خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چگونه مقاله پابمد را در کمترین زمان چاپ کنیم؟

انتشار 6 خرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات معتبر pubmed در کوتاه ترین زمان ممکن در موسسه اشراق صورت می پذیرد.

چگونه مقاله پابمد را در کمترین زمان چاپ کنیم؟

مجلات pubmed در واقع یک پایگاه اطلاعاتی برای رشته های پزشکی میباشند که در آن نمایه می شوند مجلات pubmed جز معتبرترین مجلات بشمار می روند. که بعد از مجلات jcr در رده دوم معتبرترین مجلات قرار دارند این مجلات به خاطر سطح علمی بالایی که دارند داوری سختی دارند و معمولا پروسه داوری طولانی مدتی را طی می کنند و حداقل دو ماه طول می کشد. چاپ مقاله در مجلات پابمد نیازمند یک مقاله با محتوای علمی بسیار قوی را می طلبد و شما باید مقاله تان به حدی نو و قوی باشد تا نظر داوران را برای چاپ مقاله تان کسب نماید. در موسسه اشراق مجلات PUBMED تضمینی هم داریم که زمان داوری آنها حداکثر 45 روز می باشد و هزینه چاپ مقاله در این مجلات بالای یک میلیون تومان می باشد. اما به صورت تضمین حتما مقاله علمی شما را در مجلات پابمد به چاپ می رسانیم.

پابمد PUBMED چیست؟

پابمد یک موتور جستجوی آنلاین است که امکان دسترسی بی نظیر و جامعی در حوزه پزشکی – زیست شناسی را به شما میدهد. در واقع یک بانک اطلاعاتی و یا یک پایگاه داده برای مقالات و مجلات پزشکی را در اختیار مخاطبان خویش قرار می دهد. مقاله pubmed همانطور که از نام آن مشخص است از نظر لغوی مرتبط با حوزه medical و یا پزشکی است. پاب‌مد در واقع بانک اطلاعاتی رایگان مجلات بیومدیکال و چکیده هایی است که توسط کتابخانه ملی پزشکی امریکا تولید می شود.

اگر شما شخصی هستید که به دنبال مطالب منتشر شده و به روز پزشکی – زیست شناسی هستید کافیست به آدرس https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/ مراجعه کنید و در قسمت جستجوی این آدرس مطلبی را که میخواهید درباره آن بدانید را جستجو کنید تا این موتور جستجو مطالب منتشر شده و معتبر در تمام دنیا را در اختیار شما قرار دهد. پاب‌مد توسط کتابخانه ملی پزشکی (National Library of Medicine – NLM) وابسته به مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری (National Institute of Health- NIH) ایالات متحده آمریکا نگهداری و بروزرسانی می شود. پابمد به هر کدام از مقاله های منتشر شده در پایگاه داده خودش یک شناسه هشت رقمی منحصر به فرد اختصاص میدهد که به آن به اصطلاح شناسه پابمد ( PubMed Identifier – PMID ) میگویند. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید حوزه پزشکی – زیست شناسی داشتن یک مقاله نمایه شده در Pubmed یک امتیاز محصوب میشود و برای ارتقای علمی در پزشکی از ملزومات به حساب می آید و امتیاز محسوب میشود.

مدلاین ( MedLine ) چیست؟

اصلی ترین پایگاه داده pubmed مد لاین ( MedLine ) نام دارد و گاها این دو واژه به جای هم به کار میروند. در واقع مد لاین جامع ترین مقالات حوزه پزشکی – زیست شناسی را در اختیار دارد. به غیر از مدلاین پایگاه های داده دیگری نیز از طریق موتور جستجوی پابمد قابل دسترس هستند اما همانطور که گفته شد مدلاین جامع ترین این زیر مجموعه هاست.

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله در موسسه اشراق 

چکیده مقاله خود را از طریق ایمیل موسسه isiisc2011@gmail.com برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا بر اساس موضوع مقاله، مجله مناسب برای شما معرفی نمایند. در صورت تائید مجله از جانب شما، فایل کامل مقاله از شما دریافت و پس از قالب بندی به مجله ارسال می شود. فرایند داوری در بازه زمانی مشخص طی شده تا در نهایت نتایج داوری از طریق ایمیل به اطلاع شما برسد. اگر مقاله شما از سوی داوران مجله پذیرفته شده باشد، نامه اکسپت مقاله از سوی مجله برای ما ارسال می شود که ما نیز آن را برای شما ارسال می کنیم. زمان چاپ مقاله نیز از سوی مجله اعلام می شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق