خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ آزاد

انتشار : 9 آبان 1398
مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان جذب عضو هیات علمی در دانشگاه‌ آزاد تا پایان آبان ماه جاری از طریق سایت این دانشگاه اعلام می‌شود.

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ آزاد

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از ایسنا، با توجه به این که ۳۷ سال از عمر تاسیس دانشگاه آزاد گذشته است، بسیاری از اساتید پیشکسوت این دانشگاه در حال بازنشستگی هستند به همین منظور این دانشگاه برای تامین نیروی انسانی در بخش اعضای هیات علمی تا پایان آبان ماه جاری اقدام به انتشار فراخوان جذب خواهد کرد.

دکتر محمد مهدی طهرانچی در این رابطه به ایسنا گفت: دانشگاه آزاد تلاش دارد تا سال ۱۴۰۴ این دانشگاه به انتخاب اول دانشجویان تبدیل شود یعنی این که اساتید دانشگاه باید سرآمدان حوزه دانشگاهی باشند و حضور در دانشگاه آزاد را به دانشگاه های دولتی ترجیح بدهند.

رییس دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: این فراخوان تا پایان آبان ماه اعلام خواهد شد اما هنوز در مورد تعداد جذب، تصمیم نهایی را نگرفته ایم و بنا داریم جریان ورود اعضای هیات علمی به دانشگاه یک جریان با طراوت باشد .

وی با بیان اینکه در حال حاضر نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه آزاد یک به ۴۳ است، اظهار کرد: برای این دانشگاه آزاد وضعیت یک به ۵۰ تعیین شده بود؛ ضمن اینکه در برخی از رشته ها مثل کشاورزی و علوم پایه این نسبت به عدد یک به ۱۷ و ۱۵ نیز می رسد، بنابراین وضعیت استاد و دانشجو با توجه به شرایط هر رشته ، متفاوت است.

رییس دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه ما نمی توانیم اولویت های علمی را در پذیرش و جذب اعضای هیات علمی نادیده بگیریم چرا که سازوکار جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد همان ساز و کار شورای عالی انقلاب فرهنگی است، تاکید کرد: آیین نامه جذب اعضای هیات علمی همان آیین ­نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی است. اعضای هیات جذب مرکزی در دانشگاه آزاد بر حسب روند قانونی انتخاب می شوند و اعضای هیات ممیزه دانشگاه آزاد در رشته های پزشکی توسط وزیر بهداشت و در رشته های غیر پزشکی توسط وزیر علوم تعیین می شوند.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
با سلام کتاب برای ترجمه در زمینه تئوری روابط بین الملل یا در حوزه روابط بین الملل موجود هست
با سلام بله در تمامی تخصص ها می توانیم کتاب های جدیدالنشر که تا کنون ترجمه نشده اند را خدمتتان معرفی نماییم . لطفا در خواستتان را از طریق ایمیل زیر ارسال فرمایید تا کتاب های مورد نظرتان خدمتتان معرفی شوند . باتشکر isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد
بازدیدکننده
یاسر
3 سال پیش
با سلام کتاب برای ترجمه در زمینه تئوری روابط بین الملل یا در حوزه روابط بین الملل موجود هست


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق