خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم؟

انتشار 20 آبان 1399
مطالعه 4 دقیقه

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب هزینه چاپ کتاب از پایان نامه.برای تبدیل پایان نامه به کتاب چه کارهایی باید انجام داد.شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب. مراحل چاپ کتاب .اگر به دنبال چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب با کمترین هزینه و بهترین کیفیت هستید با ما تماس بگیرید.

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم؟

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم

چاپ کتاب برای تقویت رزومه تحصیلی و کاری می تواند امتیاز خوبی را برای شخص داشته باشد. چاپ کتاب تالیفی، تبدیل پایان نامه به کتاب و حتی ترجمه کتابهای خارجی و چاپ آنها به عنوان مترجم همگی از امتیار خوبی برخوردار هستند. 

اگر تالیف کتاب برای شما کار دشواری باشد می توانید به راحتی با اعمال تغییراتی در پایان نامه خود آن را به کتاب تبدیل کرده و به عنوان کتابی تالیف شده به چاپ برسانید. این کار راهی آسان برای رسیدن به امتیاز می باشد. البته در نظر داشته باشید برای اینکه پایان نامه را به عنوان کتاب به چاپ برسانید نیاز هست تغییراتی را روی آن اعمال کرده و از حالت پایان نامه بودن خارج نمایید. به همین خاطر نیاز است پایان نامه شما دارای موضوعی نو بوده و از لحاظ محتوایی غنی باشد. 

بهتر است از عنوانی کوتاهتر از عنوان پایان نامه برای کتاب استفاده شود و نامی جدید و متناسب برای کتاب را انتخاب نمایید. هر چیزی که در متن به پایان­ نامه بودن اشاره دارد حذف شود. مثلا در متن پایان­ نامه هر کجا که کلمه پایان­ نامه، مقاله، تحقیق و کلمات اینچنین استفاده شده را به کتاب تبدیل کنید و عبارات استاد راهنما، استاد مشاور و هر نشانه مربوط به پایان­ نامه را حذف کنید.

البته انجام این اصلاحات اگر توسط متخصصین این امر و همراه با ویرایش آن صورت گیرد قطعا برای شما مفید خواهد بود. موسسه اشراق با داشتن متخصصین جهت تبدیل پایاننامه شما به کتاب و همچنین ویرایش و زیباسازی جملات می تواند شما را در این امر همراهی نماید.

تصویر

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب بستگی به نوع انتخاب شما از ویرایش و تعداد صفحات و کلمات پایاننامه تان دارد. برای این امر بهتر است درخواست خود را برای همکاران ما ارسال نمایید تا هزینه و زمان دقیق برآورد و خدمتتان اعلام شود.

پس از ویرایش و تبدیل پایان نامه به کتاب نوبت به اقدامات لازم برای شروع چاپ کتاب می باشد. پروسه چاپ کتاب برای افرادی که آشنایی با این موضوع ندارند بسیار سخت و زمانبر خواهد بود، از این رو موسسه اشراق با ارائه خدمات چاپ کتاب از پایان نامه میتواند این پروسه را به راحتی و در زمان کوتاه برای شما میسر سازد. برای انجام این کار کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

مراحل چاپ کتاب در موسسه اشراق

  • ارسال فایل کتاب و یا پایان نامه برای کارشناسان موسسه
  • تنظیم قرارداد چاپ کتاب و تیراژ آن و تایید توسط شما
  • صفحه آرایی کتاب در قالب مد نظر
  • ارسال نامه از انتشارات همراه با شماره شابک به نویسنده
  • طراحی جلد کتاب که بخش مهمی از چاپ می باشد. زیرا اگر طراح جلد زیبا باشد باعث جذب مخاطب میشود اولین بخشی که مخاطب یا خواننده از کتاب را مشاهده میکند جلد آن میباشد.

نکته: در نظر داشته باشید هم صفحه آرایی و هم طراحی جلد پس از اتمام آن برای شما ارسال و با تایید نهایی شما کار ادامه خواهد یافت.

  • دریافت فیپا برای کتاب توسط اداره كل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و كتابخانه ملی مسئول مستقیم صدور فیپا میباشد. یک شماره چندرقمی را به هر کتاب اختصاص میدهد.این بخش برای کتابها و موضوعات مختلف از لحاظ زمانبندی متفاوت می باشد. 
  • دریافت مجوزهای لازم برای کتاب که شامل وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی می باشد.
  • و در اخر چاپ کتاب و ارسال آن به آدرس پستی شما

**تمامی این اقدامات در موسسه ما در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام می شود.

تصویر

هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب نیز براساس تعداد صفحات کتاب و تیراژی که مد نظر شما می باشد، می تواند متغییر باشد. تعداد تیراژ قابل چاپ نیز از 5 جلد به بالا می باشد که با توجه به درخواست شما هر تعدادی که بفرمایید در نهایت پس از چاپ همان تعداد به آدرس شما پست خواهد شد. 

چاپ کتاب در موسسه اشراق

موسسه اشراق با داشتن کادری مجرب در تمامی زمینه ها چاپ کتاب با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اعم از تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب، ویراستاری کتاب، صفحه آرایی، طرح روی جلد، اخذ شابک و فیپا و تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد و در نهایت ثبت کتاب در کتابخانه ملی همراه شما عزیزان می باشد. همکاران ما در بخش چاپ کتاب با تجربه چندین ساله در امر تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. موسسه اشراق مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. ما حتی می توانیم با کتابهای شما را با کمترین تیراژ ممکن نیز به چاپ برسانیم که این امر خود باعث کاهش قیمت در زمینه چاپ می باشد.

" تا خط پایان با شما هستیم "

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق