خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله رشته ریاضی

انتشار : 29 اردیبهشت 1397
مطالعه : 3 دقیقه

چاپ مقاله علمی در رشته ریاضی در مجلات معتبر دنیا همچون ISI, ISC ,SCOPUS و مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی انجام می شود.

چاپ مقاله رشته ریاضی

چاپ مقاله برای تمامی دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می خواهند نمره کامل پایان نامه خود را دریافت کنند و یا برای مصاحبه دکتری و افزایش رتبه ی هیات علمی خود باید مقاله در مجلات معتبر را به چاپ برسانند تا بتوانند از مزایای چاپ مقاله بهره ببرند.

انواع مختلف مجلات معتبر که از پایگاه های مختلف نمایه می شوند عبارتند ازISI , ISC , SCOPUS , PUBMED  که پژوهشگران می توانند با چاپ مقاله در هریک از این مجلات نمایه شده در این پایگاهها از امتیازات چاپ مقاله استفاده کنند.

دانشجویانی که مقالات علمی ISI ثبت شده دارند شانس بالاتری در دریافت بورسیه دانشگاهی از سوی دانشگاه های بین المللی و معتبر جهانی را دارند و علاوه بر آن احتمال بیشتری در پذیرش مقاطع بالاتر مثل کارشناسی ارشد و دکتری و یا استخدام در ادارات دولتی و خصوصی و یا پذیرفته شدن به عنوان هئیت علمی دانشگاه ها و یا امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان و صاحب نظر و متخصص شدن در موضوع و یا امکان اخذ پروژه های تحقیقاتی با درآمد های بالا، دارند. کسانی که دارای مقاله ISI می باشند، موفق تر بوده و همیشه یک گام از سایرین جلوتر خواهند بود.

امروزه ملاک ارزشیابی تحقیقات دانشجویان در مصاحبه های علمی و اپلای در دانشگاه های خارج از کشور و اساتید مجله ای است که فرد مورد نظر مقاله خود را در آن به چاپ می رساند. در ایران بیشترین امتیاز به پژوهشگری تعلق می گیرد که بتواند مقاله خود را در مجلات و ژورنال های معتبر به چاپ برساند. طبق بخش نامه وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی امتیازات متفاوتی بر اساس نوع مجلات و ژورنال های نمایه شده در (Web of Science (WOS یا JCR، ISI Master List یا ISI Listed، و یا ISC به محقق تعلق می گیرد.

اکسپت و چاپ مقاله رشته ریاضی

هدف از رشته ریاضی تربیت نیروهای متخصص برای تحقیق و تدریس در سطوح مختلف است. در واقع رشته علوم ریاضی از طرفی از طریق تدریس، نیاز مهندسین را به این علم، به عنوان علم پایه مرتفع می‌کند و از طرف دیگر با تحقیقات نو، روش‌های نوین کاربردی را ارائه می‌کند، که به پیشروی سریعتر علوم کمک خواهد کرد. از زمینه‌های تحقیقاتی که در سال‌های اخیر تاثیر به‌سزایی بر صنعت و… گذاشته است، می‌توان به بهینه‌سازی، ریاضیات مالی و استفاده از گروه جبری به عنوان عنصری برای تحلیل پدیده‌های طبیعی اشاره کرد.

اکسپت و چاپ تضمینی مقاله در رشته ریاضی و گرایش های مختلف آن در مجلات معتبر بین المللی ISI,ISC,SCOPUS و علمی پژوهشی داخلی وخارجی در کمترین زمان ممکن در موسسه اشراق انجام میگیرد.

 به منظور انتشار و چاپ مقالات دانشجویان، محققین و اعضاء هیأت علمی در سطح ملی و بین المللی در حوزه ریاضی و اشتراک گذاری نتایج و دستاوردهای تحقیقات و پژوهشهای محققین و نیز معرفی پیشرفتهای عمده در زمینه ریاضی و موضوعات وابسته به آن در جهان، مجلات معتبر زیادی در جهان وجود دارد که موسسه اشراق شما را در این زمینه همراهی و مشاوره ارائه میدهد.
فارغ التحصیلان رشته ریاضی نیز مانند تمامی رشته های دیگر، برای کسب 2 نمره پایان نامه و همچنین تقویت رزومه تحصیلی خود برای شرکت در مصاحبه دکتری، بایستی از پایان نامه خود مقاله استخراج نمایند. مجلات علمی پژوهشی خوبی در زمینه ریاضی وجود دارد که دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته می توانند مقالات خود را در آن به چاپ برسانند. در ادامه لیست مجلات علمی پژوهشی را برای رشته ریاضی قرار داده شده است تا علاقمندان به چاپ مقاله در این رشته بتوانند از آنها استفاده نمایند. لازم به ذکر است که دانشجویان رشته ریاضی قبل از چاپ مقاله در این مجلات، حتما در مورد اعتبار و صحت مجلات با اساتید و پژوهش دانشگاه خود مشورت کنند.

لیست نشریات و ژورنالهای معتبر آی اس ای (ISI) رشته ریاضیات

لیست نشریات و ژورنالهای معتبر آی اس ای (ISI) رشته ریاضی کاربردی

لیست نشریات و ژورنالهای معتبر آی اس ای (ISI) رشته ریاضی، کاربردهای بین رشته ای

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله در موسسه اشراق :

  • راههای ارتباطی موسسه 04133373424  -  09149724933
  • ارسال درخواست خود به ادرس ایمیل  isiisc2011@gmail.com 
  • بررسی درخواست شما و ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای درخواست چکیده مقاله شما و مدارک دیگر برای بررسی توسط کارشناسان
  • معرفی مجلات مناسب در اسکوپ مقاله شما یا بررسی مجله پیشنهادی شما
  • تائید نهایی مجله انتخابی از سوی شما
  • ارسال مقاله به مجله و قرار دادن در پروسه داوری
  • پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسپت به ایمیل نویسندگان مقاله)


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق