خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی

انتشار 26 اردیبهشت 1397
مطالعه 2 دقیقه

چاپ مقالات در مجلات علمی پژوهشی داخلی که برای تحصیلات تکمیلی دوره دکتری و دفاع پایان نامه و جذب هیات علمی مورد نیاز است.

چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی با مقالات چاپ شده در مجلات JCR برابری می کند و داشتن حداقل یک مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی موجب کسب امتیازاتی برای نویسنده می شود. اخذ پذیرش اولیه مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی  ISI ,ISC مصوب وزارت علوم  در بازه ی زمانی 1 هفته تا 4 هفته اکسپت می گیرد و چاپ مقاله علمی پژوهشی وزارت علوم بازه زمانی 1 ماه تا 3 ماه انجام می شود.

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی بسیار سخت می باشد و داوری سختگیرانه تری دارند و پروسه داوری برای این مجلات بسیار طولانی تر می باشد و اگر به صورت فردی اقدام به سابمیت مقاله نمایید گاها تا یک سال پروسه داوری طول می کشد ولی اگر توسط موسسه اقدام به سابمیت مقاله نماییم در بازه زمانی یک ماه تا سه ماه بازه داوری به پایان می رسد و نتیجه اکسپت و یا ریجکت برایتان ارسال می شود.

مزایای چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی

 • پذیرش مقاله  علمی پژوهشی  در نشریات علمی پژوهشی داخلی وزارت علوم در بسیاری از موارد از مقالات ISI  ارزشمند تر  می باشند.
 •  کسانی که برای ارتقای هیئت علمی و جذب آن باید مقالات علمی پژوهشی داخلی داشته باشند.
 • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم به منزله نخبه بودن میباشد.
 • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم در بسیاری از رشته ها از جمله کلیه رشته های علوم انسانی از جمله مدیریت، حقوق، روانشناسی و… و همچنین رشته های هنر همچون معماری و گرافیک و… و همچنین بسیاری از رشته های مهندسی از جمله شهر سازی و محیط زیست و … میتوان بدون هیچ گونه کنکوری در مصاحبه ی دکترای بدون کنکور دردانشگاه های دولتی به عنوان نخبه شرکت کرد.
 • پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم می توانید از سربازی معاف شده و یا در مواردی به جای سربازی یک پروژه ی تئوری را در منزل انجام دهند.
 • در فراخوان های جذب هیئت علمی بسیاری از دانشگاه های دولتی  شهرهای بزرگ و دانشگاه آزاد مراکز استان ها داشتن پذیرش و چاپ یک مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم تنها شرط پذیرش به عنوان هیئت علمی است.
 • ارتقای مرتبه برای اعضای هیئت علمی تنها با داشتن پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم به سرعت امکان پذیر است.
 • دانشجویان دکتری برای دفاع از پایان نامه ی خود میبایست نامه ی پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم را داشته باشند تا بتوانند از تز خود دفاع کنند.
 • با داشتن نامه پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم میتوان در رشته های هنر و رشته های علوم انسانی بدون کنکور به مصاحبه ی دکترا دعوت شد.
 • زمان داوری نشریه های علمی پژوهشی داخلی اگر به صورت انفرادی عمل کنید گاها تا بیش از یک سال بازه ی داوری آنها طول می کشد ولی موسسات با حق رایزنی های خود می تواند این بازه ی زمانی را بین یک ماه تا سه ماه کاهش دهد.
 • هزینه پس از اکسپت مجله دریافت می شود. 
 • همچنین دانشگاه آزاد آیین نامه ی جدیدی صادر کرده که بر اساس آن ارزش نشریات علمی پژوهشی داخلی با نشریات اسکوپوس Q4 برابر دانسته است. اگر چه این امر بسیار عجیب هست و نشریات Q4 نشریات بسیار آسان و راحت تری نسبت به نشریات علمی پژوهشی داخلی میباشند اما این امر موجب راحتی دانشجویان دکتری میباشد.

مراحل چاپ مقاله در مجلات پژوهشی داخلی

 1. ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل  isiisc2011@gmail.com 
 2. ارسال عنوان مقاله  ورشته تحصیلی خودبه موسسه جهت معرفی مجلات در اسکوپ مقاله تان
 3. بررسی مقاله و پیشنهاد مجلات علمی پژوهشی معتبر و مورد تایید وزارت علوم و در اسکوپ مقاله شما
 4. انتخاب یکی از مجلات پیشنهادی توسط سفارش دهنده
 5. فرمت بندی در ساختار وچارچوب مجله درخواستی
 6. ارسال مقاله به مجله 
 7. داوری مقاله
 8. دریافت نامه پذیرش
 9. چاپ مقاله
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق