خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

انتشار 8 آذر 1397
مطالعه 5 دقیقه

چاپ کتاب و یا ترجمه کتاب می تواند امتیاز قابل توجهی در مصاحبه دکتری داشته باشد . بنابراین دانشجویان و پژوهشگرانی که باید در مصاحبه دکتری شرکت کنند می توانند با کمک گرفتن از کارشناسان و محققان موسسه اشراق اقدام به ترجمه و یا چاپ کتاب نمایند و امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید.

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

اول از هر چیز باید به آن عزیزانی که توانستند وارد مرحله مصاحبه دکتری شوند و مرحله آزمون دکتری را با موفقعیت پشت سر بگذارند ، تبریک عرض نماییم . عزیزانی که موفق به قبولی در این آزمون شده اند مسلماً در زمینه علمی و تحصیلی دارای معلومات و آموخته های عالی می باشند که توانستند از پس مبارزه علمی و هوشی آزمون دکتری برآیند . در این مرحله وارد ماراتون سابقه علمی و پژوهشی می شوید . در این مدت زمان کوتاه قبولی تا مصاحبه باید به سبقت گرفتن از سایر رقبای خود در تهیه و گرد آوری سوابق علمی خود بپردازید .

سعی بر آن داریم تا کمی در خصوص مسائل و مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری و امتیازهای هریک از این مدارک صحبت کنیم تا به این نتیجه برسیم که آیا چاپ کتاب برای ورود به دوره دکتری امتیاز محسوب می شود یا نه ؟

با قبولی در آزمون دکتری یعنی توانستید 30 امتیاز از 100 امتیاز را با عنوان امتیاز آزمون بدست بیاورید. 70 امتیاز باقی مانده مربوط می شود به سوابق پژوهشی و آموزشی ؛ که 40 امتیاز مربوط به بخش پژوهشی دانشجو می شود و 30 امتیاز باقی مانده به سوابق تحصیلی و آموزشی او اختصاص داده می شود .

امتیازات آموزشی دانشجو مربوط می شود به معدل دانشجو در پایه ی کارشناسی ارشد ، دانشگاه محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ، طول مدت تحصیلات دوره کارشناسی ، مدت زمان تحصیل در دوره کارشناسی ارشد از آغاز ورود به پایه ارشد تا جلسه دفاعیه ، قبولی در المپیاد و عضویت در جوامع المپیادی و یا نخبگان و مدرک زبان انگلیسی .

نحوه امتیاز دهی به هریک از این بخش ها و سوابق به صورت جدول زیر می باشد :

امتیاز دهی بخش سوابق آموزشی دانشجو در مصاحبه دکتری

سابقه آموزشی

امتیاز

معدل پایه کارشناسی ارشد

6 امتیاز

دانشگاه محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد

5 امتیاز

مدت زمان تحصیل در دوره کارشناسی

3 امتیاز

طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد

3 امتیاز

قبولی در آزمونهای المپیاد و یا عضویت در بنیاد نخبگان و یا المپیاد

5 امتیاز

مدرک زبان انگلیسی

در خصوص مدارک زبان باید ذکر نمود که فقط مدارک  TOEFL، TOLIMO ،  IELTS، MSRT، MHLE ، UTEPT  مورد قبول می باشد.

مدرک EPT برای دانشگاه های آزاد نیز قابل قبول می باشد .

8 امتیاز

مجموع امتیازات آموزشی

30 امتیاز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این امتیازات با داشتن مدارک معتبر و گواهی های صادر شده در قالب رزومه و آلبوم مدارک در روز جلسه مصاحبه توسط دانشجو کسب می شود . کلیه مدارک تحصیلی و ریز نمرات ، که بتوانند بیان گر مدت زمان تحصیل و تعداد ترم ها و واحد های گذرانده باشند و همچنین مدارک قبولی در آزمون زبان های انگلیسی باید در روز مصاحبه به داوران و متخصصانی که مسئول مصاحبه از شما هستند ارائه شوند .

و اما 40 امتیاز باقی مانده که در زمینه پژوهشی می باشد ، با ارائه مدارک مورد نظر در روز مصاحبه توسط دانشجو کسب می شود . منظور از سوابق پژوهشی عبارت است از : مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، مقالت ارائه شده کنفرانش های داخلی و بین المللی ،  چاپ کتاب ، ترجمه کتاب و کیفیت پایان نامه .

نحوه امتیاز دهی به این سوابق پژوهشی به صورت جدول زیر می باشد :

امتیاز دهی بخش سوابق پژوهشی دانشجو در مصاحبه دکتری

سوابق پژوهشی

امتیاز

مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی

 ( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ..)

22 امتیاز

( مقاله 7 امتیاز )

مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی

6 امتیاز

 ( هر مقاله 2 امتیاز )

مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی

4 امتیاز

 ( کنفرانس های خارجی 2 امتیاز / کنفرانس های داخلی 1 امتیاز )

چاپ کتاب / ترجمه کتاب

4 امتیاز

کیفیت پایان نامه

4 امتیاز

 ( عالی 4 امتیاز / خیلی خوب 2 امتیاز )

مجموع امتیازات سوابق پژوهشی

40 امتیاز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با ارائه گواهی نامه ها و نامه های معتبر که از جانب مجلات برای دانشجو ارسال گردیده است ، می توان این امتیازات را کسب نمود . همچنین در خصوص کیفیت پایان نامه ، با در دست داشتن یک نسخه از پایان نامه و ارائه نتایج علمی و روش های دستیابی به آن از زبان خودتان به نحوی به حالت دفاع از آن می توانید امتیاز آن بخش را کسب کرد .

 با آنچه در خصوص امتیازات جلسه مصاحبه گفته شد پی بردیم چاپ کتاب و یا ترجمه کتاب می تواند امتیاز قابل توجهی در مصاحبه دکتری داشته باشد . بنابراین دانشجویان و پژوهشگرانی که باید در مصاحبه دکتری شرکت کنند می توانند با کمک گرفتن از کارشناسان و محققان موسسه اشراق اقدام به ترجمه و یا چاپ کتاب نمایند و امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید. علاوه بر این موسسه اشراق در خصوص کسب تمامی امتیازات بخش سوابق پژوهشی می تواند به شما کمک کند . کارشناسان و متخصصان موسسه اشراق می توانند در زمینه اخذ امتیازات مصاحبه دکتری از پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر isi و ... حتی در صورتی که مقاله علمی نداشته باشید ( می توانند آن را از پایان نامه های شما استخراج کنند) ؛ تا چاپ کتاب ( که اگر کتاب آماده شده نداشته باشد می توانند پایان نامه شما را به کتاب تبدیل کنند و آن را چاپ کنند ) و همچنین ترجمه کتاب های خارجی به زبان فارسی و چاپ آن با نام دانشجو ؛ کمک رسان شما دانشجویان و پژوهشگران عزیز باشند .

خدمات ما:

ترجمه فوق تخصصی در سایت شبکه مترجمین اشراق

پذیرش و چاپ مقاله در معتبریترین مجلات داخلی و خارجی

تبدیل پایان نامه به کتاب در تیراژ دلخواه شما

واریز و دریافت تمامی حوالجات دلاری و یورویی

 

راههای ارتباطی موسسه اشراق 

  041-33373424                                      09149724933                               isiisc2011@gmail.com  

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق