خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چطور در کنفرانس های بین المللی مقاله چاپ کنیم ؟

انتشار 10 دی 1397
مطالعه 3 دقیقه

چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی امتیاز علمی مناسبی برای اخذ نمره پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنین شرکت در مصاحبه دکتری می باشد .

چطور در کنفرانس های بین المللی مقاله چاپ کنیم ؟

چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی امتیاز علمی مناسبی برای اخذ نمره پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنین شرکت در مصاحبه دکتری می باشد .

موسسه اشراق توصیه می نماید که حتما در چندین کنفرانس بین المللی شرکت نمایید تا بتوانید رتبه علمی خود را ارتقاء دهید .

با شرکت در کنفرانس های خارجی و بین المللی علاوه بر اینکه با کمپانی ها و شرکت های روز دنیا در زمینه اطلاعاتی و علمی خودتان آشنا می شوید . با اساتید و دانشجویان و پژوهشگران کشورهای مختلف در تخصص خودتان دیدار می کنید که هم موجب یک افتخار و غرور ملی می شود که به عنوان نماینده ای از کشور خودتان در این کنفرانس شرکت کرده اید و هم اینکه با آشنایی با سایر محققان و همچنین با شناخت تحقیقات و نتایج علمی آنها ایده ها و افکارات جدید در ذهن شما ایجاد شود که استارت یک کشف و ابداع و یا نگارش مقاله ای علمی در شما شود .

بنابراین شرکت در کنفراس های بین المللی و ارائه مقاله به این کنفرانس ها که منجر به پذیرش و چاپ آن مقاله شود علاوه بر اینکه امتیاز و نمره پایان نامه کارشناسی ارشد را دربر دارد و برای مصاحبه دکتری نیز بسیار مفید است . سبب ارتقاء علمی و همچنین رشد معلومات شرکت کنندگان نیز می شود .

دانشجویان کارشناسی ارشد که در حال دفاع از پایان نامه خود هستند و یا از آن دفاع نموده اند و باید 2 نمره پژوهشی را بدست آورند بدانند و آگاه باشند که با چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی می توانند 1.5 نمره را کسب نمایند .

دانشجویان فارق التحصیل مقطع کارشناسی ارشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند و یا از آزمون ورودی مقطع دکتری قبول شده اند و باید در مصاحبه دکتری شرکت کنند ، نیز می توانند از امتیاز شرکت در کنفرانس های بین المللی به شرط ارائه مقاله و چاپ آن استفاده نمایند . نمره و یا امتیاز چاپ مقاله در کنفرانس های خارجی و یا بین المللی برای شرکت در مصاحبه دکتری 2 است .

دانشجویان و پژوهشگرانی که قصد شرکت در کنفرانس بین المللی را دارند می توانند از طریق موسسه اشراق اقدام نمایند . در این صورت محققان مجرب موسسه اشراق می توانند مقالات علمی دانشجویان را از پایان نامه آنها استخراج نمایند . استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه اشراق در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی 2 الی 3 روز انجام می شود . بعد از آماده شدن مقاله علمی دانشجویان عزیز ، از آنجایی که این مقالات به منظور ارسال به کنفرانس های بین المللی استخراج شده اند باید به صورت کاملا تخصصی ترجمه شوند که خوشبختانه این بخش نیز در موسسه اشراق توسط مترجمین متخصص به صورت فوق تخصصی و با گارانتی صورت می گیرد . بعد از آماده شدن مقاله ترجمه شده و همچنین بررسی از نظر ساختاری و فرمت بندی ، باید کنفرانس بین الملی با محور موضوعی مرتبط با مقاله انتخاب شود که در این صورت نیز موسسه اشراق بهترین و معتبرترین همراه و مشاور شما است و می تواند کنفرانس های بین المللی روز دنیا رو که به موضوع مقاله شما مرتبط است را معرفی نماید و مقالات شما را برای بررسی به سردبیر کنفرانس ارسال نماید و منجر به چاپ مقالات علمی شما در کنفرانس های خارجی و بین المللی شود که بتوانید به راحتی امتیازها و نمره های مورد نیازتان برای اخذ پذیرش در مصاحبه دکتری و همچنین نمره پایان نامه بدست آورید و همچنین با حضور در این همایش های بین المللی می توانید معلومات علمی و رتبه علمی خود را افزایش دهید .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق