خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ کتاب فوری و با کمترین هزینه

انتشار : 16 شهریور 1399
مطالعه : 3 دقیقه

چاپ فوری کتاب یعنی کلیه ی مراحل اداری و اجرایی چاپ کتاب در هر تیراژ و صفحه ، بسیار سریعتر از روال معمولی ، اما با همان کیفیت و همان قیمت انجام گیرد.

چاپ کتاب فوری و با کمترین هزینه

چاپ کتاب در میان نویسندگان و پژوهشگران می تواند راهی برای دیده شدن و دست یافتن به شهرت جهانی و یا ملی باشد. نویسندگان و پژوهشگران جویای نام علاقه ی بسیاری دارند که اثری از خود به چاپ برسانند و نامی در عرصه فرهنگ و علم از خود بر جای بگذرانند. داشتن کتاب نقش اساسی در رزومه ی قوی و تاثیر مستقیم در آینده شغلی هر شخصی را ایفا می کند. ما با تالیف کتاب افکار و عقاید خود را به دیگران انتقال داده و با ثبت انها باعث بالا رفتن جایگاه اجتماعی مان می شویم.

تصور ثبت کتابی که نام شما به عنوان نویسنده روی آن باشد و در تمام نقاط دنیا با عنوان نویسنده کتاب علمی قابل روئیت باشد یک رویای دست یافتنی است. هدف از چاپ کتاب می تواند فقط برای یک جامعه علمی خاص و به تعداد محدود باشد. گاهی نیز به منظور عبور از یک مرحله علمی و کسب امتیاز و رتبه علمی اقدام به چاپ کتاب کنید.

بسیاری از دانشجویان و اساتید علاقه دارند یافته های علمی و پژوهشی خود را در قالب کتاب به چاپ برسانند. این پژوهشگران و دانشجویانی یا کتاب علمی خود را نگارش نموده اند و یا اغلب پایان نامه علمی خود را به کتاب تبدیل می کنند و در فکر به چاپ رساندن کتاب خود می باشند.

تصویر

ممکن است دانشجو یا استاد به دلیل در پیش رو بودن مصاحبه دکتری، مصاحبه شغلی یا ارتقاء هیئت علمی نیاز به چاپ کتاب در یک بازه زمانی بسیار کوتاه را داشته باشد. با توجه به اینکه چاپ کتاب دارای مراحل قانونی و اجرایی بسیار زیادی است، چاپ یک کتاب ممکن است برای یک دانشجو یا استاد ماه ها و حتی سال ها زمان ببرد. اما چاره کار چیست؟

هیچ دلیلی برای عقب نشینی نیست، بلکه می توانید کتاب هایتان را بصورت فوری و با ارزان ترین قیمت به چاپ برسانید. برخی از موسساتی که در حوزه چاپ کتاب فعالیت دارند به دلیل داشتن نیروهای متخصص و ماهر و آشنایی با فرایند چاپ کتاب، می توانند در کمترین زمان نسبت به اخذ مجوزها، ویراستاری علمی و ادبی، صفحه آرایی، طراحی جلد و در نهایت چاپ و صحافی کتاب اقدام نمایند.

مراحل چاپ کتاب به صورت فوری و با کمترین هزینه در موسسه اشراق:

  • آماده سازی فایل تایپ شده ی کتاب توسط نویسنده
  • صفحه آرایی و ویراستایی کتاب
  • دریافت شابک (ISBN)
  • اخذ مجوز فیپا از کتاب خانه ملی
  • دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • چاپ و صحافی
  • ارسال کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعلام وصول
  • ارسال کتاب های چاپ شده به آدرس پستی نویسنده و یا متقاضی چاپ کتاب

شابک چیست؟

شابک مخفف عبارت شماره استاندارد بین المللی کتاب یا به انگلیسی International Standard Book Number است. شابک یک کد ۱۰ الی ۱۳ رقمی است که به هرکتاب منسوب می شود. در ایران دریافت شابک از خانه کتاب انجام می گیرد.

آدرس خانه کتاب : تهران خیابان انقلاب بین فلسطین و صبای جنوبی شماره ١١٧٨

تلفن : ٦٦٤١٤٩٥٠ – ٠٢١

فیپا:

فیپا که مخفف فهرست نويسي پيش از انتشار است شامل اطلاعاتی است که در پشت صفحه عنوان کتاب چاپ می شود. اداره كل پردازش و سازماندهي سازمان اسناد و كتابخانه ملي مسئول مستقيم صدور فيپا در ایران است و برای اخذ فیپا باید از طریق این سازمان اقدام کرد. برای دریافت فیپا، از کتابخانه ملی ، فایل کتاب به همراه پرینت آن و همچنین شابک و فرم تکمیل شده درخواست فهرست نویسی تحویل فیپا می شود.

آدرس پستی:

ساختمان کتابخانه ملی: تهران، بزرگراه شهید حقانی ( غرب به شرق ) ، بعد از ایستگاه مترو میرداماد، خروجی کتابخانه ملی.

تلفن : ٨٨٦٤٤٠٠٠-٠٢١

تصویر

خدمات چاپ کتاب در موسسه اشراق

1. استخراج کتاب از پایاننامه

2. ویراستاری کتاب

3. معرفی کتاب جدیدالنشر و ترجمه کتاب

4. چاپ کتاب در 22روزه کاری با کیفیت بالا

طبق آنچه که گفته شد برای چاپ کتاب باید مراحل بسیاری را طی نماییم همچنین اخذ برخی از مجوزات ممکن است زمانبر باشند و تا 4 ماه کار چاپ را به تعویق بیاندازند . ولی با انتخاب موسسه اشراق می توانید تمامی این مراحل را در کوتاه ترین زمان ممکن در 22 روز کاری بگذرانید و بعد از ارسال فایل کتاب خود به کارشناسان موسسه اشراق ، بعد از 22 روز تعداد کتاب هایی که سفارش داده اید را تماماً چاپ شده درب منزل دریافت نمایید .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق