خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

امتیاز چاپ کتاب در قبولی از مصاحبه دکتری

انتشار 4 بهمن 1397
مطالعه 3 دقیقه

چاپ کتاب آسان و فوری برای قبولی در مصاحبه دکتری .

امتیاز چاپ کتاب در  قبولی از مصاحبه دکتری

بله درست است خیلی سریع در مدت زمانی کمتر از 1 ماه کتابتان را هم بنویسید هم چاپ کنید و هم امتیاز مصاحبه دکتری را کسب کنید .

در مدت زمانی که برای مصاحبه دکتری آماده می شوید و در تدارک تقویت رزومه دکتری خود هستید می توانید علاوه بر این که مقالات علمی خود را به چاپ می رسانید اقدام به تدوین و چاپ کتاب نیز نمایید و دست پر در مصاحبه دکتری حضور داشته باشید .شاید این عنوان که در کوتاه ترین زمان و در کمتر از 1 ماه کتاب خود را بنویسید و به چاپ برسانید برایتان عجیب باشد که باید مژده این را بدهیم که خدماتی ویژه در موسسه اشراق سبب شده است تا بدون تالیف و نگارش کتاب هم بتوانید امتیاز چاپ کتاب را بدست آورید . این امتیاز با تبدیل پایان نامه شما به کتاب بدست می آید . محققان موسسه اشراق می توانند در مدت زمان 3 روز پایان نامه شما را به کتاب تبدیل کنند و بعد از تبدیل پایان نامه به کتاب آن را در 22 روز به چاپ برسانند یعنی در زمانی حدود 25 روز که چیزی کمتر از 1 ماه است می توانید کتاب خود را بدون آنکه چیزی نوشته باشید به چاپ برسانید .  

فارق التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که از آزمون ورودی مقطع دکتری قبول شده اند و برای شرکت در مصاحبه دکتری دعوت شده اند باید با رزومه ای قوی و امتیازات بالا شرکت کنند تا بتوانند از مصاحبه دکتری قبول شوند. امتیازی که برای مصاحبه دکتری در نظر گرفته شده است 70 امتیاز از 100 امتیاز است . این 70 امتیاز را باید دانشجو در جلسه مصاحبه بدست آورد . اما تمامی این امتیازات یک جا و با پرسش و پاسخ در جلسه مصاحبه بدست نمی آید . بلکه تمامی این امتیازات در قالب یک رزومه دو صفحه ای ارائه می شود و دانشجو در جلسه مصاحبه فقط کافی است خود را به زبا انگلیسی معرفی کند و اندکی از سوابق و تجربیات خود بگوید .

در خصوص 70 امتیازی که باید در رزومه دکتری گنجانده شود باید گفت که این امتیازات به دو قسمت تقسیم می شوند : 40 امتیاز برای سوابق پژوهشی و 30 امتیاز برای سوابق آموزشی .

درخصوص 40 امتیاز بخش سوابق پژوهشی باید بگوییم که اصلا نگران نباشید زیرا تمامی این امتیازات را می توانید از طریق موسسه اشراق بدست بیاورید . یعنی کارشناسان و متخصصان موسسه اشراق همراه شما هستند تا با استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقاله ، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات isi همچنین پذیرش و چاپ مقالات در سایر مجلات معتبر داخلی و خارجی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ آن ، امتیازات لازم بخش پژوهشی را بدست آورید .

ولی درخصوص امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری و دانستن اینکه آیا چاپ کتاب امتیاز دارد یا نه باید به نحوه امتیاز دهی به بخش سوابق پژوهشی دانشجو بپردازیم زیرا چاپ کتاب در بخش سوابق پژوهشی قرار دارد .

موارد بخش سوابق پژوهشی :

  1. مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی ( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ...) : 22 امتیاز ( مقاله 7 امتیاز )
  2. مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی  : 6 امتیاز ( هر مقاله 2 امتیاز )
  3. مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی  : 4 امتیاز ( کنفرانس های خارجی 2 امتیاز / کنفرانس های داخلی 1 امتیاز )
  4. چاپ کتاب / ترجمه کتاب :  4 امتیاز
  5. کیفیت پایان نامه : 4 امتیاز ( عالی 4 امتیاز / خیلی خوب 2 امتیاز )

مجموع امتیازات : 40 امتیاز

با توجه به این نحوه امتیازدهی متوجه می شوید که چاپ کتاب و یا ترجمه کتاب در مصاحبه دکتری 4 امتیاز دارد که به نوبه خود امتیازی قابل توجه می باشد .

دانشجویانی که در تدارک کسب امتیاز برای شرکت در مصاحبه دکتری هستند می توانند تمامی این امتیازات پژوهشی را به کمک محققان و کارشناسان موسسه اشراق بدست آورند و با رزومه ای قوی و پربار در مصاحبه شرکت کنند .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق