویان ارشد، دکتری و اساتید محترم را آسان نموده است.

چاپ مقاله از صفر تا صد

یکی از الزامات دانشگاه برای دانشجویان مقطع ارشد به بالا چاپ مقاله می باشد. دانشجو ارشد برای دو نمره باید از پایان نامه خود مقاله استخراج کنند و در مجلات معتبر پژوهشی چاپ نمایند. نحوه ی امتیازبندی مجلات برای دو نمره پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد به شرح زیر می باشد:

تصویر

و همچنین شرط دفاع از رساله در مقطع دکتری، پذیرش یک مقاله از رساله در مجلات وزارتین می باشد اگر دانشجو طبق بخشنامه دانشگاه نتواند مقاله اش را پذیرش و یا چاپ کند نمی تواند از رساله خود دفاع کند و در نهایت سبب اخراج دانشجو خواهد شد. بخشنامه ها در تمامی سایت های دانشگاهی هستند. لیست وزارت علوم شامل مجلات جی سی ار و علمی پژوهشی داخلی می باشد شرایط این مجلات آسان نیست، مقالاتی در این نوع مجلات چاپ می شود که در سطح جهان بروز، قوی و نو آوری داشته باشد.

دانشجویان آزاد مقطع دکتری می توانید بخشنامه را از اینجا کلیک کنید

چگونه مقاله ی خود را از پایان نامه استخراج کنیم؟

اگر در زمینه نوشتن مقاله از پایان نامه و یا رساله تخصصی ندارید، هیچ دغدغه ای نداشته باشید می توانید با اطمینان این کار را به موسسه اشراق بسپارید. استخراج مقاله از پایان نامه و یا رساله یکی از خدمات اصلی موسسه اشراق می باشد. یک مقاله باید عنوان جذابی داشته باشد محقق ما با بررسی چکیده، فهرست مطالب و نتیجه گیری پایان نامه، موضوع مقاله را پیشنهاد داده و سه روزه مقاله شما استخراج می شود. مقاله ی خوب از منابع های بروز تهیه می شود حداقل 70درصد منابع یک مقاله باید از 5سال اخیر باشد. برای اینکه مقاله قوی و با کیفیت استخراج کنیم پایان نامه اتون باید شامل منابع جدید باشد.

بعد از استخراج مقاله، مترجمین افق برای ترجمه تخصصی مقاله شما می پردازند. ترجمه مقاله بصورت تخصصی، روان و سلیس در پذیرش آن نقش به سزایی دارد. موسسه اشراق بیش از 2000مترجم در تخصص و زبان های مختلف در اختیار شما دانشجویان و اساتید قرارداده تا بتوانید دستاورد های علمی خود را به گوش جهان برسانید.

چگونه از اعتبار مجلات مطمئن باشیم؟

علاوه بر نگارش مقاله و ترجمه، انتخاب مجله برای دانشجویانی که اطلاعاتی در زمینه چاپ مقاله و مجلات ندارند و تابحال یک مقاله برای مجلات سابمیت نکردند، بهتر هست از کسی و یا کسانی که چندین مقاله تا بحال چاپ کردند کمک بگیرند. ما در افق زمینه ای رو فراهم نمودیم که یک دانشجو بدون پرداخت هزینه آگاهی لازم را از مجلات معتبر وزارتین و یا مجلاتی که در لیست سیاه وزارتین نیست داشته باشند. کافی هست یک ایمیل به کارشناسمان ارسال کنید و بخواهید مجلات معتبر و مرتبط معرفی شود.

اعتبار یک مجله علاوه بر بررسی پایگاه هایی که نمایه می شود باید مجلات در داخل ایران نیز مورد قبول باشد وزارتین هر کدام لیست سفید و سیاه دارد که در سایت خود قرار داده اند:

مجلات نامعتبر وزارت بهداشت

مجلات نامعتبر دانشگاه آزاد

مجلات نامعتبر وزارت علوم

زمان معرفی مجلات همه این ها توسط کارشناس ما بررسی می شود.

بعد از انتخاب مجله می توانید ادامه روند سابمیت (ارسال) مقاله را نیز توسط کارشناسان بخش مربوطه اقدام نمایید. این مرحله توسط ما در عرض یک هفته با ارائه خدمات فرمت بندی ، سابمیت و پیگیری مستمر تا حصول نتیجه قابل انجام می باشد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق