خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چطور در isi مقاله چاپ کنیم ؟

انتشار 6 دی 1397
مطالعه 4 دقیقه

به صورت تضمینی در مجلات Isi مقالات خود را به چاپ برسانید . ارزش و اعتبار چاپ مقاله در مجلات Isi بر هرکسی واضح و مشخص است .

چطور در isi مقاله چاپ کنیم ؟

به صورت تضمینی در مجلات isi مقالات خود را به چاپ برسانید . ارزش و اعتبار چاپ مقاله در مجلات isi بر هرکسی واضح و مشخص است . پژوهشگران و محققانی که به دنبان کسب رتبه علمی هستند و همچنین پژوهشگران و دانشجویانی که در پی ارتقاء رتبه علمی خود هستند همواره در فکر چاپ مقاله isi هستند .

برای پژوهشگران و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری که پذیرش و چاپ مقاله از پروسه ها و مراحل جدایی ناپذیر امر تحصیلشان می باشد ، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات isi یک رویا و آرزو می باشد.

ما در اینجا هستیم تا با افتخار اعلام کنیم که چاپ مقاله در مجلات isi دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست ، بلکه اتفاقی شدنی است . با اطمینان تمام اعلام می کنیم که می توانید از طریق کارشناسان و متخصصان موسسه اشراق به این آرزو و رویای علمی خود برسید .

متخصصان و محققان موسسه اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، تمامی تخصصات لازم را برای ارسال مقاله به مجلات معتبر داخلی و خارجی داراند و آماده ارسال مقالات علمی دانشجویان و پژوهشگران به مجلات معتبر خارجی از جمله مجلات isi هستند . با تخصصی که کارشناسان موسسه اشراق در خصوص پذیرش و چاپ مقالات علمی دارند می توان اححتمال پذیرش مقالات در این مجلات به صورت 100% دانست .

جهت آشنایی با مجلات isi آی اس آی به معرفی و بررسی انواع مجلات آی اس آی می پردازیم :

مقاله ISI

مقالات ISI مقالاتی هستند که مورد داوری و بررسی ، داوران مجلات معتبر ISI قرار گرفته و پذیرش شده اند و در این مجلات به چاپ رسیده اند . این مجلات قابل روئیت در سایت Thomson Reuters می باشند . اعتباردهی و اعتبارسنجی این مجلات از طریق موسسه ISI صورت می گیرد .معیارهای ارزیابی و ارزش دهی این موسسه مورد قبول تمامی مراکز پژوهشی و علمی دنیا بوده و نشریاتی که در این موسسه پذیرفته می شوند می بایست از فیلترهای زیادی بگذرند . این موسسه مدعی است که با نگاهی کاملاً بی طرف و واقع بینانه نسبت به ارزیابی مقالات و مجلات و ژورنال های علمی و پژوهشی اقدام می کند.

انواع مجلات  ISI

مجلات ISI  بر دو نوع ایمپکت دار ( Impact Factor  JCR ) و بدون ایمپکت  ISI LISTED  تقسیم می شوند که هر کدوم دارای ویژگی های خاص و هزینه های متفاوت جهت چاپ می باشند .

عامل اصلی تفاوت این مجلات ، ضریب تأثیر Impact Factor  می باشد . ایمپکت فکتور درواقع میزان تأثیری است که یک مقاله بر مقالات بعدی می‌گذارد. Impact Factor که به‌اختصار به آن IF می‌گویند شاخصی کمی است که میزان ارجاع یا رفرنس دهی به مقالات یک ژورنال را نشان می‌دهد. ایمپکت فکتور نشان می‌دهد که به یک مقاله منتشرشده ، چند بار رجوع شده است ؛ و برآورد نسبت میزان عددی استنادها به تعداد مقالات چاپ‌شده در یک سال در یک ژورنال به‌خصوص را در نظر می‌گیرد . ایمپکت فکتور هنگامی‌که چندین ژورنال در زمینه‌های مشابه در اختیاردارید می‌تواند فرایند مقایسه‌ی ارزش و اعتبار آن‌ها را ساده سازد و ارزیابی قابل قبولی را از هر ژورنال ارائه می‌دهد.

تصویر
 
 

JCR  مخفف عبارت Journal Citation Reports  می باشد. این پارامتر مربوط می شود به ایمپکت فاکتورهای مقالات انتشار یافته توسط موسسه Thomson Reuters .

و اما مجلات isi listed کدام مجلات هستند . با توجه به شناخت مجلات jcr باید مجلات isilisted  را باید اینگونه تعریف کنیم : مجلات ISI که بدون ایمپکت باشند و ضریب تاثیر( Impact Factor ) ی که در بالا به تعریف آن پرداختیم نداشته باشند در گروه LISTED ها قرار می گیرند .

تصویر

 
 

بازه داوری مجلات jcr 4 تا 9 هفته است و اکثر این مجلات  close access هستند و هزینه تعمین چاپ مقاله را از خواننده دریافت می نمایند . این مجلات داوری بسیار سختگیرانه ای دارند و همچنین به دلیل زمان بالا برای اعلام نتیجه ، زیاد مناسب پذیرش و چاپ مقاله برای آن دسته از پژوهش گرانی که فرصت محدود دارند نمی باشد .

بازه داوری مجلات isilisted هم نزدیک به همین بازه می باشد که خوشبختانه کارشناسان ما توانستند با ارائه مقالات علمی صحیح و فرمت بندی درست این بازه زمانی را به 2 الی 3 هفته کاهش دهند . بنابراین موسسه اشراق خدمات ویژه ای را برای آن دسته از پژوهشگران و دانشجویانی که به دنبال چاپ سریع مقالات خود هستند ارائه نموده است . و تمامی مقالات علمی نگارش شده و یا استخراج شده این پژوهشگران را در کوتاه ترین زمان ممکن در مجلات isi به چاپ می رسانند .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق