خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ تضمینی مقالات

انتشار 28 آذر 1398
مطالعه 5 دقیقه

چاپ تضمینی مقاله، چاپ تضمینی مقاله isi، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله، اکسپت مقاله از مجلات معتبر خارجی، چاپ تضمینی مقالات و اخذ پذیرش مقالات از مجلات خارجی همگی در موسسه اشراق

چاپ تضمینی مقالات

چاپ تضمینی مقاله

چاپ مقاله در نشریات معتبر برای برخی نویسندگان و دانشجویان به کاری سخت و غیرممکن تبدیل شده است که گمان می کنند اخذ پذیرش در مجلات خارجی دست نیافتنی است. اما تمرکز خوب روی موضوع و یک نگارش بی نقص و ترجمه عالی می توانید به راحتی پذیرش مقاله تان را در مجلات معتبر خارجی اخذ نمایید. از آنجا كه نوشتن صحيح و مناسب يك مقاله یک ركن اساسی برای چاپ مقالات علمی ميباشد، در اينجا اجزای هر مقاله به صورت کلی خدمتتان معرفی می شود:

1. عنوان

یکی از مهم رین بخش در هر مقاله عنوان آن می باشد. عنوان باید به حدی زیبا و جذاب و روان و ساده جمله بندی شود تا هر نویسنده ای با دیدن آن مشتاق به خواندن کل مقاله گردد. عنوان مقاله حتی الامكان بايد جمله خاصی باشد كه نكات اصلی و عمده مقاله را در بر داشته باشد. اگر كلماتی در توصيف ويژگی مطالعه شما نقش كليدی دارند حتما در عنوان خود آن را بگنجانيد هيچ گاه نبايد در عنوان مقاله نتيجه پژوهش را به صورت ثابت شده ذكر نمود.

2. نام نويسنده يا نويسندگان

اسامی نويسنده یا نویسندگان كه در بررسی و نگارش مقاله شركت داشته اند بايد بطور كامل ذكر شود. همچنين نويسنده اصلی كه مسئول ارتباط با خوانندگان است بايد مشخص شده و اطلاعات اون شامل آدرس كامل و ایمیل او نیز در اختيار خوانندگان قرار گيرد.

3. چكيده

متن بسياری از مقاله ها به طور كامل در دسترس نيست و یا برخی مواقع فرصت مطالعه تمام مقاله را نداريم و از اين رو چكيده مقاله اهميت زيادی دارد. مهم ترین بخش جهت جلب توجه خوانندگان بخش چکیده می باشد. چكيده پس از عنوان بيشتر از ساير بخشهای مقاله خوانده میشود و در چكيده قسمت های مختلف مقاله شامل مقدمه، اهداف، روشها و نتايج تحقيقق بصورت خلاصه ذكر می گردد. در اكثر مجلات تعداد كلمات چكيده 150 تا 250 كلمه محدود است.

4. واژگان كليدی

چند واژه كليدی كه از اهميت زيادی در مطالعه برخوردارند، در اين بخش و پس از چکیده آورده می شود. این نکات برای پیدا کردن مقاله مورد نظر نیز بسیار کاربردی هستند تا با مطالعه آنها متوجه نکات مهم مقاله نوشته شده شویم. به طور معمول تعداد اين واژه ها حدود 6-5 كلمه در نظر گرفته می شود.

5. مقدمه

مقدمه ضمن بيان مسئله و تشريح موضوع، ارزش تحقیق مقاله را نیز اعلام می دارد. درواقع با مطالعه مقدمه خواننده با مسئله تحقيق آشنا شده و ضرورت انجام پژوهش را درک ميكند. متن مقدمه بايد روان باشد و حتي الامكان به صورت خلاصه باشد.

6. روش تحقيق

در اين قسمت از مقاله چگونگی و روش انجام مقاله توضيح داده می شود. روش اندازه گيري و ميزان دقت و چگونگي كنترل بر روی نمونه های مورد بررسی، چگونگی نمونه گيری، جامعه هدف، مراحل اجرایی پژوهش و نحوه تجزيه و تحليل داده ها بیان خواهد شد.

7. يافته های تحقيق

در اين قسمت نتايج بدست آمده از پژوهش به صورت کلیدی و با كلمات روان و دقيق و بدون بزرگ نمايی ذكر می شود. استفاده از اعداد، جداول و نمودارها به ارائه مطلب بطور ساده تر کمک می نمايد و لازم است داده های جداول و نمودارها به طور كامل تشريح شده و مورد تجزيه و تحليل قرار گيرند. 

8. بحث و نتيجه گيری

در قسمت به تفسير نتايج ارائه شده می پردازد. همچنين می توان به مقايسه نتايج به دست آمده از مطالعه حاضر با نتايج ساير مطالعه ها پرداخت و نتيجه گيری نمود. و در نهایت می توان پیشنهاداتی برای مطالعات بعدی و بهتر و کامل تر در آینده ارائه داد.

9. فهرست منابع

در پايان لازم است كليه منابعی كه در مقاله مورد استفاده قرار گرفته‌ است، ذكر شوند. شيوه نگارش منابع در نشريات مختلف متفاوت است و می توان منابع نوشته شده را در زمان ارسال مقاله به مجلات نیز تغییر داد.

 ناگفته نماند که رشد بسیار زیاد تعداد ژورنال ها درچند سال اخیر باعث شده است کمی انتخاب مجله نیز دشوار شود زیرا چه بسیارند مقالات با سطح بالایی که در به دلیل عدم اشنایی نویسنده مقالات در ژورنالهای کم اعتبار و گاها بی اعتبار چاپ می شود و یا در برخی موارد نیز جهت چاپ آن در ژورنال مناسب زمان بسیار زیادی صرف شده است. مشکل دیگر پس از نتخاب مجله، نحوه فرمت بندی مقالات براساس درخواست مجله، تسریع در فرآیند داوری، پاسخ مناسب به نظرات داوران و کاهش زمان چاپ می باشد که محققین و بویژه دانشجویان و داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری یا دریافت بورس تحصیلی به دلیل محدودیتهای زمانی شان با آنها مواجه اند.

به همین دلیل موسسه اشراق با رویکردی متفاوت در زمینه پذیرش و چاپ مقالات و با گردآوری بهترین و خبره ترین افراد در کنار هم می تواند شما را در این مورد همراهی نماید. موسسه پژوهشی اشراق با داشتن متخصصان توانمند توانسته با داشتن اطلاعات کامل از نحوه پذیرش مجلات و فرآیند اکسپت و چاپ در آنها به شما نویسندگان گرامی کمک شایانی نماید تا بتوانید بدون هیچ نگرانی مقالات خود را در یکی از نشریات معتبر داخلی و یا ISI, ISC,Scopus و Pubmed به چاپ برسانید.

 امتیازات چاپ مقاله

  • کسب دو نمره پایان نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد

  • تقویت بخش پژوهشی رزومه علمی جهت مصاحبه دکتری

  • تقویت رزومه علمی جهت استخدام شغلی

  • تقویت رزومه علمی جهت پذیرش و اپلای دانشگاههای خارجی

  • ارتقای مرتبه و پایه اعضا هیئت علمی دانشگاهها

  • ارتقا مرتبه شغلی برای بسیازی از مشاغل دولتی و خصوصی

  • پیش نیاز برای دفاع از تز دکتری

  • جهت فارغ التحصیلی در مقاطع دکتری

موسسه تحقیقاتی اشراق با سالها تجربه تمامی خدمات تحقیقاتی را جز نگارش و مشاوره مقاله و پایان نامه گرد هم آورده است و از نظر ما چنین کاری سرقت اندیشه است. 

مراحل چاپ مقاله در موسسه اشراق

درخواست خود را در قالب ایمیل با ذکر شماره تماس خود به آدرس isi.eshragh@gmail.com ایمیل کنید.

کارشناسان موسسه در کمترین زمان ایمیل شما را از طریق تماس تلفنی پاسخ داده و از شما درخواست می کنند چکیده مقاله شی خود را همراه با اطلاعات هویتی، به آنها ایمیل کنید.

معرفی 2 تا 3 مجله متناسب با رشته تخصصی و موضوع مقاله ی شما از طرف کارشناسان موسسه

تائید یکی از مجلات از طرف شما براساس مشورت با اساتید و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله

ارسال مقاله به مجله انتخابی و ارسال گزارش و پیگیری ها به نویسنده محترم

« تا خط پایان با شما هستیم »

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
4 ماه پیش
سلام وقت بخیر احتما برای چاپ مقاله و همچنین دریافت راهنمایی در رابطه با شرایط مجلات می توانید درخواستتان را به ایمیل موسسه ارسال فرمایید تا راهنمایی صورت گیرد باتشکر ایمیل موسسه : isi.eshragh@gmail.com
بازدیدکننده
جعفر لنجانی
4 ماه پیش
با سلام و وقت بخیر .برای چاپ مقاله چگونه باید وارد سایت اشراق شد و شرایت چاپ مقاله چگونه است؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق