خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ تضمینی مقاله

انتشار : 24 دی 1396
مطالعه : 2 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات JCR  که مجلات تخصصی می باشند شرایط داوری سختی و پروسه طولانی مدت دارند موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق می تواند در زمینه چاپ مقاله بصورت تضمینی در مجلات ISI LISTED و SCOPUC و I

چاپ تضمینی مقاله

مقاله علمی

یک مقاله علمی نتایج یافته ها، فعالیت پژوهشی چندین ساله ی محقق در زمینه و تخصص علمی خود می باشد که با چاپ آن در ژورنالهای معتبر جهانی، آن را در اختیار دیگر محققان قرار می دهد چرا که رشد و گسترش هر علمی از طریق ارائه و به هم پیوستن دانش فراهم آمده از سوی فرد فرد دانشمندان آن علم تحقق می یابد.

در ایران چاپ مقاله مستخرج از پایاننامه و رساله دکتری برای تحصیلات تکمیلی دانشجویان عزیز امری ضروری می باشد که هر دانشجو باید اقدام نماید بطوری که دو نمره ی پایاننامه دانشجوی کارشناسی ارشد به چاپ مقاله مربوط می شود و یا  برای اخذ مجوز دفاعیه رساله ی دکتری باید دانشجوی دکتری مقاله isi و یا علمی پژوهشی داخلی به چاپ برساند و برای ارتقاء شغلی و علمی اساتید باید مقالاتی در مجلات معتبر ملی و بین المللی به چاپ برسانند

ژورنالهای معتبر جهانی

موسسات متعددی در زمینه نمایه سازی مقالات علمی مشغول بکارند از جمله بزرگترین و معتبرترین موسساتی که فعالیت گسترده ای در این زمینه دارند و در جهان شناخته شده است پایگاه داده های isi، scopus، pubmed، isc می باشد و در داخل ایران علاوه بر این، مجلات علمی پژوهشی داخلی و ترویجی  را می توان نام برد.

پایگاه داده ی isi، خود به دو دسته تقسیم بندی می شود:

1.       مجلاتی که دارای ضریب تاثیر IF  باشند به jcr شهرت دارند.

2.       مجلاتی که بدون ضریب تاثیر هستند به isi listed مشهورند

چاپ مقاله در مجلات JCR  که مجلات تخصصی می باشند شرایط داوری سختی و پروسه طولانی مدت دارند بطور تقریبی 4 الی 9 هفته طول می کشد تا نتیجه مشخص گردد. و هر مقاله ای را پذیرش نمی دهند طبق تجربیات چندین ساله موسسه اشراق مقالاتی که دارای کیفیت قوی و محتوای بروزی دارند قابل چاپ هست در غیر اینصورت حتی بعد از چندین ماه می تواند رد شود. لذا انتخاب این مجلات برای هر مقاله ای مناسب نیست و تنها زمان خود را از دست می دهید اما اگر معتقد هستید مقاله ی شما دارای کیفیت بالا و بروزیی هست می توانید اقدام نمایید

اگر دانشجویان و یا اساتید به چاپ فوری مقاله در ISI نیاز داشته باشند مجلات ISI Listed نیز  معتبر بوده می توانند برای این مجلات اقدام نمایند و دارای امتیاز می باشد مجلات listed داوری به نسبت آسانی دارند بین 3 الی 4 هفته ای نتیجه مشخص می شود. البته در انتخاب این مجلات ابتدا به سایت تامسون رویترز باید مراجعه کنید در صورت نمایه شدن مجله در این سایت به ایندکس شدن در isi  مطمئن باشید اما برای انتخاب تنها نمایه شدن در isi کافی نیست باید ببیند که  این مجله در بلک لیست وزارتین نیز نباشد تا بتوانید با چاپ آن از امتیاز مقاله خود بهره مند شوید ممکن هست بعد از ارسال مقاله و چاپ آن، مجله د ر بلک لیست قرار بگیرد نگران نباشید چرا که در شماره های قبل از بلک شدن چاپ شده و قانون عطف شامل شما نخواهد شد.  در حالت کلی مجلات SCOPUS و ISC  به ترتیب داوری آسانی نسبت به دیگری دارد.

موسسه تحقیقاتی پژوهشی افق می تواند در زمینه چاپ مقاله بصورت تضمینی در مجلات ISI  و SCOPUC و ISC و ...اقدام نماید و در عرض 2 الی 3 هفته  پذیرش مقاله شما را فراهم می سازد. شما می توانید با ارسال چکیده مقاله خود از طریق ثبت سفارشات، مجلات معتبر و  مرتبط با مقاله خود را که ما با این مجلات رایزنی موثری داشته باشد در اختیار  شما قرار دهیم  و در صورت تایید  می توانیم نسبت به چاپ آن اقدام نماییم.

برای  ارسال سفارشات و مشاوره رایگان در زمینه چاپ تضمینی مقاله می توانید با شماره های 04133373424 – 09149724933  تماس بگیرد  و یا درخواست خود را از طریق ثبت سفارشات ارسال نمایید.

 لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق