خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

دعوت وزیر علوم از دانشگاهیان برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

انتشار 27 خرداد 1400
مطالعه 1 دقیقه

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی همه اقشار جامعه، به ویژه خانواده بزرگ آموزش عالی، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری را برای حضور پرشور و حماسی در پای صندوق های رأی در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

دعوت وزیر علوم از دانشگاهیان برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر منصور غلامی به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می گذرد و در تمامی این سال ها ملت هوشیار و سرافراز این سرزمین کهن برای حفظ و پایداری آرمان های بلند نظام جمهوری اسلامی یعنی؛ استقلال، آزادی و جمهوریت حضور خود را پیوسته اثبات کرده است. بی گمان این حضور و نقش آفرینی در نقطه های خاص تاریخی اهمیت و جایگاه ممتازی دارد.

انتخابات از مهمترین عرصه های تجلی و ظهور مردم سالاری دینی است و در تمامی سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور حماسی و افتخار آفرین مردم در پای صندوق های رأی بوده ایم. مشارکت در انتخابات پیش رو نیز می تواند بیانگر یکپارچگی و علاقه مردم به اعتلای ایران اسلامی و پیشرفت کشور عزیزمان باشد.

همه باید در جهت تحقق مشارکت حداکثری تلاش نماییم. چرا که حضور مردم در پای صندوق های رای؛ حکایت از بزرگی و بالندگی یک ملت دارد؛ و از این منظر همه مردم عزیز، به ویژه یکایک اعضای محترم خانواده بزرگ نظام آموزش عالی کشور را به حضور در این انتخابات دعوت می کنم.

انشاالله به لطف الهی و با حضور پرشور و حماسی مردم در پای صندوق های رأی، بار دیگر، هوشمندی، عزت و سربلندی ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهیم.

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار دانشگاهی ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید :

کانال تلگرام : https://t.me/eshragh1

تصویر

صفحه اینستا گرام :https://instagram.com/eshragh_company?igshid=1wptltk7ov8kr

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق