خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چطور در مجلات علمی پژوهشی مقاله چاپ کنیم؟

انتشار : 10 بهمن 1397
مطالعه : 3 دقیقه

ما در موسسه اشراق بر آنیم تا تمام محققین و دانشجویان کشور عزیزمان امتیاز چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی را به دست آورند .

چطور در مجلات علمی پژوهشی مقاله چاپ کنیم؟

ما در موسسه اشراق بر آنیم تا تمام محققین و دانشجویان کشور عزیزمان امتیاز چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی را به دست آورند . از آنجایی که چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی پروسه ای بسیار طولانی و سختگیرانه دارد ، بسیاری از اساتید و دانشجویان از کسب امتیاز آن صرف نظر می کنند .

از اینرو موسسه اشراق تمام سعی و تلاش خود را بکار بسته است تا در زمینه رشد و توسعه دانش کشور گام بردارد و تمام مسیرهای رسیدن به این توسعه و کسب امتیازات بالای علمی را هموار سازد . در نتیجه فعالیت های تخصصی و حرفه ای موسسه اشراق و خدمات ویژه آن سبب شده است تا تمامی دانشجویان و اساتید بتوانند مقالات علمی خود را در مجلات علمی پژوهشی به چاپ برسانند .

بنابراین در پاسخ به سوال چطور در مجلات علمی پژوهشی مقاله چاپ کنیم؟ باید اعلام کنیم که با کمک و همراهی کارشناسان و محققان موسسه اشراق می توانید در مجلات علمی پژوهشی مقاله چاپ کنید .

کارشناسان و محققان موسسه اشراق در خدمت پژوهشگران و دانشجویان عزیز هستند تا مقالات علمی آنها را در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی به چاپ برسانند . دانشجویان و پژوهشگرانی که به امتیازات علمی و نمرات چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی نیاز دارند ولی موفق به نگارش مقالات علمی خود نشده اند می توانند به کمک محققین موسسه اشراق این امتیازات را بدست بیاورند . یعنی حتی بدون نگارش مقاله ، زیرا محققان موسسه افق می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن هر تعداد مقاله که مورد نیاز دانشجو باشد را از پایان نامه او استخراج نمایند . یعنی صفر تا صد دریافت نمره و امتیاز علمی در دستان محققان موسسه اشراق می باشد . از استخراج مقاله از پایان نامه تا پذیرش و چاپ آن .

خدمات ویژه ی موسسه اشراق در خصوص چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی و خارجی در استخراج مقاله و ترجمه تخصصی و ارسال مقالات به مجله علمی پژوهشی خلاصه نمی شود بلکه خدمات ویژه و اصلی موسسه اشراق در به چاپ رساندن مقالات علمی پژوهشی مربوط می شود به تسریع داوری مجلات علمی پژوهشی. کارشناسان موسسه اشراق موفق شده اند زمان داوری مجلات علمی پژوهشی را به صورت چشمگیری کاهش دهند.

زمان داوری نشریه های علمی پژوهشی داخلی بسیار طولانی است . یکی از مشکلات اساسی مجلات داخلی کمبود نیروی انسانی است که باعث می‌شود فرایند پذیرش و چاپ مقالات بسیار زما نبر‌ شود و گاهاً تا ۲ الی ۳ سال نیز طول بکشد. همچنین افزایش فزاینده تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی باعث شده است که تعداد مقالات ارسالی به این مجلات چند برابر میزان مقالات چاپ شده باشد و به همین دلیل احتمال ریجکت شدن مقالات بسیار بالااست . مجلات علمی پژوهشی داخلی داوری سختگیرانه تری دارند همچنین پروسه داوری برای این مجلات به دلیل کمبود داوران حرفه ای و متخصص و همچنین تعداد بالای متقاضیان چاپ مقاله ، بازه داوری طولانی مدتی دارند که ما در موسسه اشراق توانستیم این بازه زمانی را تا ده ها برابر کاهش دهیم. نشریات علمی پژوهشی داخلی معمولا بازه داوری بالای 4 ماه دارند که ممکن است به 1 سال برای داوری برسد و بعد از آن نیز همین مدت زمان برای چاپ سپری می شود . البته محققان موسسه اشراق توانستند این زمان را به 4 تا 9 هفته برای داوری کاهش دهند. علاوه بر این بازه داوری طولانی مدت مجلات علمی پژوهشی داخلی داوری بسیار سختگیرانه ای دارند که اکثرا تمامی مقالات علمی ارسالی را ریجکت می نمایند .

در مقابل تمامی این موارد ذکر شده کارشناسان موسسه اشراق توانستند با مجلات علمی پژوهشی خارجی همکاری ها و رایزنی های موثری داشته باشند تا بتوانند به کسب امتیاز و رتبه علمی به دانشجویان و پژوهشگران سرزمینمان کمکی کرده باشند . در خصوص مجلات علمی پژوهشی خارجی این بازه داوری را به 2 الی 3 هفته کاهش داده اند . و می توانند در مدت 2 هفته پذیرش مقالات علمی را از مجلات علمی پژوهشی خارجی دریافت نمایند.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق