خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چگونه به صورت تضمینی مقاله چاپ کنیم

انتشار 25 آذر 1397
مطالعه 4 دقیقه

اگر در فکر چاپ تضمینی مقالات علمی خود هستید معطل نکنید و با یک تماس مقالات علمی خود را به صورت تضمینی پذیرش و چاپ نمایید .

چگونه به صورت تضمینی مقاله چاپ کنیم

اگر در فکر چاپ تضمینی مقالات علمی خود هستید معطل نکنید و با یک تماس مقالات علمی خود را به صورت تضمینی پذیرش و چاپ نمایید .

تمامی پژوهشگران و دانشجویانی که چه از روی علاقه و چه از روی اجبار اقدام به نگارش مقاله علمی نموده اند بزرگترین دغدغه آنها به چاپ رساندن مقالاتشان است .

افرادی که به دنبال کسب رتبه علمی هستند و برای افزایش ارزش علمی خود ، نتایج مطالعات و تحققات خود را در قالب مقاله عرضه نموده اند ، همواره در دغدغه به چاپ رساندن آنها هستند .

در بخش تضمین چاپ مقالات علمی می توان این علاقه به چاپ تضمینی را در فرصت محدود و عجله نویسندگان برای پذیرش مقالاتشان دانست . دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که به منظور کسب نمره پایان نامه ی خود ملزم به پذیرش و چاپ مقاله علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی هستند ؛ همواره با محدودیت زمان برای چاپ مقالاتشان مواجه هستند . برخی از مجلات بازه داوری بسیار طولانی مدتی دارند و در صورتی که متقاضیان چاپ مقاله ، مقالات علمی خود را به این مجلات ارسال کنند پس از طی مدت زمان بسیار طولانی پاسخ دریافت خواهند کرد که حالا ممکن است مورد پذیرش قرار گیرند و یا ریجکت شوند . بنابراین اگر مقالاتشان مورد پذیرش قرار گیرد اما به دلیل اینکه بازه زمانی و فرصت کسب نمره را از دست داده اند دیگر پذیش برای آنان راه کسب نمره نیست . در صورتی هم که ریجکت شود چون پاسخ را دیر دریافت کرده اند فرصت ارسال به مجله ای دیگر را از دست داده اند و دیگر فرصتی برای امتحان و ارسال مقاله به مجله ای دیگر را ندارند .

از این رو باید عاملی باشد که این روند را در بازه زمانی کوتاهی انجام دهد . موسسه اشراق با سابقه درخشان طولانی مدت خود در امر ارسال مقالات علمی پژوهشگران به مجلات توانایی و انجام این فرایند را در کوتاه ترین زمان ممکن را دارد . با اقدام از طریق موسسه اشراق می توانید در بازه زمانی کوتاهی مقالات علمی خود را مورد داوری قرار دهید .

همچنین درخصوص بخش پذیرش و چاپ مقالات بصورت تضمینی باید به این امر توجه کنیم که کارشاناسان موسسه اشراق می توانند به صورت تضمینی مقالات شما را مورد پذیرش و چاپ قرار دهند ولی این بحث به این معنی نیست که هرگونه نوشته ای را بتوانند به صورت تضمینی به چاپ برسانند .

پژوهشگران و دانشجویانی که بر محتوای مقالات علمی خود باور دارند با ارسال مقالات خود به کارشناسان موسسه اشراق وارد مرحله ارزیابی می شوند . این مقالات توسط محققین موسسه مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرد و درصورتی که درخور پذیرش در مجلات باشند محققان به تقویت و اصلاح آنان می پردازد .

از آنجایی که در قوانین و اصول کاری موسسه هیچگونه خدمات نگارشی و محتوایی وجود ندارد ، تقویت مقاله به معنای افزودن مطالب و یا حذف آنان نیست . بلکه این تقویت برمیگردد به بخش ساختاری و فرمت بندی مقاله . یعنی فرمت مقاله را با توجه به استانداردهای مجله فرمت بندی می نمایند و ساختار آن را طبق قوانین مجله اصلاح می کنند . همچنین در خصوص محتوای مقاله طبق تشخیص محققین در صورتی که نیاز به اصلاحات باشد این اصلاحات به نویسنده اعلام می گردد و از او خواسته می شود که به اصلاح این موارد بپردازد و بعد از رفع تمامی موارد و مشکلات مقاله برای داوری به مجله ارسال می گردد . که با توجه به رایزنی های موثر موسسه اشراق با مجلات شانس پذیرش مقالات بسیار بالا می باشد . در این همکاری و روابط موثر کارشناسان و مجلات ، سردبیر مجله در صورت نیاز برخی اصلاحات آنها را در اختیار کارشناسان قرار می دهد تا با رفع این موارد مقاله مورد پذیرش قرار گیرد . در اصطلاح پذیرش مشروط به اصلاح باشد .

با آنچه که گفته شد انتظار می رود که با مقوله چاپ تضمینی آشنا شده باشید و بدانید که منظور موسسه از اعلام پذیرش و چاپ تضمینی مقالات علمی چیست .

بنابراین با افتخار اعلام می داریم که می توانید با همکاری کارشناسان موسسه اشراق اقدام به پذیرش و چاپ فوری و تضمینی مقالات علمی خود نمایید و همچنین در خصوص عدم نگارش و تدوین مقاله محققان موسسه اشراق می توانند با استخراج مقاله علمی از پایان نامه شما را در رساندن به امتیازات علمی یاری رسانند و همچنین مقالات استخراج یافته را به صورت تضمینی در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ می رسانند .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق