خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ تضمینی مقاله در ISI

انتشار 26 آذر 1398
مطالعه 3 دقیقه

چاپ تضمینی مقاله isi یکی از خدمات تخصصی موسسه اشراق می باشد.ما می توانیم به صورت تضمینی مقالات شما را در مجلات معتبر به چاپ برسانیم

چاپ تضمینی مقاله در ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ مقاله یکی از مهمترین ابزارهای گسترش دانش در بین جوامع مختلف می باشد. چاپ مقاله در مجلات نیازمند یک نگارش قوی مقاله و یک نتیجه و نوآوری عالی می باشد. اما در این بین انتخاب ژورنال های معتبر کار دشواری است، زیرا بسیاری از نویسندگان به دلیل عدم آشنایی با مجلات، مقالات ارزشمند خود را در مجلات نامعتبر چاپ کرده و یا در برخی موارد نیز برای مجلاتی اقدام می کنند که زمان زیادی را صرف فرمت بندی و یا سابمیت مقالات خود می کنند. خیلی از موسسات امروزه در زمینه چاپ مقالات فعالیت دارند که این امر کمی باعث ایجاد شک در بین نویسندگان برای انتخاب موسسه جهت ارسال و اخذ پذیرش مقالات شان شده است. موسسه اشراق با داشتن چندین سال سابقه در زمینه پذیرش و چاپ تضمینی مقالات و یا فرمت بندی و سابمیت تخصصی آن می تواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی جهت واگذاری فایل مقالات ارزشمند شما باشد. اگر شما نیز دارای مقاله با ارزشی هستید می توانید همین حالا با کارشناسان موسسه اشراق جهت چاپ تضمینی مقالات خود تماس حاصل نمایید. در این موسسه با انجام ترجمه تخصصی مقالات در ابتدا مقالات شما را در بهترین سطح ترجمه نماید تا اینگونه بتواند راه اخذ پذیرش را برای شما آسانتر نماید.

پذیرش و چاپ مقاله از مجلات معتبر یکی از راههای تقویت رزومه برای اساتید و دانشجویان می باشد.

مزایای چاپ مقاله برای دانشجویان

خیلی از دانشگاه‌ها در مقطع تحصیلات تکمیلی، نمره پایان نامه کارشناسی ارشد را  از ۱۸ نمره حساب می کنند و ۲ نمره دیگر را جهت چاپ مقاله در نظر می‌گیرد. اگر دانشجو بتواند مقاله خود را در مجلات معتبرتری چاپ کند، درصد بیشتری از این ۲ نمره را کسب می‌کند و این درصد بستگی به دانشگاه مربوط نیز خواهد داشت. یکی دیگر از مزایای چاپ مقاله برای دانشجویان این مقطع تحصیلی، قوی کردن رزومه تحصیلی در مصاحبه دکترا است. همچنین اگر شما بتوانید، مقاله خود را در مجلات بین المللی چاپ کنید، شانس تان را برای گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر افزایش خواهید داد.

چاپ مقاله در دوره دکترا نیز امری ضروری می باشد، زیرا دانشجویان دکترا برای دریافت مجوز دفاع از تز دکتری، باید در مجلات معتبر مقاله چاپ کنند. که البته برای اخذ مدرک مهم نیاز به چاپ مقاله خواهد بود.

مزیت‌های چاپ مقاله برای اساتید

همانطور که در بالا عرض شد چا مقاله علاوه بر امتیاز برای دانشو برای اساتید نیز امتیاز بالایی را برای ارتقا خواهد داشت. اساتید، دانشگاهیان و مدیران با چاپ مقاله می‌توانند با ارتقای شغلی در دانشگاه و افزایش رتبه و  امتیاز، حقوق و مزایای شغلی خود را افزایش دهند. همچنین چاپ مقاله، یک راه خوب برای شناخته شدن در زمینه موضوع مقاله و صاحب نظر بودن در جامعه علمی است.

پذیرش و چاپ مقاله ای اس ای در موسسه اشراق

موسسه اشراق با داشتن چندین سال سابقه و همکاری با نخبگان در زمینه پذیرش و چاپ تضمینی مقالات و فرمت بندی و سابمیت در خدمت شما سروران بوده تا با بتواند در کوتاهترین زمان و کمترین قیمت پذیرش مقلات را شما از مجلات مد نظرتان دریافت نماید. قطعا تلاش همکاران ما جهت جلب رضایت شما مشتریان بزرگوار می باشد.

شما میتوانید در ابتدا تنها با ارسال درخواست خود برای کارشناسان ما اسامی و لیست مجلات معتبر را دریافت کرده و پس از بررسی های لازم در رابطه با مجله و مشورت با دانشگاه، یکی تاز مجلات را انتخاب نمایید تا اقدامات لازم برای ارسال مقاله تان به همان مجله صورت گیرد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه و هزینه چاپ مقاله ISI همین الان می‌توانید درخواست خود را از طریق ایمیل موسسه به کارشناسان موسسه ارسال نمایید تا به محض مشاهده به درخواست شما رسیدگی و با شما تماس گرفته شود.

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

تلفن تماس : 09149724933

ایمیل موسسه: isi.eshragh@gmail.com

« تا خط پایان با شما هستیم »

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق