خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چطور با paypal هزینه مقالات را پرداخت کنیم ؟

انتشار : 3 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

هزینه مقالات علمی پذیرفته شده در مجلات خارجی را چگونه پرداخت نماییم ؟ هزینه مجلات Isi چگونه و با چه روشی پرداخت می شود ؟ راه حل مناسب پرداخت هزینه مجلات خارجی چیست ؟

چطور با paypal هزینه مقالات را پرداخت کنیم ؟

هزینه مقالات علمی پذیرفته شده در مجلات خارجی را چگونه پرداخت نماییم ؟ هزینه مجلات isi چگونه و با چه روشی پرداخت می شود ؟ راه حل مناسب پرداخت هزینه مجلات خارجی چیست ؟

پی پال paypal روشی است که برای پرداخت هزینه مقالات پذیرفته شده در مجلات خارجی استفاده می شود . در گفتارهای قبلی به دلیل پرداخت هزینه به مجلات و اینکه چرا مجلات هزینه دریافت می کنند پرداختیم و در این بحث و گفتار سعی بر این داریم تا با روش پرداخت هزینه مجلات آشنا شویم . بهترین روش و مطمئن ترین روش پرداخت هزینه مقالات پذیرش شده در مجلات خارجی روش پی پال است .

روش های زیادی برای واریز و دریافت پول وجود دارد که پی پال هم یکی از مطمئن ترین و روان ترین آنها است.
با این سیستم شما به راحتی می توانید وجه مورد نظرتان را در سریع ترین زمان ممکن منتقل کنید، بدون اینکه خطری اطلاعات مالی تان را تهدید کند.

در پی پال امکان پرداخت پول با حساب پی پال خود، حساب بـانکی، Credit Card و Debit Card را دارید همچنین برای دریافت پول هم فقط کافیست یک شماره تلفن همراه یا یک ایمیل داشته باشید به همین راحتی می توانید از هرجایی که هستید وجه مورد نظرتان را منتقل کنید.

تصویر
 
 

معنی پی پال چیست ؟

آیا تاکنون در خصوص معنی پی پال اندیشیده اید ؟  پی ( pay ) یعنی پرداخت کن . پال ( pal ) یعنی رفیق. بنابراین معنی پی پال یعنی “پرداخت کن رفیق” که بسیار معنی جالبی است .

در گزارش عصربانک آمده است که پی پال یک راهکار انقلابی می باشد و از سال ۱۹۹۸هم شروع به کار کرده است، جالب است بدانید که که پی پال اکنون ۱۵۲ میلیون حساب فعال دارد.
پی پال هم اکنون از ۱۰۰ ارز مختلف پشتیبانی می کند که البته وجه کارت پی پال هم قابلیت تبدیل به ۵۲ ارز مختلف را دارد.

سیستم پی پال امکان پرداخت و یا انتقال وجه را برای همگان فراهم کرده است، این سیستم به دلیل هزینه های کم در قبال انجام خدمات و امکانات متنوع در بین سایت های اینترنتی و کاربران آن محبوبیت زیادی را کسب کرده است.

پی پال در واقع یک کیف پول الکترونیکی است. کیف پولی که بدون آنکه در جیب شما باشد یا در آن پول فیزیکی وجود داشته باشد، می‌توانید با آن خرید کرده و پرداخت‌های خود را انجام دهید. اما پی پال چگونه کار می‌کند؟ در واقع پی پال به این گونه است که شما در ابتدا به وسیله ایمیل خود یک اکانت یا حساب کاربری پی پال افتتاح می‌کنید. سپس به صورت اینترنتی می‌توانید آن را شارژ کنید. در واقع در زمان شارژ اکانت پی پال، پول از حساب بانکی شما کسر و به موجودی پی پال شما اضافه می‌شود. سپس شما می‌توانید بدون استفاده از کارت بانکی و حساب بانکی، پرداخت‌های خود را از درگاه‌های اینترنتی انجام داده و خرید کنید. به این صورت پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی رایج مانند اشتراکات مجلات، هزینه‌های ماهیانه و سالیانه عضویت در مکان‌های مختلف، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و غیره بسیار برای شما آسان خواهد بود. همانطور که می‌دانید خرید و پرداخت‌های ارزی از سایت‌های غیر ایرانی به وسیله کارت های بانکی ایرانی میسر نیست و به این صورت با استفاده از پی پال، انجام این پرداخت‌ها به سادگی میسر می‌شود.

با روش پرداخت پی پال آشنا شدید ولی برای پاسخ به سوالی که در ابتدا مطرح شد : چطور با paypal هزینه مقالات را پرداخت کنیم ؟ باید اعلام کنیم که به راحتی فقط با داشتن فاکتورهای ارسالی از جانب مجلات می توانید هزینه چاپ مقالات علمی را از طریق کارشناسان بخش حوالجات موسسه اشراق پرداخت نمایید . در بخش خدمات حوالجات دلاری و یورویی کلیه ی پرداخت ها با روش پی پال در کمترین زمان ممکن و همچنین با کمترین هزینه انتقالی به صورت کاملاً مطمئن و امن صورت می گیرد ، کافی است فقط ایمیل اکانت پی پال مقصد را داشته باشید . دوستانی که باید هزینه چاپ مقالات خود را به حساب مجلات خارجی ارسال نمایید نگران نحوه پرداخت نباشید با ارسال ایمیل پی پال مجله و یا فاکتور مجله به کارشناسان حوالجات موسسه اشراق هزینه چاپ مقالات خود را پرداخت نمایید .

 لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق