خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت

انتشار : 28 بهمن 1398
مطالعه : 2 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت در کوتاه ترین زمان جهت دریافت امتیازات مورد نیاز استاید و دانشجویان رشته های مرتبط با وزارت بهداشت .

چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت

مجلات isi و scopus که در لیست مورد تایید وزارت بهداشت هستند و در سامانه منبع یاب وزارت بهداشت نمایه می شوند توسط کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق خدمت دانشجویان و اساتید محترم معرفی می شوند تا مورد بررسی قرار گیرند . پس از انتخاب مجله ، سریعا اقدام می شود و مقالات توسط کادری حرفه ای به صورت تخصصی فرمت بندی شده و جهت داوری به مجله ارسال می گردد .

دانشجویان در رشته های تخصصی پزشکی و علوم مرتبط با آن که جهت دریافت نمره پایان نامه ، دریافت مجوز دفاع ، فارغ التحصیلی ، ارتقاء و سایر امتیازات علمی نیاز به پذیرش و چاپ مقالات ناب علمی خود در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت دارند . لذا وجود کادری مجرب و با سابقه جهت مشاوره صحیح و معرفی مجلات مرتبط با تخصص دانشجو که در لیست مورد تایید وزارت بهداشت باشد امری ضروری است .

از این رو موسسه انتشاراتی اشراق با کادری حرفه ای و مجرب در خدمت پزشکان ، اساتید و دانشجویان عزیز هست تا مجلات کاملا تخصصی مرتبط با تخصص مقاله را که در لیست مورد تایید وزارت بهداشت هستند و در سامانه منبع یاب وزارت بهداشت به آدرس http://rsf.research.ac.ir/ نمایه می شوند را با تمامی شرایط تخصصی مجله معرفی نمایند .

تصویر

پزشکانی که جهت ارتقاء رتبه علمی خود ملزم به چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت در بازه های زمانی خاصی هستند می توانند از طریق موسسه انتشاراتی اشراق در سریع ترین زمان مقالات علمی خود را در مجلات معتبر isi ، scopus ، pubmed و ... پذیرش و چاپ کنند .

دانلود لیست مجلات مورد تایید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

فایل pdf

دانلود وزارت بهداشت 98

فایل اکسل

دانلود فهرست مجلات مورد تایید وزارت بهداشت

در ادامه فهرست برخی از خدمات تخصصی موسسه انتشاراتی اشراق را در خصوص مقالات رشته های پزشکی ، بهداشت و درمان ارائه می گردد:

استخراج مقاله از پایان نامه

ترجمه تخصصی مقالات پزشکی ، بهداشت و درمان

ویرایش گرامری و ادبی مقالات ترجمه شده

ترجمه و ویرایش نیتیو مقالات رشته پزشکی ، بهداشت و درمان

فرمت بندی تخصصی مقالات پزشکی ، بهداشت و درمان

پذیرش و چاپ مقالات تخصصی پزشکی ، بهداشت و درمان

معرفی کتاب های تخصصی جدید به زبان انگلیسی که تا کنون ترجمه نشده اند

ترجمه تخصصی کتاب های پزشکی ، بهداشت و درمان

تبدیل پایان نامه تخصصی پزشکی به کتاب

چاپ کتاب های تخصصی

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق