خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چطور هزینه مقالات خارجی را پرداخت کنیم؟

انتشار : 2 دی 1397
مطالعه : 4 دقیقه

قابل اعتماد ترین روش پرداخت هزینه مقالات خارجی و تضمینی ترین راه انتقال حوالجات به خارج از کشور در بخش خدمات موسسه اشراق .

چطور هزینه مقالات خارجی را پرداخت کنیم؟

قابل اعتماد ترین روش پرداخت هزینه مقالات خارجی و تضمینی ترین راه انتقال حوالجات به خارج از کشور در بخش خدمات موسسه اشراق .

به راحتی و بدون هیچ دلهره ای هزینه چاپ مقالات خارجی خود را پرداخت نمایید . مقالات علمی خود را برای داوری به مجلات معتبر خارجی ارسال نمایید و نگران چاپ آن نباشید زیرا پس از پذیرش به راحتی هزینه چاپ آن را پرداخت می نماییم و آن را به چاپ می رسانیم .

پرداخت هزینه مقالات خارجی می تواند به دو نوع باشد یعنی یا برای چاپ مقاله ای که پذیرش شده است مجله از ما درخواست پرداخت هزینه نموده است که در این صورت این امر نشان دهنده open access بودن مقالات این مجله است . یعنی مجله هزینه چاپ و انتشار مقاله را از مولفان دریافت می کند و آنها را بطور رایگان در اختیار خوانندگان قرار می دهد . و یا در نوع دوم برای استفاده و دانلود یک مقاله به منظور استفاده در تحقیقات خود و یا مطالعه آن خواننده باید هزینه ای به مجله پرداخت نماید که در این صورت یعنی مقالات این مجله close access بوده و هزینه را از خواننده دریافت می کند نه از مولف مقاله . البته مجلاتی نیز هستند که از هر دو این افراد پول دریافت می کند یعنی هم چاپ مقاله با هزینه بوده و از مولف هزینه دریافت می کند و هم  در زمان دانلود از خواننده هزینه دریافت می کند . که تمامی این ها بسته به قوانین خود مجله و تامین بودجه آن است و اصلا ربطی به اعتبار و رتبه مجله ندارد .

پرداخت هزینه مقالات خارجی با روش پی پال در موسسه اشراق

پرداخت هزینه مقالات خارجی عموماً به روش پی پال انجام می شود . یعنی فاکتور ارسال شده از جانب مقاله حاوی اطلاعات پی پال بوده و باید به روش پی پال پرداخت نماییم .  

از طریق PayPal ( پی پال ) می‌توانید وجه مورد نظر خودتان را به حساب‌های دیگران منتقل کنید، از طریق پرداخت به روش پی پال می توانید هزینه مجلات خارجی را به راحتی پرداخت نمایید .

انجام حوالجات خاجی دلاری و یورویی در موسسه اشراق به روش پی پال صورت می گیرد همچنین پرداخت هزینه مقالات خارجی نیز به همین روش است که کار شما عزیزان را بسیار راحت کرده است . دیگر نیازی به حسابهای ارزی ندارید و نیاز نیست مدت زمان طولانی را در بانک ها و صرافی ها سپری نمایید فقط و فقط با داشتن ادرس ایمیل شخصی که پی پال اکانت داره و اکانت خود را با این ایمیل اجاد نموده است می توانید این هزینه را پرداخت نمایید .

درخصوص چاپ مقالات علمی که در مجلات معتبر خارجی مورد پذیرش قرار گرفته اند و باید هزینه چاپ پرداخت شود تنها با داشتن فاکتور ارسالی از جانب سردبیر مجله به راحتی می توان هزینه مجله را از طریق موسسه اشراق پرداخت نمایید . 

تصویر
 
 

خدمات کمپانی paypal از طریق اپلیکیشن موبایل پی پال، به صورت آنلاین در وب‌سایت و همچنین در فروشگاه‌های Google Play و App Store قابل دانلود است. همچنین PayPal خدمات ویژه پرداخت لمسی را در فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های پذیرنده راه‌اندازی کرده است، که کاربر تنها از طریق لمس اپلیکیشن در تلفن همراه خود قادر به پرداخت وجه است.

انواع تراکنش ها در پی پال

در پی پال می توان تراکنش هایی از انواع زیر را انجام داد: 

  • خرید از طریق درگاه پی پال
  • ارسال پول (Send Money) به دیگر حساب های پی پال ( پرداخت هزینه مجلات خارجی در این بخش قرار دارد )
  • دریافت پول از سایر اکانت های پی پال
  • پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران پی پال
  • انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و بالعکس
  • انتقال پول از کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال و بالعکس
  • ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش
تصویر
 
 

امنیت پی پال چیست ؟

در سال ۲۰۰۶، PayPal برای جلوگیری از هک شدن حساب‌های کاربران خود، ورود به حساب کاربری با رمز ۶ کاراکتری را به صورت اختیاری برای کاربران خود فعال کرد. این رمز ۶ کاراکتری به دوصورت قابل استفاده است. اول اینکه از بانک ارائه‌کننده کارت اعتباری، دستگاه رمزیاب خریداری شود؛ که در این حالت پس از ورود با نام کاربری و رمز عبور در وب‌سایت پی پال، باید رمز ارائه شده توسط دستگاه در صفحه بعدی وارد شود. در حالت دوم ،رمز یکبار مصرف ۶ کاراکتری به شماره همراه مشتری که در پنل کاربری خود ثبت کرده است، ارسال می‌شود که با وارد کردن آن، وارد مراحل بعدی می‌شود. معمولا روش دوم برای خرید‌هایی که از طریق اپلیکیشن صورت می‌گیرد، استفاده می‌شود. ارسال پیامک نیز هزینه‌ای برای کاربران ندارد و رایگان است.

بنابراین مطمئن ترین و با اعتماد ترین روش پرداخت هزینه مجلات خارجی روش پی پال است که برای پرداخت به این روش که انتخاب مجلات خارجی است و در اطلاعات پرداختی ارائه شده از جانب آنها کد پی پال ارائه شده و تنها به این روش پرداخت را قبول دارند در موسسه اشراق به راحتی صورت می گیرد .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق